0

Chodzi już o samo Fut Champions. To co tam się czasami dzieje to jest parodia. Dla przykładu wczoraj w moim meczu w 80' było 0-0, w 90' 4-4, a w 120' 6-5, oczywiście dla przeciwnika hehe... wyniki hokejowe co 2 mecz bo obrona i bramkarz w szybkim meczu co chwilę dostają wylewu, nie działają na nich wytyczne itd... wczoraj skończyłem z bilansem 6-6, więc nie jest tak źle, ale wiem, w każdej chwili mogę przegrać z 6 meczów pod rząd, na co może wpłynąć nie tylko moja slabsza forma.

4

O kurde, widzę Fut Champions jeszcze nie było grane xD

0

Tyle, że nie podałeś nawet jednego zdrowego argumentu przemawiającego za tym, że Xbox jest lepszy, a napisałeś o tym do pewnej osoby, po co wprowadzać ludzi w błąd takim głupstwem?

7

?? Twierdzisz że jest lepszy, dlatego, że go masz? No to nieźle xD

1

Jakiś argument? Na PSie gra więcej osób oraz są genialne gry (Uncharted, The Last of Us, Infamous, God of War...)

0

XDD co ja czytam

0

No napisał ci xD

0

Przynajmniej ci serwerów nie wywaliło.

0

Frączczak Adam.

2

Kolejny układa symfonię Beethovena?

0

Dlaczego XO pod Fife? Ikony są wszędzie.

10

Nowy pad zamówiony?

0

No bo biorą xD w mojej okolicy jest kilka osób co brały udział w czymś takim, aktorami bym ich nie nazwał xD

0

W Barcelonie już zdobył. Chęć osiągnięcia sukcesu z więcej niż jedną drużyną i tyle.

0

Gdzie Neymar powiedział, że odszedł dla ZP? Wy piszecie te komentarze przy zdrowych zmysłach?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ci nawet nie wiedzą kto im gada xDD

2

Dostał 2 genialne podania, było wiele akcji, gdzie mógł podać, a szedł sam i tracił. Wiadomo, Messi to Messi, ale nie przesadzajmy.

0

Buuuusiii! Ważna brama

0

Nie szukam spiny. Po prostu to, czy obejrzę mecz w takiej sytuacji nie jest najważniejsze i lepiej chyba uszanować to, że ludzie tam są w niebezpieczeństwie i mecz schodzi na drugi plan.

7

No tak nam zepsuli dzień... przecież to nas pałują na ulicy.

1

Chodzi pewnie o ilość informacji.

1

18 strzałów i 0 bramek o Boże xDD

0

"Kolejny"? Gdzie jest poprzedni? XD

1

Gra w obronie to jest kabaret. Kilka szybszych podań i stoperzy nie wiedzą co się dzieje. ŚO w tej fifie poniżej 70 tempa raczej będą bezużyteczni xD

2

Ten bot w fifie to chyba po wojaku. Przegrywam 2 razy z rzędu na klasie, żeby potem odpalić se dla jaj legendarny i wygrać. Chodzi o Squad Battles oczywiście.

0

Chyba nikt nie jest na tyle głupi żeby nie wiedzieć, że terroryści są źli xD z jego postów można się wiele dowiedzieć, radzę trochę pomyśleć a nie od razu dawać upust emocjom jak tylko zobaczysz coś o islamie.

0

Wypłacaj xD

0

Ja osobiście też byłem lekko wkurzony jego decyzją, bo mój ulubiony piłkarz nie gra już w ulubionej drużynie, ale żeby robić aż taki hejt?

1

Nie ma już przepisu, że trzeba kulnąć piłkę do przodu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?