VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No bo najwyraźniej większość osób jest zainteresowanych jak co roku. Co ty chcesz zdziałać?
0
Widocznie wiele osób to interesuje, to, że ciebie nie, to już nie nasz problem no xD jak ktoś chce sobie podyskutować, niech to robi.
6
Dla mnie nadal PES nie dorowna fifie. Oprocz tego, że po prostu FIFA ma duuzo większą społeczność, to jest FUT miażdżący MyCluba, a gra online jest coraz bardziej istotna w tych grach. Jeśli chodzi o gameplay to co kto lubi, ale dla mnie piłkarze w PESie poruszają się jakoś tak tak plastikowo xD
0
Serio? xD patrz jak rośnie popularność Fify, a PESa... Ta gra staje się zresztą e-sportem, więc nie wiem jak wpadłeś na pomysł, by napisać te bzdury.
PS. Z tym najlepszym (najszybszym) zawodnikiem to zazwyczaj tak to odczuwają osoby nie potrafiące grać, i to bardzo (choć przyznaję, pace ma nadal trochę zbyt duże znaczenie).
0
Taki "szum" mógłby robić niejeden junior. Jest po prostu za słaby nawet na 4 napastnika (licząc ze skrzydłowymi).
12
Niepojęte to jest to, że nie rozumiesz, że u nas jest to samo. Po prostu w tak wielkim gronie kibiców jest dużo niezbyt madrych ludzi, którzy zawsze w takich sytuacjach dają o sobie znać.
28
Chyba pierwsze takie podanie Rakiticia od 2 lat xD
2
Ja już bym więcej mu nie polewał, patrząc na te farmazony xD
0
Real nie wygrywa przez słabą skuteczność 2 meczów z rzędu, do czego to doszło xD teraz na derbach determinacja musi być 100%
1
Jak przestać być najlepszym klubem na świecie po 3 KOLEJKACH, I0Messini już tłumaczy...
0
Patrząc na całokształt kariery nie stawiałbym jeszcze Griezmanna nawet na równi z Ibrą. LL jest lepszą ligą od Ligue 1, ale nie aż tak jak niektórzy tu piszą. A wg niektórych żeby można było zachwycać się Neymarem to PSG chyba musi zagrać dopiero z Bayernem. Odszedł, błyszczy i teraz dużo sfrustrowanych osób próbuje sobie wmówić, że to tylko przez słabą ligę. Natomiast widać wyraźnie, jaką rolę pełni Neymar w PSG, mianowicie, taką, jaką u nas Messi. Większość meczu się wraca i daje genialne piłki do Cavaniego czy teraz Mbappe. Dla mnie po prostu jest lepszym piłkarzem będąc liderem drużyny. A, i nie nazywałbym Sevilli "topem topów" xD
PS. Też wolałbym go oglądać w lepszych ligach, np u nas czy w Anglii, ale jest jak jest.
0
No właśnie, dopiero wrzesień, więc -2 jednej czy drugiej drużyny to nie jest jeszcze nic wielkiego.
1
No tak przecież Ibra czy Cavani w Hiszpanii z Betisem, Alaves, Levante, Leganes, La Coruna, Malaga, Granada, Eibarem czy Las Palmas nie mieliby nic do powiedzenia, słabiaki xDD
0
Przecież bycie na oceanie podczas tego huraganu to samobójstwo.
0
3 bramki w 4 meczach to całkiem niezły wynik wg mnie xD
0
Przy takiej grze? Raczej nie.
1
Kilka dobrych okazji ~ 1. To ujmowanie PSG na siłę w kazdym meczu jest zabawne xD
0
A Neymar ma 3 bramki, 4 asysty najlepszą średnią ocenę w lidze. Nie jest teraz w cieniu nikogo, przecież to widać, w Paryżu jest Bogiem.
0
No tak nie da się pisać poprawnie na telefonie. Jeśli się kogoś czepiasz, sam sam zadbaj o to, żeby ciebie się nie czepiali xD
0
FIFA bije PESa pod każdym względem ostatnio, a szkoda.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Masz talent do zbierania poleceń xD
2
Hajto z każdym meczem coraz bardziej się pogrąża. Wszyscy jesteśmy zadowoleni Tomek, że nie masz z tym problemu.
0
Z tym merytorycznym miażdżeniem dla mnie lekka przesada, ale komentator z niego rzeczywiście bardzo dobry.
0
Dramat...
1
33-letni piłkarz. To świetnie obrazuje poziom naszej kadry, a przede wszystkim formacji pomocy.
7
No, nie dziwią mnie. Bo chodziło mu o jego bezpośredni pojedynek z Messim, a w tym sezonie Leo w obydwu meczach z PSG zagrał jak na siebie słabo.
1
Jezzzus... Przeczytaj jeszcze raz komentarz PatrychoO.
0
Jesteś "białym rycerzykiem" i "bordowym prowokatorem" jednocześnie xD
0
Dobrze, że dałeś nam znać.