VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lallana jest genialny.
0
Ja w ponad te 2 lata obejrzałem 60 xD a miałem być regularny eh..
13
Z tym Gomesem to po prostu jazda dla zasady?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Widzę przecież xD jakby grał w Barcy to może by siadło
1
Trochę nie ma sensu ten komentarz tak ci podpowiem.
0
Co to jest xDD.
0
Można ocenić twoje poczucie humoru po tym co piszesz, o co ci chodzi? XD
0
A, to ty się wtedy pytałeś xDDD
22
Było już tu identyczne pytanie. Zacytuję odpowiedź jednego użytkownika: "Musiałaby ci bełtnąć do ryja"
0
Jeśli tyle osób piszę o tym, że jakiś mecz w PL jest nudny, wiedz, że to jest najciekawsza liga xD
1
Można ile się chce, przecież nie każdy ma czas i nerwy :D
0
Szkoda że nie ma nikogo od wygrania LM.
0
Najlepsza oczywiście Premier League, paczek otwierać się nie opłaca zdecydowanie (lepiej robić Squd Building Challenges, gdzie robisz skład wedle wytycznych i wymieniasz go za nagrody). Liga Weekendowa składa się z 40 meczów, trwa cały piątek, sobotę, niedzielę i kończy się w poniedziałek rano. Wygrane mecze z 40 kształtują ci rangę, za którą dostajesz nagrody. Co do formacji to już kwestia indywidualna, ale moim zdaniem obojętnie jak się gra lepiej nie grać z 3 obrońcami.
0
Wiem, to tak półżartem napisałem
2
Wystarczy obejrzeć kompilacje Messiego na YT
0
Co ma jedno do drugiego? XD komentarze pod artykułami mogą być na temat, ale co z tego, skoro wiele z nich często bywa totalnie głupich. Na LR jest już jakiś poziom, to prawda.
1
A czemu nie? Niektórzy wolą oglądać zaciekły mecz, niż Messiego gromiącego jakiś zespół z niższej półki hat-trickiem.
6
Jak widzę tyle osób, które wręcz tworzą jakieś armie ze swoimi kolegami i spamują tryb incognito, żeby psuć głosowanie na stronie tvp i w dodatku je przegrać, to ta "wspólna pasja" schodzi na drugi plan bo po prostu to co robią jest śmieszne.
1
nie wyrobię xDD
0
XDD
0
Na Bayern jest najmniej głosów, a decyduje głosowanie.
0
Za Fabregasa daj Sanchesa. Gwarantuję ci, ale to tak w 100%, że nie pożałujesz :D
0
> wierz w to, co pisze AS
> nie miej pojęcia ani o sytuacji z kontraktem, ani o zasadach FP
Komentarze pod tym artykułem są poniżej jakiegokolwiek poziomu...
0
Piszesz to z 10 raz jak nie więcej. Można odnieść wrażenie że nigdy nie piszesz tu na trzeźwo xD
0
Czyli trafisz na samych słabych, to by tłumaczyło ten wysoki bilans xD
3
Eee tam, palnął coś bez sensu, dostał polecenia i wszystko fajnie.
6
Widzę AS na tej stronie nagle jest TIERem 1.
0
6-6, PS4 kurde sami prosi tutaj są xD ma ktoś ujemny bilans na LR?
0
Wygoda w trzymaniu pada to już jest raczej kwestia indywidualna, albo raczej kwestia przyzwyczajenia się. Obojętnie jaką konsolę kupisz, to po kilku dniach/tygodniach grania pad nie będzie dla ciebie problemem.