20

Żeby nie było, też się cieszę z wygranej Totków i gorszej formy Realu, ale litości z niektórymi tekścikami... xD

0

Na stadionie GKSu Bełchatów też by dostali wypierd*l.

4

Tylko kumaci zrozumieją jak coś.

2

Ładne wykonanie, ale dla mnie kształt okna z samym kalendarzem taki sobie.

0

Rashford, Jesus, Martial ze zmienioną pozycją, w tańszej wersji Antonio.

3

Ja wiem, tylko dziwnie jest tak sądzić i jednocześnie postawić 3 innych zawodników nad Messim w sezonie, gdzie i tak zmiażdżył statystykami i w wiele meczów wygrywał nam niemal w pojedynkę, zresztą tak jest i teraz.

0

Wszystko rządzi się własnymi prawami. Tylko ekstraklasy nie warto obstawiać xD

0

No na pewno chce Barce w LL, żeby mógł kopać Messiego. Na 100%. Bezdyskusyjnie.

0

A nie zmieścił się nawet w jego trójce do Fifa Awards, ciekawe.

0

No ale liczy się to co już ktoś osiągnął, a nie co ktoś będzie mógł... Kimmich więcej zagrał, więcej wygrał..

0

PSG w tym sezonie radzi sobie dużo lepiej niż Atletico.. również w obronie.

0

No dlatego ma jeszcze sporo do udowodnienia, bo dotychczas grał w słabej lidze portugalskiej, a Kimmich jest już doświadczony na tym najwyższym poziomie i ograny.

0

Pokazał grę xD więcej niż kilka meczów i wygrał Bundesllige :D

4

Denis nie gra wcale lepiej od Gomesa..

0

Ale Kimmich już całkiem długo gra na najwyższym poziomie i pokazał więcej niż Semedo.

0

Taki atak dobry byłby w rzeczywistości, ale w fucie potrzeba dość dużo tempa i fizyczności, ale bardziej tego pierwszego :D spróbuj coś z Dembele, IFem Bakambu i może Carrasco.

8

Główny kandydat na kapitana w przyszłości według mnie. Pewność siebie, intensywność, walka do końca (okrzyki podczas rewanżu z PSG :D), obok Umtitiego i Suareza chyba najlepszy transfer od sezonu 14/15.

0

No tak, mogę się założyć, że teraz podcierają się banknotami... @Robertinho już tłumaczył w którymś poście, że najpierw chcą maksymalnie dopracować stronę, a potem pomyślą o aplikacji. A dzięki temu, że są tu te BEZCZELNE I NIEZNOŚNE REKLAMY, możemy codziennie cieszyć się wyglądem, jak i treścią na stronie.

4

"egzekwo ze wszystkimi piłkarzami z taką samą ilością bramek" niemożliwe xD

1

Odebrałem nagrody. Po 2 paczkach z totalnym syfem otwieram ostatnią najlepszą. Są pierwsze banery od 20 paczek.
Portugalia...

LS...

LACJO RZYM, NANI, DOBRANOC

4

Ktoś strzelając hattricki i dublety na krzyż w ćwierćfinałach, półfinałach i finale LM i będąc królem strzelców swojej drużyny w sezonie nie należy do jej TOP3. Łojezu..

0

Ja FC G3 i SB E3, pewnie nawet żadne banery mi nie wylecą. Odkąd trafiłem Mbappe i IFa Zahe to z paczek o łącznej wartości +- 250k nie wyleciał mi nikt z przyjemniej 83 ovr xD. Dodam, że grałem na legendarnym wygrywając średnio gdzieś 8 na 10 meczów, daje ktoś tutaj radę na Ultimate? :D

0

Nadal tak jest.

0

Rozumiem, że ani trochę nie wątpisz w rzetelność telewizji "beteve"? xD

1

Serio masz tych dzieci za takich debili, żeby nie wywnioskowali z twojej odpowiedzi do mnie, o co chodzi? :D zresztą szanujmy się, chyba nikogo byś tym nie zdemoralizował xD

1

Raczej nie załapałem, że słowo "wódka" jest na tyle wulgarne, żeby nie móc go napisać na LR xD

4

Nie krzycz, spokojnie.

W ogóle kto się k*rwa zakłada o wodę?

0

Masz na ten temat jakąkolwiek wiedzę? Czy wyśmiewasz dla zasady?

2

Oni trenują praktycznie dzień w dzień, przygotowują taktyki, cały czas wyjeżdżają za granice na turnieje, to jest czasochłonna praca, a nie "sobie posiedzą pograją troszkę przy kompie" xD

1

Virtusi nie chcą wygrać. Oni chcą po prostu doprowadzić widzów do zawału.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?