0

Karny według mnie był, a oprócz 3 słupków, które już same w sobie były czymś, Chelsea stwarzała spore zagrożenie.

0

Chelsea stworzyła sobie sporo sytuacji, do tego jeszcze niepodyktowany karny... Zasłużyliśmy na awans, ale mieliśmy też trochę więcej szczęścia.

0

No mowiac co kilka sekund, że Messi jest wielki ciężko kłamać :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten pyta o to jak się spisuje a ty znowu wyjeżdżasz z populacją, dzietnością i PKB Meksyku xDD już, ok, spokojnie, wiemy o tym, ale do ciebie też niech dotrze, że głównym wyznacznikiem są umiejętności, potencjał oraz odpowiedni styl gry. Inaczej nie trafiłby do nas Rakitic, Suarez czy Semedo.

5

Tottenham stawia na Sona, bo jest zajebisty.

14

Ciężko tak naprawdę cokolwiek napisać, bo po czerwonej kartce Garcii rozpoczął się sparing, a raczej gierka treningowa. Oba zespoły były ze sobą zgodne, że nie ma co forsować tempa. Maladze się nie chciało, a my mieliśmy na względzie rewanż z Chelsea.
No ale jak już jakieś wnioski miałbym wyjąć, to takie, że Coutinho jest nam w stanie dać niezwykle wiele, bo oprócz tego, co robi Iniesta, może być również w czołówce zespołu, jeśli chodzi o liczby, ma nos do bramek. Dembele z pewnością się rozkręca, zaliczył parę ładnych akcji, ładna asysta do Coutinho, trochę pokręcił, gdyby innym bardziej się chciało, może nie zatrzymałoby się tylko na tej jednej asyście. Busi z Rakiticiem zaliczyli łącznie niemalże tyle podań co cała drużyna Malagi, z dobrej strony w pierwszej połowie pokazał się Paulinho, kilka razy fajnie się zabrał z piłką i miałby asystę, gdyby Suarez skutecznie wykończył. Generalnie chyba każdy zespół z ligi wygrałby ten mecz, Messi nie był potrzebny, a prawdziwy test drużyny grającej bez niego jeszcze niestety (lub stety) nie miał miejsca.

6

Na pewno z Valencia zagraliby z takim samym zaangażowaniem...

0

Magia Neymara po jego jego odejściu zamieniła się tu na jałowe pedziowanie. Jałowe pedziowanie. Ja pie*dole... no ale skoro według ciebie Suareza strugał Dżepetto i jest do niczego, czy jak to tam leciało, to nie powinienem się dziwić.

0

Ja również nie należę do takich osób, ale patrząc na to, w jakiej sytuacji i z jaką kadrą był postawiony Valverde po porażce w dwumeczu z Realem, nie było co na siłę grać 4-3-3 z jakimś Deulofeu na skrzydle. Ogarnął niesamowicie obronę i sprawił, że mamy niemalże pewną ligę i CDR. Teraz możemy grać już z Dembele i Coutinho, więc pewnie nasza gra się zmieni, bo Valverde dobrze wie, że to nie są piłkarze o charakterystyce Gomesa czy Paulinho. Możliwe nawet, że z czasem na dobre przejdziemy na 4-3-3. A pisząc, że praca Valverde nie ma dla ciebie większej wartości, trochę wychodzisz na ignorantkę, bo czasami trzeba skupić się na wynikach, zamiast, gdy nie ma ku temu warunków, na siłę próbować grać pięknie i wszystko przegrać.

0

Valverde. I ta taktyka póki co daje nam 1 miejsce w lidze z przewagą +- 10pkt.

0

Co?
Nie widzisz różnicy w taktyce i kadrze, jaką mamy teraz, a jaką miał Guardiola?

3

No z Malagą można sobie pozwolić na więcej, wyobraź sobie.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czyli żadna 9 na swiecie nie jest topem, tak? Szkoda, że tak mało zawodników wpadło na to, że można tylko dokładać nogę, to Ronaldo nie byłby już taki dobry xD

0

Co gol są standardowe ironiczne teksty "Powrót Króla!", "ZP dla niego", które tracą w sumie sens, bo ostatnio strzela cały czas xD

2

Z Juve Neymar zaoferował najwięcej spośród naszych piłkarzy.

5

Chciałbym Dembele, ale pewnie będzie pomoc Busi-Rakitic-Gomes-Paulinho. A więc czysta magia :D

0

Za 10/20 lat to będą pamiętać najbardziej o Realu broniącym LM, a poza tym mowa przecież jest o aktualnej Barcie, a nie tej za Guardioli.

0

Na tvn7 było studio Ligi Mistrzów?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie jest kontuzjowany od 2 tygodni, poza tym chodziło mi raczej o ogół.

1

Ale te wszystkie wyloty na mecze, kwestie marketingowe itd. nie pozwoliłyby mu grać z 10h dziennie, poza tym on oprócz treningów też pewnie ma jakieś ćwiczenia na siłowni czy coś.

3

Wiem, ale nie wierzę po prostu, że ma tyle czasu na grę. 2700h to już serio trzeba nieźle mulić. A do tego dochodzi jeszcze 560h w PUBGa.
Edit: No i nie ma szans że grałby 12h dziennie na kompie xD

1

Na 100% Ney ma 2700h w CSie xD możliwe, że jego konto, ale wątpię, by on na nim grał większość czasu.

1

Powoli do tego zmierzasz chyba xD

0

To ty sam sobie zajmujesz czas odpisując xD

1

No 2 dni wytrzymałeś.

0

Tyle ile minut wam się chyba nowa karta ładuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?