4

Zajrzyjcie na tt Klatusa, po prostu złoto.

0

ha he ha he ha he ha

0

Gorzej niż gimnazjum

0

Girona strzeliła ze spalonego?

0

Szybko zmija ta dodatkowa godzina

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Teraz chyba żeś nie popatrzył.

0

Spójrz lepiej na jego profil

0

W cytacie ostatniej wypowiedzi jest błąd (?) "Był kluczowy w uniknięciu, ..."

1

Eeeehhh.... xD

0

Ale fajna akcja

0

Ej, skoro to takie łatwe, to ja też tak zaczne robić. Pobije masę rekordów, wygram 3 LM w 4 lata, nastrzelam w fazie pucharowej 10 bramek...

Nie spinam się :D, po prostu to, że sędziowie bywają ślepi i CR ma charakter jaki ma nie zmienia faktu, że to co zrobił w LM jest niesamowite nawet biorąc pod uwagę to, że należał to genialnej wówczas drużyny. Można sobie gdybać, że jeśli Messi miałby kogoś tam to zrobiłby coś tam, no ale to nadal jest tylko gdybanie, za sukcesy, których się nie zdobyło, a powinno lub na nie zasłużyło, nie wręczają nagród. Ostatnie 2 lata CR ma dużo więcej szczęścia niż Leo.

7

Ktoś krytykuje PiS, komuch. Płyciej się nie da?

0

Ta jest, dobrze ze przybyliśmy się tego dzieciaka. Co z tego, że jest w top3/5, łapie dużo kartek, więc dobrze, że już u nas nie gra. Tym bardziej, że dostał w Barcelonie aż 1(!!!) czerwoną.

1

To był żart.

0

No właśnie to jest chyba niemożliwe, bo wychodzi na 1 komenatrz co 6 sekund.

1

14000 komentarzy na LR w ciągu jednego dnia? 1 komentarz co 6 sekund? XD

2

Już bez przesady xD

0

Ta najdłuższa dyskusja to musiała być umówiona, bo po prostu niedowierzam...

0

.

0

Zapewniam cię, że porównanie Barcyinfo, tak jak każde inne udostępnione tutaj przez niego jest maksymalnie wyciągnięte z kontekstu, a CR7 sam też się uśmiechał, gdy nagrodę wręczali Messiemu.

0

Eeeh, na tym ten ultraśmieszny żart polegał xD

0

Dobrze, że na Kimisia nie zagłosował...

0

No tak Ronaldo by się popłakał, na 100% :D

9

Tych, co wybierają nie obchodzi, z kim Messi musi się męczyć w Barcelonie. Ronaldo strzelił 10 bramek w fazie pucharowej LM co jest nieprawdopodobne. Uwaga, bo teraz wychodzi ze mnie poeta: Jeśli jedziesz na zawody w koszeniu trawy, to kosząc 2/3 trawnika nożyczkami przegrasz z tym, który skosi całość kosiarką.
xD

0

A Jak miał inaczej zareagować ja pier.... xD

0

Nie mogę z was xDDD

0

A ciekawe czy Ronaldo sam by te wszystkie trofea zdobył, cwaniak jeden

0

Czym jest sobie winien? XDD

0

Ale kto według ciebie powinien tam być za Neymara?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?