VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Żeby nie było, też się cieszę z wygranej Totków i gorszej formy Realu, ale litości z niektórymi tekścikami... xD
0
Na stadionie GKSu Bełchatów też by dostali wypierd*l.
4
Tylko kumaci zrozumieją jak coś.
2
Ładne wykonanie, ale dla mnie kształt okna z samym kalendarzem taki sobie.
0
Rashford, Jesus, Martial ze zmienioną pozycją, w tańszej wersji Antonio.
3
Ja wiem, tylko dziwnie jest tak sądzić i jednocześnie postawić 3 innych zawodników nad Messim w sezonie, gdzie i tak zmiażdżył statystykami i w wiele meczów wygrywał nam niemal w pojedynkę, zresztą tak jest i teraz.
0
Wszystko rządzi się własnymi prawami. Tylko ekstraklasy nie warto obstawiać xD
0
No na pewno chce Barce w LL, żeby mógł kopać Messiego. Na 100%. Bezdyskusyjnie.
0
A nie zmieścił się nawet w jego trójce do Fifa Awards, ciekawe.
0
No ale liczy się to co już ktoś osiągnął, a nie co ktoś będzie mógł... Kimmich więcej zagrał, więcej wygrał..
0
PSG w tym sezonie radzi sobie dużo lepiej niż Atletico.. również w obronie.
0
No dlatego ma jeszcze sporo do udowodnienia, bo dotychczas grał w słabej lidze portugalskiej, a Kimmich jest już doświadczony na tym najwyższym poziomie i ograny.
0
Pokazał grę xD więcej niż kilka meczów i wygrał Bundesllige :D
4
Denis nie gra wcale lepiej od Gomesa..
0
Ale Kimmich już całkiem długo gra na najwyższym poziomie i pokazał więcej niż Semedo.
0
Taki atak dobry byłby w rzeczywistości, ale w fucie potrzeba dość dużo tempa i fizyczności, ale bardziej tego pierwszego :D spróbuj coś z Dembele, IFem Bakambu i może Carrasco.
8
Główny kandydat na kapitana w przyszłości według mnie. Pewność siebie, intensywność, walka do końca (okrzyki podczas rewanżu z PSG :D), obok Umtitiego i Suareza chyba najlepszy transfer od sezonu 14/15.
0
No tak, mogę się założyć, że teraz podcierają się banknotami... @Robertinho już tłumaczył w którymś poście, że najpierw chcą maksymalnie dopracować stronę, a potem pomyślą o aplikacji. A dzięki temu, że są tu te BEZCZELNE I NIEZNOŚNE REKLAMY, możemy codziennie cieszyć się wyglądem, jak i treścią na stronie.
4
"egzekwo ze wszystkimi piłkarzami z taką samą ilością bramek" niemożliwe xD
1
Odebrałem nagrody. Po 2 paczkach z totalnym syfem otwieram ostatnią najlepszą. Są pierwsze banery od 20 paczek.
Portugalia...
LS...
LACJO RZYM, NANI, DOBRANOC
4
Ktoś strzelając hattricki i dublety na krzyż w ćwierćfinałach, półfinałach i finale LM i będąc królem strzelców swojej drużyny w sezonie nie należy do jej TOP3. Łojezu..
0
Ja FC G3 i SB E3, pewnie nawet żadne banery mi nie wylecą. Odkąd trafiłem Mbappe i IFa Zahe to z paczek o łącznej wartości +- 250k nie wyleciał mi nikt z przyjemniej 83 ovr xD. Dodam, że grałem na legendarnym wygrywając średnio gdzieś 8 na 10 meczów, daje ktoś tutaj radę na Ultimate? :D
0
Nadal tak jest.
0
Rozumiem, że ani trochę nie wątpisz w rzetelność telewizji "beteve"? xD
1
Serio masz tych dzieci za takich debili, żeby nie wywnioskowali z twojej odpowiedzi do mnie, o co chodzi? :D zresztą szanujmy się, chyba nikogo byś tym nie zdemoralizował xD
1
Raczej nie załapałem, że słowo "wódka" jest na tyle wulgarne, żeby nie móc go napisać na LR xD
4
Nie krzycz, spokojnie.
W ogóle kto się k*rwa zakłada o wodę?
0
Masz na ten temat jakąkolwiek wiedzę? Czy wyśmiewasz dla zasady?
2
Oni trenują praktycznie dzień w dzień, przygotowują taktyki, cały czas wyjeżdżają za granice na turnieje, to jest czasochłonna praca, a nie "sobie posiedzą pograją troszkę przy kompie" xD
1
Virtusi nie chcą wygrać. Oni chcą po prostu doprowadzić widzów do zawału.