VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tylko nie wiem czemu większość kibiców tutaj ma z tym taki problem. Widzisz, jak ktoś wykonuje inny rozbieg i od razu "błaznowanie". Wiadomo, że jest specyficznym zawodnikiem i lubi robić coś w unikalny sposób i to nie jest tylko rozbieg, oglądam jego każdy mecz i ma wiele (czasami dziwnych) nawyków (najcześciej przy dryblingach), które w jakiś sposób mu pomagają. Taki Lewy np. przy wolnych podczas rozbiegu robi charakterystyczny, mały skok.
0
Wiem, piszę ogólnie jak jest tutaj znienawidzony. A narzekanie na podejście do karnego trochę mnie śmieszy, bo chyba najważniejsze jest to, czy padnie bramka, a ostatnio karne Neymarowi siadają.
0
Neymar to chyba jest już tutaj drugim Ronaldo xD wolne też strzela jak błazen?
0
Chyba chodziło mu o cenę samej gry xD
3
Najłatwiej będzie z padem od xboxa.
0
W poniedziałek tak zgaduję.
5
No i wykrakałem xDDDD
0
Wygrałem 2 mecze na 2 grając na klasie, jeden rzutem na taśmę, drugi dość łatwo, ogólnie po 5 meczach mam 7k pktow i G3. Sam tryb na +, można poznać gameplay na początku gry i zarobić całkiem sporo.
4
Jestem niemal pewien, że duża duża część osób zareaguje na to w ten sposób: "lewakowi sie promowac islamu zachciało, bezbożnik. Jak ci się nie podoba to wypad do Merkelowej". Także codziennie może być taka karuzela jak dzisiaj xD
0
O Jezus... xD
1
Po co ta panika? XD to nie pierwsza i nie ostatnia taka dyskusja w tym dziale, który jakby nie było m.in. pozwala na coś takiego i do tego służy.
3
Sędzia nieźle się musiał bawić w tym pierwszym meczu xD
0
Ale napisał o normalnych chwastach przecież xD co nie zmienia faktu, że ogólnie podejście dość prymitywne :D
1
Gameplay to według uznania, polecam pooglądać na YT czy zagrać w demo, ale jak chcesz pograć coś więcej online, to wg mnie tylko FIFA.
0
Poza tym uważam, że ta edycja LM będzie takim małym (lub dużym, kto wie ;D) odrodzeniem drużyn PL w Europie.
0
Miałem wziąć pod uwagę obecną formę, to wziąłem :D
1
Wystarczy, że obrona PSG będzie grać poprawnie i wg mnie zajdą bardzo daleko. Póki co atak mają najlepszy na świecie.
1
1. Real
2. Barca
3. PSG
4. Menczestery
5. Atletico, Chelsea
6. Bayern, Juve
1
Bayern 5 miejsc wyżej od PSG. Obiektywizm pełną parą widzę xD
12
Da się zrobić dużo więcej niż 2 :D chociaż ja polecam ci zrobić osobno konto dla ciebie i brata na samym PSie. Każdy będzie miał Wiedzmina dla siebie i wg mnie to jest wygodniejsze.
5
Gra jak zwykle, tyle, że nie strzela bramek.
0
No właśnie ja czekam na konkrety. Napisałeś to po tym, jak Neymar zagrał świetny mecz zaliczając bramkę i asystę. Cavani ma obok siebie dwóch magików z topu i szansę na LM jak nigdy dotąd, a ty piszesz o tym, czy on kogoś toleruje. Poza tym nie wiem po co FCB miałaby płacić majątek szejkowi za 30-latka.
PS. Zresztą po tym jak Ney z Cavanim świętowali bramki nie widać, by ta sprzeczka była tak duża, jak kreują ją media.
19
co xD
7
Nie dość, że nie wygrał z Realem, to dostał od Legii xD
0
Ramos lepszy drybler niż Ronaldo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Idealnie wykończył.
1
Ja tam wiem. Nie wejdzie.
0
Tak, wiem, kończysz pracę o 19, napisałem ogólnie.
1
A to trzeba nie mieć gry, by pytać innych ludzi, jaką mają o niej opinie? :D