VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chodzi już o samo Fut Champions. To co tam się czasami dzieje to jest parodia. Dla przykładu wczoraj w moim meczu w 80' było 0-0, w 90' 4-4, a w 120' 6-5, oczywiście dla przeciwnika hehe... wyniki hokejowe co 2 mecz bo obrona i bramkarz w szybkim meczu co chwilę dostają wylewu, nie działają na nich wytyczne itd... wczoraj skończyłem z bilansem 6-6, więc nie jest tak źle, ale wiem, w każdej chwili mogę przegrać z 6 meczów pod rząd, na co może wpłynąć nie tylko moja slabsza forma.
4
O kurde, widzę Fut Champions jeszcze nie było grane xD
0
Tyle, że nie podałeś nawet jednego zdrowego argumentu przemawiającego za tym, że Xbox jest lepszy, a napisałeś o tym do pewnej osoby, po co wprowadzać ludzi w błąd takim głupstwem?
7
?? Twierdzisz że jest lepszy, dlatego, że go masz? No to nieźle xD
1
Jakiś argument? Na PSie gra więcej osób oraz są genialne gry (Uncharted, The Last of Us, Infamous, God of War...)
0
XDD co ja czytam
0
No napisał ci xD
0
Przynajmniej ci serwerów nie wywaliło.
0
Frączczak Adam.
2
Kolejny układa symfonię Beethovena?
0
Dlaczego XO pod Fife? Ikony są wszędzie.
10
Nowy pad zamówiony?
0
No bo biorą xD w mojej okolicy jest kilka osób co brały udział w czymś takim, aktorami bym ich nie nazwał xD
0
W Barcelonie już zdobył. Chęć osiągnięcia sukcesu z więcej niż jedną drużyną i tyle.
0
Gdzie Neymar powiedział, że odszedł dla ZP? Wy piszecie te komentarze przy zdrowych zmysłach?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ci nawet nie wiedzą kto im gada xDD
2
Dostał 2 genialne podania, było wiele akcji, gdzie mógł podać, a szedł sam i tracił. Wiadomo, Messi to Messi, ale nie przesadzajmy.
0
Buuuusiii! Ważna brama
0
Nie szukam spiny. Po prostu to, czy obejrzę mecz w takiej sytuacji nie jest najważniejsze i lepiej chyba uszanować to, że ludzie tam są w niebezpieczeństwie i mecz schodzi na drugi plan.
7
No tak nam zepsuli dzień... przecież to nas pałują na ulicy.
1
Chodzi pewnie o ilość informacji.
1
18 strzałów i 0 bramek o Boże xDD
0
"Kolejny"? Gdzie jest poprzedni? XD
1
Gra w obronie to jest kabaret. Kilka szybszych podań i stoperzy nie wiedzą co się dzieje. ŚO w tej fifie poniżej 70 tempa raczej będą bezużyteczni xD
2
Ten bot w fifie to chyba po wojaku. Przegrywam 2 razy z rzędu na klasie, żeby potem odpalić se dla jaj legendarny i wygrać. Chodzi o Squad Battles oczywiście.
0
Chyba nikt nie jest na tyle głupi żeby nie wiedzieć, że terroryści są źli xD z jego postów można się wiele dowiedzieć, radzę trochę pomyśleć a nie od razu dawać upust emocjom jak tylko zobaczysz coś o islamie.
0
Wypłacaj xD
0
Ja osobiście też byłem lekko wkurzony jego decyzją, bo mój ulubiony piłkarz nie gra już w ulubionej drużynie, ale żeby robić aż taki hejt?
1
Nie ma już przepisu, że trzeba kulnąć piłkę do przodu :D