4

"Po odejściu Douglasa musieliśmy zmienić system" ~ Leo Messi

0

No u mnie Bakayoko z Sanchesem ogarniają obronę, a Bruyne z Eriksenem atak.

0

Pewnie chodzi ci o Informa :D ja próbuje Brujnem zagrać na ŚP, a Eriksenem na ŚPO, lubię sobie od czasu do czasu odpalić lupete z 30 metrów od poprzeczki xD

3

Za kogo ty siebie uważasz xD poza tym serio nie ogarniam jak można tak bardzo nie widzieć swojej hipokryzji.

0

Grał ktoś De Bruyne w fucie? Jak wam się sprawuje?
bo właśnie kupiłem

0

Dobrze, że nie z cennem
Hehe. He.
Bezcenna*

1

Jak ktoś strzelał dublety i hattricki w końcowej fazie LM, to się nie wyróżniał? xD

0

Ekhm, to sarkazm był :/ moda istnieje nie od dziś xD

0

A, z tym Aspasem to nawet nie wiedziałem, że pozycję zmienił, nieważne :D

0

Zrób sobie 2 składy, żeby 1 odpoczywał, bo będziesz musiał ją kupować co 2 mecze.

0

Niby pierdoła, ale mnie zastanawia, kto wpada na taki pomysł, by w tej 11 taki Isco z Messim byli na ataku, a Aspas na prawym skrzydle.

0

Fajnie wykombinowane, ale ja bym nie mógł grać z jednym broniącym pomocnikiem :P

4

Dokładnie.. co za czasy... że istnieje coś takiego jak moda... przecież kiedyś każdy miał inną fryzurę xD

4

Ta "Korona Królów" to będzie hit dekady xD

0

Mi Lacazettem akurat grało się fatalnie. Spróbuj może Martiala, podobnie jak w 17 jest kocurem :D

8

Ja wiem, że Roberto to świetny ŚP w rzeczywistości, ale w Fifie lepiej umieszczać zawodników na swoich pozycjach, żeby mieli sporo zgrania. Na tej pozycji spróbuj raczej Paulinho, Williams na PS, Rodrigo na N.
PS. I zbieraj na jakiegoś Casemiro, bo Kovacic jest zdecydowanie za słaby fizycznie na ŚPD. Na tą chwilę lepiej sprawdziłby się tam Partey. Zrób sobie Partey-Kovacic-Saul/Paulinho.

32

Podobny do Rakiticia... heh xD

0

Alaba do środka w sensie podczas meczu? Czy ma zepsuć zgranie? :D

0

Włochów to na MŚ może nie być xD

0

Ja wiem, ale kolega napisał ci, że Costa jest na rynku po 900, po czym odpisałeś "wpakować tyle w niewymienną kartę..." jakoś to się kupy nie trzymało, nieważne.

0

Grałem Jesusem i po pewnym czasie miałem już go dość :D jakoś wolę Rashforda, ale możliwe, że po pewnym czasie z nim będzie to samo, więc zobaczę.

0

No jak się chce mieć dobre wyniki w FC, to ciężko jest grać z Silvą w pomocy, sorry xD

0

Tzn ja mam oba te składy :D bardziej mi chodzi, czy coś poprawić.

0

Jak? przecież napisał, że Costa jest na rynku za 900k, co ma do tego SBC? Po przez SBC się dostaje, a nie kupuje.

0

0

Jak można kupić niewymienną kartę? Da się? xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeśli Fifa ma być esportem, a ma być, to nie może przypominać realnej piłki.

0

Tylko bez tej homopropagandy homoseksualiści są trochę bezbronni obok ludzi, którzy mówią, że takich należy palić (w skrajnym przypadku), odebrać im wszystkie prawa (w mniej skrajnym), nie sądzisz? Poza tym te okrzyki z mojego punktu widzenia idą w parze ze sporą agresją w stosunku do osób np wyznających inną religię, mających inną orientację seksualną, czy niezbyt "sprzyjające" korzenie (często bardzo dalekie, na które przecież nie mają wpływu, a mogą być normalnymi, dobrymi ludźmi). No i warto zaznaczyć, że krzywdę można komuś wyrządzić również słowami.

0

A tak w gwoli formalności, okrzyki faszystowskie, które mają miejsce na dużej części marszu, to nie jest dla ciebie nic złego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?