VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Gdzie ja kogoś obraziłem, jeśli mógłbym wiedzieć?
0
Mam mały problem ze Squad Battles w Fifie 18. Otóż wczoraj (dzisiaj) po 2:00 zdążyłem jeszcze zagrać całą kolejkę i poszedłem spać. Dzisiaj o 17 odpalam, gram kolejkę, przed chwilą skończyłem i widzę, że inni mają 4 mecze więcej ode mnie. Kiedy są te aktualizacje w końcu i czemu nie mogę zagrać tej niby zaległej? (Wcześniej wszystko zagrałem na 100%) w pewnym momencie byłem nawet blisko top 100 a teraz koniec marzeń :/
4
Duża część tego marszu tak wygląda, to nie tylko mały procencik. I tu nie chodzi o to, czy to wpłynie na geopolitykę itd, tylko ukazuje poziom dużej części naszego społeczeństwa. Ja za nic nie poszedłbym na te marsze, zarówno "lewe" jak i "prawe" patrząc na to, co tam się dzieje.
0
Nie każdy ma takie same poczucie humoru.
0
W Brazylii w pomocy podczas kwalifikacji grali Renato Augusto i Paulinho. 2 zawodnicy grający wówczas w lidze... chińskiej. Radzili sobie bardziej niż dobrze.
0
"Leo jest wolnym elektronem i ma określone strefy gdzie się porusza" to się nie wyklucza?
3
Wszyscy o tych pieniądzach a fakty są takie, że PSG na tą chwilę jest jednym z faworytów do wygrania LM.
0
Powiedział na konferencji po meczu reprezentacji.
7
Takich piłkarzy mi najbardziej szkoda. Można nieszczęśliwie przegrać jakiś puchar czy ligę, ale kiedy organizm niszczy ci karierę w jednym z najlepszych klubów na świecie i ogólnie w historii, to nie ma porównania. Podobnie jest z Reusem, Sturridgem czy Vermaelenem, chociaż ten już długo wytrzymuje.
0
Po Le Parisenach i Sportach wnioskujesz, że gracz rządzi trenerem? XD
0
Już nie raz dementował tego typu pierdy. Zresztą po co miałby się przejmować każdym takim, skoro są one codziennie, nie pomyślałeś o tym?
0
Jak u nich Lemos jest przeciętniakiem grając w LLS, to kim jest u nas taki Jach z Ekstraklasy xD
1
Co to za argumenty, że u siebie i towarzyski? Gramy z trudnym rywalem, mamy określoną taktykę, którą stosujemy na codzień i zastosujemy na mundialu, chcemy ją utrwalić, ulepszyć i przetestować różnych zawodników na różnych pozycjach, od tego są takie mecze. Mamy nagle zacząć grać tiki taką z Urugwajem?
6
Ten Rodriguez to chyba codziennie robi same plecy.
0
Ter Stegen - Alves, Puyol, Pique, Alba - Busi, Xavi, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar
4
Tak patrze na twoje komentarze i mam jedną radę: zmień Explorer na coś innego.
0
Mozesz zobaczyć jak wejdziesz w ranking i zmienić kategorie na miesięczną.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Willian.
13
Nie wierzę jak można tak się ośmieszać również poza stanowiskiem komentatora..
0
To trochę co innego. Chcąc osiągnąć w sporcie największe sukcesy i grając u boku najlepszych piłkarzy przejście do lepszej drużyny nie jest dla mnie niczym złym.
0
Nie no nic do niego nie mam ale fajnie by było gdyby trener go POŁAMAŁ na oczach wszystkich xD
Conte nie byłby chyba taki głupi, żeby trzymać bez przerwy na trybunach albo łamać swojego najlepszego piłkarza.
1
Fifa 15 - 9/10 16 - 5/10 17 - 7/10 18 - 7.5/10
0
Dzięki za przypomnienie o paczkach za SB. Odebrałem, otworzyłem, zespsułem sobie humor przed poniedziałkiem (tak tak wiem intelektualiści już jest poniedziałek) i idę spać. Dobranoc.
0
Poprawiliście mi nastrój koledzy. Nie tylko ze mnie taka leniwa klucha :>
0
Mam nadzieję, że twoja składnia i ortografia "ewoluje".
1
To samo jest jak na konsole, pomijając małe zmiany w różnych trybach (trochę słabsze nagrody, w 1 trybie mniej meczów do rozegrania).
Gra się online, ale jest też tryb "Squad Battles", w którym grasz ze składami innych graczy sterowanych przez komputer. W dni robocze masz w tym trybie po 4 mecze do rozegrania na wybranym poziomie trudności (im większy poziom, tym więcej punktów można zdobyć). W sobotę i w niedzielę masz do rozegrania po 12 spotkań. W zależności od liczby punktów masz ustaloną rangę dzięki której zdobywasz określone nagrody.
Sezony online - jest 10 lig (1 najlepsza, 10 najgorsza). Zaczynasz od 10. W każdej lidze masz max 10 meczów do rozegrania i określony próg, ile pkt musisz zdobyć, by się utrzymać, awansować do lepszej ligi, lub aby zdobyć mistrzostwo obecnej. Po ukończeniu każdego seoznu dostajesz kasę (im lepszy rezultat, tym więcej kasy).
Sezony jednego gracza - to samo tylko że na bota.
FUT CHAMPIONS (Liga Weekendowa) - najbardziej prestiżowy i najtrudniejszy tryb. Trzeba wygrać 4 mecze z rzędu w systemie pucharowym, by się do niego zakwalifikować. Trwa piątek, sobotę i niedzielę i do poniedziałku rano. Przez ten czas masz do rozegrania 40 meczów (na PC 25). W zależności od wygranych masz ustaloną rangę, dzięki której dostajesz nagrody (tam już są konkretne :D).
Squad Building Challenges - budujesz skład na podstawie wytycznych, "oddajesz go" grze i dostajesz nagrody.
Masz w kilku zdaniach :D już się rozkręciłem to stwierdziłem, że napiszę obszernie.
1
Fajna seria, podobnie jak z byłymi piłkarzami Barcy.
3
Nie no, serio? Niemożliwe :D