VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pełna zgoda. Nie ma co popadać w paranoje, ale nie ma też co sobie wmawiać, że wszystko jest pięknie, tak jak to było jeszcze niedawno. Gra nie powala, przewaga w lidze maleje, zaczyna się faza pucharowa LM, a my mamy lekki spadek formy.
0
Problem w tym, że LM Atletico, czy Liga Realu teraz nie ma żadnego absolutnie znaczenia. Ważna jest forma w tych kluczowych momentach sezonu, a na tą chwilę nie ma się co oszukiwać, nasz forma jest raczej nie najlepsza i to, że Atletico nie wyszło z grupy LM w tej chwili działa na naszą niekorzyść, a nie korzyść, bo po pierwsze, mogą się skupić już tylko na jednych rozgrywkach, a po drugie, mają większą motywację, by zdobyć chociaż to jedno trofeum. Real z kolei ma teraz ogromną motywację na LM i odpuszczają ligę. Nie sądzę, byśmy roztrwonili tą przewagę, ale nie ma co ukrywać, że remis z Getafe czy Las Palmas, a tym bardziej gra w tych meczach coś znaczy.
0
Musi być czas na wałek na korzyść Las Palmas.
0
Boże święty co za błędy....
2
Kilka kontaktów z piłką i już widać jaka jest przepaść pomiędzy Coutinho, a Vidalem.
0
Zrozum w końcu że ci sędziowie są po prostu beznadziejni i krzywdzą każdego, nie raz nam się też poszczęsciło w tym sezonie.
0
Co za parodia. Tego się już nie da opisać, przecież to jest niemożliwe.
0
Ja ciez pier....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dlatego skład jest zły.
1
Zakład, że ani Dembele, ani Cou nie zagrają z Atletico? XD
0
Jak dostanie żółtą to sam zaczne lamentować tutaj jak reszta, po co nam jest Paco...? Gramy z drużyną ze strefy spadkowej, która jeszcze chce z nami grać otwarty football.
1
Przeproś kolegę na privie bo po takim punchu mógł się załamać psychicznie.
1
Pilro musi mieć jaja ze stali.
0
Pomimo niechęci do Ramosa to tymi łokciami mógłby tam niejednego zawodowca pozamiatać xD
0
No bo jest spora społeczność tutaj, a strona jest o tematyce piłkarskiej, więc nie ma w tym nic dziwnego.
1
Takie komentarze mnie rozwalają najbardziej. "Jesteś na sportowej stronie? Staary, nie zaprzątaj sobie głowy tą piłką, przecież nie masz na to żadnego wpływu" xD
0
Fifacze: poróbcie sobie sbc z Ligue 1. Zrobiłem 2, pierwszy Neymar, drugi Alves, pozdrawiam :D
5
I dobrze. Niech się w pełni wykuruje na mundial i nie ryzykuje.
2
Niby 20:45 kultowa, ale fajnie będzie sobie obejrzeć jakieś dobre 2 meczyki z rzędu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No tak cieszmy się, że będziemy na pudle w La Liga, bo kiedyś byśmy się cieszyli xD
1
Pique i Suarez nie byliby tak traktowani, bo przejawiają po prostu większe przywiązanie z klubem, a ich odejście też zapewne wyglądałoby inaczej. Nie zmienia to jednak faktu, że ta jazda po Neymarze tutaj jest najczęściej poniżej jakiegokolwiek poziomu.
1
Skoro tylko to, że grał dla Barcelony spowodowało, że przez 4 lata tego nie zauważałeś (bo on robi tak od zawsze), to ja ci współczuję xD on zawsze ma na celu sprowokowanie rywali takim prowadzeniem piłki, by np. sprokurować czerwoną kartkę. Też czasami mnie to trochę irytuje, bo ryzykuje kontuzją i wygląda to jak wygląda, ale już się przyzwyczaiłem, pomimo to według mnie na tą chwilę nie ma lepszego dryblera.
4
Dlatego miał asystę i najwięcej kluczowych podań na boisku, ta.. chcesz czy nie, Neymar pokazuje na boisku wiele, a przynajmniej znacznie więcej niż inne gwiazdy PSG jak Cavani czy Mbappe, pokazują to statystyki, oceny, większość opinii... Neymar miał również wiele strat, bo jako jeden z nielicznych w tamtym meczu próbował wziąć grę na siebie. Popełniał błędy ale również stwarzał zagrożenie pod bramką Realu i kreował te akcje. W Paryżu zachwytów nad jego grą jest akurat mnóstwo, a z tymi pozaboiskowymi historiami to nie wiem za bardzo o co ci dokładnie chodzi, mógłbyś podać przykład? (tylko nie ploty od El Pais, których dziennikarze rzekomo spędzają w jego domu 24h na dobę i wiedzą, o czym rozmawiają jego przyjaciele xD). Szkoda, że nie zauważacie tej skrajności, która kieruje wami za każdym razem kiedy jest poruszany temat Neymara. Również mam do niego żal, bo odszedł do słabszej drużyny i jego szanse na sukcesy w Europie zmalały, ale szanujmy się, on jest liderem tego zespołu i jego absencja to jest dla nich chyba najgorsza rzecz, a nie żaden plus.
37
Ta niechęć do Neymara tutaj robi się już trochę zabawna. Jest panienką, Messi płacze bardziej męsko, jego strata okaże się dla PSG plusem, serio? xD
0
Oceniasz kogoś męskość po sposobie płakania. Oczekujesz poklasku? To co piszesz jest tak głupie, że po prostu nie mam słów, serio.
1
Komentarz usunięty
0
Nie chodzi mi o wystawianie rezerw, tylko oszczędzenie chociaż takiego Pique, który miał kontuzję, a sezon wkracza w decydującą fazę. Gybyśmy 2 zawodników zamienili nic by się wielkiego nie stało, po to mamy tą ławkę by w meczach nie tylko z największymi ogórkami móc kogoś zamienić i nie srać przez to w majty cały mecz. Serio musiała pójść totalna once de gala (nie licząc Iniesty), żeby nie bać się Girony? Jeszcze zważając na to, jaki futbol oni grają i jak łatwo gra się nam z takimi drużynami, szczególnie na Camp Nou.
2
Patrząc na to jak rotuje Valverde, raczej nie zanosi się na to, by ci zawodnicy dostawali jakieś szanse. Gramy z Girona po ciężkim wyjeździe do Londynu a w 1 składzie Messi, Suarez, Rakitic i Pique z kontuzją, kiedy na ławce mamy specjalnie kupionego na takie mecze utalentowanego, młodego ŚO.