1

No bo najwyraźniej większość osób jest zainteresowanych jak co roku. Co ty chcesz zdziałać?

0

Widocznie wiele osób to interesuje, to, że ciebie nie, to już nie nasz problem no xD jak ktoś chce sobie podyskutować, niech to robi.

6

Dla mnie nadal PES nie dorowna fifie. Oprocz tego, że po prostu FIFA ma duuzo większą społeczność, to jest FUT miażdżący MyCluba, a gra online jest coraz bardziej istotna w tych grach. Jeśli chodzi o gameplay to co kto lubi, ale dla mnie piłkarze w PESie poruszają się jakoś tak tak plastikowo xD

0

Serio? xD patrz jak rośnie popularność Fify, a PESa... Ta gra staje się zresztą e-sportem, więc nie wiem jak wpadłeś na pomysł, by napisać te bzdury.
PS. Z tym najlepszym (najszybszym) zawodnikiem to zazwyczaj tak to odczuwają osoby nie potrafiące grać, i to bardzo (choć przyznaję, pace ma nadal trochę zbyt duże znaczenie).

0

Taki "szum" mógłby robić niejeden junior. Jest po prostu za słaby nawet na 4 napastnika (licząc ze skrzydłowymi).

12

Niepojęte to jest to, że nie rozumiesz, że u nas jest to samo. Po prostu w tak wielkim gronie kibiców jest dużo niezbyt madrych ludzi, którzy zawsze w takich sytuacjach dają o sobie znać.

28

Chyba pierwsze takie podanie Rakiticia od 2 lat xD

2

Ja już bym więcej mu nie polewał, patrząc na te farmazony xD

0

Real nie wygrywa przez słabą skuteczność 2 meczów z rzędu, do czego to doszło xD teraz na derbach determinacja musi być 100%

1

Jak przestać być najlepszym klubem na świecie po 3 KOLEJKACH, I0Messini już tłumaczy...

0

Patrząc na całokształt kariery nie stawiałbym jeszcze Griezmanna nawet na równi z Ibrą. LL jest lepszą ligą od Ligue 1, ale nie aż tak jak niektórzy tu piszą. A wg niektórych żeby można było zachwycać się Neymarem to PSG chyba musi zagrać dopiero z Bayernem. Odszedł, błyszczy i teraz dużo sfrustrowanych osób próbuje sobie wmówić, że to tylko przez słabą ligę. Natomiast widać wyraźnie, jaką rolę pełni Neymar w PSG, mianowicie, taką, jaką u nas Messi. Większość meczu się wraca i daje genialne piłki do Cavaniego czy teraz Mbappe. Dla mnie po prostu jest lepszym piłkarzem będąc liderem drużyny. A, i nie nazywałbym Sevilli "topem topów" xD

PS. Też wolałbym go oglądać w lepszych ligach, np u nas czy w Anglii, ale jest jak jest.

0

No właśnie, dopiero wrzesień, więc -2 jednej czy drugiej drużyny to nie jest jeszcze nic wielkiego.

1

No tak przecież Ibra czy Cavani w Hiszpanii z Betisem, Alaves, Levante, Leganes, La Coruna, Malaga, Granada, Eibarem czy Las Palmas nie mieliby nic do powiedzenia, słabiaki xDD

0

Przecież bycie na oceanie podczas tego huraganu to samobójstwo.

0

3 bramki w 4 meczach to całkiem niezły wynik wg mnie xD

0

Przy takiej grze? Raczej nie.

1

Kilka dobrych okazji ~ 1. To ujmowanie PSG na siłę w kazdym meczu jest zabawne xD

0

A Neymar ma 3 bramki, 4 asysty najlepszą średnią ocenę w lidze. Nie jest teraz w cieniu nikogo, przecież to widać, w Paryżu jest Bogiem.

0

No tak nie da się pisać poprawnie na telefonie. Jeśli się kogoś czepiasz, sam sam zadbaj o to, żeby ciebie się nie czepiali xD

0

FIFA bije PESa pod każdym względem ostatnio, a szkoda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Masz talent do zbierania poleceń xD

2

Hajto z każdym meczem coraz bardziej się pogrąża. Wszyscy jesteśmy zadowoleni Tomek, że nie masz z tym problemu.

0

Z tym merytorycznym miażdżeniem dla mnie lekka przesada, ale komentator z niego rzeczywiście bardzo dobry.

0

Dramat...

1

33-letni piłkarz. To świetnie obrazuje poziom naszej kadry, a przede wszystkim formacji pomocy.

7

No, nie dziwią mnie. Bo chodziło mu o jego bezpośredni pojedynek z Messim, a w tym sezonie Leo w obydwu meczach z PSG zagrał jak na siebie słabo.

1

Jezzzus... Przeczytaj jeszcze raz komentarz PatrychoO.

0

Jesteś "białym rycerzykiem" i "bordowym prowokatorem" jednocześnie xD

0

Dobrze, że dałeś nam znać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?