0

Lallana jest genialny.

0

Ja w ponad te 2 lata obejrzałem 60 xD a miałem być regularny eh..

13

Z tym Gomesem to po prostu jazda dla zasady?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Widzę przecież xD jakby grał w Barcy to może by siadło

1

Trochę nie ma sensu ten komentarz tak ci podpowiem.

0

Co to jest xDD.

0

Można ocenić twoje poczucie humoru po tym co piszesz, o co ci chodzi? XD

0

A, to ty się wtedy pytałeś xDDD

22

Było już tu identyczne pytanie. Zacytuję odpowiedź jednego użytkownika: "Musiałaby ci bełtnąć do ryja"

0

Jeśli tyle osób piszę o tym, że jakiś mecz w PL jest nudny, wiedz, że to jest najciekawsza liga xD

1

Można ile się chce, przecież nie każdy ma czas i nerwy :D

0

Szkoda że nie ma nikogo od wygrania LM.

0

Najlepsza oczywiście Premier League, paczek otwierać się nie opłaca zdecydowanie (lepiej robić Squd Building Challenges, gdzie robisz skład wedle wytycznych i wymieniasz go za nagrody). Liga Weekendowa składa się z 40 meczów, trwa cały piątek, sobotę, niedzielę i kończy się w poniedziałek rano. Wygrane mecze z 40 kształtują ci rangę, za którą dostajesz nagrody. Co do formacji to już kwestia indywidualna, ale moim zdaniem obojętnie jak się gra lepiej nie grać z 3 obrońcami.

0

Wiem, to tak półżartem napisałem

2

Wystarczy obejrzeć kompilacje Messiego na YT

0

Co ma jedno do drugiego? XD komentarze pod artykułami mogą być na temat, ale co z tego, skoro wiele z nich często bywa totalnie głupich. Na LR jest już jakiś poziom, to prawda.

1

A czemu nie? Niektórzy wolą oglądać zaciekły mecz, niż Messiego gromiącego jakiś zespół z niższej półki hat-trickiem.

6

Jak widzę tyle osób, które wręcz tworzą jakieś armie ze swoimi kolegami i spamują tryb incognito, żeby psuć głosowanie na stronie tvp i w dodatku je przegrać, to ta "wspólna pasja" schodzi na drugi plan bo po prostu to co robią jest śmieszne.

1

nie wyrobię xDD

0

XDD

0

Na Bayern jest najmniej głosów, a decyduje głosowanie.

0

Za Fabregasa daj Sanchesa. Gwarantuję ci, ale to tak w 100%, że nie pożałujesz :D

0

> wierz w to, co pisze AS
> nie miej pojęcia ani o sytuacji z kontraktem, ani o zasadach FP
Komentarze pod tym artykułem są poniżej jakiegokolwiek poziomu...

0

Piszesz to z 10 raz jak nie więcej. Można odnieść wrażenie że nigdy nie piszesz tu na trzeźwo xD

0

Czyli trafisz na samych słabych, to by tłumaczyło ten wysoki bilans xD

3

Eee tam, palnął coś bez sensu, dostał polecenia i wszystko fajnie.

6

Widzę AS na tej stronie nagle jest TIERem 1.

0

6-6, PS4 kurde sami prosi tutaj są xD ma ktoś ujemny bilans na LR?

0

Wygoda w trzymaniu pada to już jest raczej kwestia indywidualna, albo raczej kwestia przyzwyczajenia się. Obojętnie jaką konsolę kupisz, to po kilku dniach/tygodniach grania pad nie będzie dla ciebie problemem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?