0

To chyba oczywiste, że tak.

0

No ja wiem o tym, ale tu chyba właśnie chodzi o całokształt xD wiadomo że gdyby podzielić statystyki na poszczególne sezony, fazy pucharowe/grupowe LM, rundy wiosenne/jesienne La Liga to Ronaldo będzie w niektórych kategoriach lepszy, ale jeśli mówimy o tym, kto jest lepszy ogólnie i bierzemy pod uwagę liczby, to Messi ma lepsze te liczby.

0

Messi ma dużo większą średnią bramek na mecz z tego co wiem.

53

Ulubieńcy La Ramblii xD

1

Ale w którym momencie on patrzy obiektywnie?

1

Niekoniecznie. Są tu nie tylko kibice Barcy a jak wiadomo, jest dużo osób na świecie, którzy uważają CR za lepszego od Messiego, nie bez powodu mają oni tyle samo ZP.

25

Spokojnie ludzie, ja to załatwię, usiądźcie sobie wygodnie i się nie przejmujcie.

No więc tak: podałeś jedynie kilka argumentów (dziwnym przypadkiem wszystkie na korzyść CR7), które na dodatek są do pewnego stopnia błędne. Messi w poprzednim sezonie w fazie pucharowej LM nie błyszczał, ale warto w tym miejscu porównać obie drużyny Barcy i Realu. W Realu wszystko fukcjonowało bardzo dobrze, u nas niemalże wszystko bardzo źle (pierwszy mecz z PSG i Juve). Tak więc warto wziąć pod uwagę, że błyszczeć na tle słabej i mocnej drużyny to olbrzymia różnica.

A poza tym biorąc pod uwagę całą karierę obu panów w liczbach (śr. bramki na mecz, asysty, liczba trofeów itd) lepszy jest Messi. Lecz mnie osobiście te statystyki mało obchodzą. Po prostu Cristiano nigdy nie cofnie się w Realu na własną połowę, nie weźmie piłki, nie przedrybluje 7 zawodników przeciwnika razem z bramkarzem strzelając do pustej.

Real w dołku = CR w dołku. Messi w dołku = Barca w dołku. To jest ta różnica, która mówi o tym, kto jest najlepszy.

Edit: jeśli to jest prowo to ci się udało, gratuluję, zmarnowałem 4 minuty.

2

No Busi tą swoją masą zniszczyłby każdego xD

4

Umtiti tak nerwy wstrzymuje że zaraz chyba komuś wystrzeli pikiete.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Obwiniać Espanyol za padający deszcz.
La Rambla

1

MatS czemu nie łapiesz... to nie było podanie.

0

Busi się popisał xD

0

Wymień Inieste. Nie ma kto bronić w środku pola, a w tej fifie to jest bardzo istotne. Poza tym Andres jak wiadomo średnio wpasowuje się w silnik gry i jest mało grywalny. Duże znaczenie ma pace i warunki fizyczne, a u ciebie w środku nie ma ani tego, ani tego :/

0

Przecież napisałem, że ten komentarz to była przesada. Poszło zgłoszenie.

0

W momencie kiedy Barcelona, Real i Atletico są już tak ustawieni finansowo i mają tak wyrobioną markę, te zespoły nie mają szans na choćby vicemistrza.

Tutaj nie ma tak jak w Anglii, że kasa z praw telewizyjnych jest w miarę rozłożona, tutaj za oglądalność Barca, Real i Atleti zgarniają łącznie pewnie więcej niż cała reszta ligi.

3

To, że wszyscy kibicujemy jednemu klubowi, nie znaczy, ze będziemy urządzali tutaj kółko wzajemnej adoracji. Jeśli komuś coś się nie podoba, może to skrytykować i nie musisz za to przepraszać xD to jednak nie zmienia faktu, że 1 odpowiedź to przesada.

1

No tu przecież chodzi o to, by wywalczyły to 3-4 miejsce xD

2

No właśnie tego typu dżołki przestały być śmieszne nawet z "numerowym podtekstem" (strata punktowa, ilość wpuszczonych bramek itd.), a tu nawet numer nic nie znaczy xD serio nie pojmuję jak to może kogoś śmieszyć, a tym bardziej kogoś, kto ma 28/9 lat :/

4

To jest największy bezbek jaki widziałem ostatnio, a widziałem ich naprawdę wiele. Bez urazy.

0

Tak już Dembele zaoferowany Atletico. Don Balon w tym wszystkim jest chyba zwykłym trollem, ja nie pamiętam, żeby ich info kiedyś się nie sprawdziło nawet w najmniejszym stopniu. Takie źródła raczej można pomijać jeśli chodzi o dawanie tutaj info.

0

Tak.

0

Aha, to tak nisko ocenione karty pójdą dużo w górę?

7

To fajnie masz w domu, ale czemu według ciebie kolega ma fajnie w domu? XD

2

Ma, ale nie wiem czy inwestycja się opłaca. Jego OTW po samym meczu podrożał 3-krotnie, teraz kosztuje 2x tyle, ile przed meczem.
W jaki sposób chcesz zainwestować w Ramseya?

1

Nie do końca. Wcześniej padały dla nich bramki z niczego = tak jakby szczęście na plusie
Teraz naparzają i nic z tego nie ma = szczęście na minusie (pech)
Brak szczęścia to szczęście = 0
XD

0

Przecież Real w tym sezonie marnuje mnóstwo znakomitych okazji, mają bardziej pecha niż tylko brak szczęścia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W sierpniu to prawie każdy tutaj przewidywał słaby sezon, bo po prostu na to się zapowiadało.

0

Można też powiedzieć, że Real jest tak dobry, że niektórzy za remis uznają ich porażkę xD chociaż w tym sezonie to jest dno, wiadomo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?