0

Ja tylko nie wiem czemu większość kibiców tutaj ma z tym taki problem. Widzisz, jak ktoś wykonuje inny rozbieg i od razu "błaznowanie". Wiadomo, że jest specyficznym zawodnikiem i lubi robić coś w unikalny sposób i to nie jest tylko rozbieg, oglądam jego każdy mecz i ma wiele (czasami dziwnych) nawyków (najcześciej przy dryblingach), które w jakiś sposób mu pomagają. Taki Lewy np. przy wolnych podczas rozbiegu robi charakterystyczny, mały skok.

0

Wiem, piszę ogólnie jak jest tutaj znienawidzony. A narzekanie na podejście do karnego trochę mnie śmieszy, bo chyba najważniejsze jest to, czy padnie bramka, a ostatnio karne Neymarowi siadają.

0

Neymar to chyba jest już tutaj drugim Ronaldo xD wolne też strzela jak błazen?

0

Chyba chodziło mu o cenę samej gry xD

3

Najłatwiej będzie z padem od xboxa.

0

W poniedziałek tak zgaduję.

5

No i wykrakałem xDDDD

0

Wygrałem 2 mecze na 2 grając na klasie, jeden rzutem na taśmę, drugi dość łatwo, ogólnie po 5 meczach mam 7k pktow i G3. Sam tryb na +, można poznać gameplay na początku gry i zarobić całkiem sporo.

4

Jestem niemal pewien, że duża duża część osób zareaguje na to w ten sposób: "lewakowi sie promowac islamu zachciało, bezbożnik. Jak ci się nie podoba to wypad do Merkelowej". Także codziennie może być taka karuzela jak dzisiaj xD

0

O Jezus... xD

1

Po co ta panika? XD to nie pierwsza i nie ostatnia taka dyskusja w tym dziale, który jakby nie było m.in. pozwala na coś takiego i do tego służy.

3

Sędzia nieźle się musiał bawić w tym pierwszym meczu xD

0

Ale napisał o normalnych chwastach przecież xD co nie zmienia faktu, że ogólnie podejście dość prymitywne :D

1

Gameplay to według uznania, polecam pooglądać na YT czy zagrać w demo, ale jak chcesz pograć coś więcej online, to wg mnie tylko FIFA.

0

Poza tym uważam, że ta edycja LM będzie takim małym (lub dużym, kto wie ;D) odrodzeniem drużyn PL w Europie.

0

Miałem wziąć pod uwagę obecną formę, to wziąłem :D

1

Wystarczy, że obrona PSG będzie grać poprawnie i wg mnie zajdą bardzo daleko. Póki co atak mają najlepszy na świecie.

1

1. Real
2. Barca
3. PSG
4. Menczestery
5. Atletico, Chelsea
6. Bayern, Juve

1

Bayern 5 miejsc wyżej od PSG. Obiektywizm pełną parą widzę xD

12

Da się zrobić dużo więcej niż 2 :D chociaż ja polecam ci zrobić osobno konto dla ciebie i brata na samym PSie. Każdy będzie miał Wiedzmina dla siebie i wg mnie to jest wygodniejsze.

5

Gra jak zwykle, tyle, że nie strzela bramek.

0

No właśnie ja czekam na konkrety. Napisałeś to po tym, jak Neymar zagrał świetny mecz zaliczając bramkę i asystę. Cavani ma obok siebie dwóch magików z topu i szansę na LM jak nigdy dotąd, a ty piszesz o tym, czy on kogoś toleruje. Poza tym nie wiem po co FCB miałaby płacić majątek szejkowi za 30-latka.
PS. Zresztą po tym jak Ney z Cavanim świętowali bramki nie widać, by ta sprzeczka była tak duża, jak kreują ją media.

19

co xD

7

Nie dość, że nie wygrał z Realem, to dostał od Legii xD

0

Ramos lepszy drybler niż Ronaldo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Idealnie wykończył.

1

Ja tam wiem. Nie wejdzie.

0

Tak, wiem, kończysz pracę o 19, napisałem ogólnie.

1

A to trzeba nie mieć gry, by pytać innych ludzi, jaką mają o niej opinie? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?