VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
No ta i jazda po tryplet z Deulo i Ardą na skrzydle xD
0
Co ma do tego Bóg xDD
5
Można używać opcji "odpowiedz".
0
Ja się cieszę, tylko nadal nie rozumiem po co, kiedy w artykule jest już o tym napisane, ale ok.
0
Czemu jest lepszy? XD
1
W arrykule też są słowa Bosza...
12
Serio komentarz z tym szpalerem, że nam w 2011 Real nie zrobił ma 64 polecenia? XD jak wtedy graliśmy z nimi przed Superpucharem...
2
Za przekleństwo się bana nie dostaje. Widząc po twoich komentarzach to ty tu byś co drugą osobę banował, jeszcze najlepiej permem. Nie wszyscy tutaj odświeżają stronę przez całą dobę w oczekiwaniu na fisiady i nie podchodzą do tego z kijem w pewnej części ciała.
21
Te stworzenia żyją po to, żeby latać, gryźć i wku*wiać. Mam zamontowaną siatkę za oknem, a te sukinsyny i tak się jakoś dostaną do środka, wymiękam.
2
Tylko, że Messi, Iniesta, Busi, Pique, Valdes, Xavi to jest pokolenie wychowanków, które trafia się raz na wiele, wiele lat.
0
Czemu trolla? Ten portal nie zakazuje wstępu kibicom Realu.
0
VEB931
XD
0
Chapecoense a Real to jest duża różnica... zresztą ku*wa czemu wy cały czas jesteście wobec kogoś tacy pewni już po pierwszym meczu, w dodatku w tym przypadku z rywalem z bardzo niskiej półki.
1
FIFA. W PESie są jakieś kwadratowe ruchy zawsze xD. Poza tym dużo większa społeczność no i FUT, który miażdży PESa doszczętnie.
0
A bez Messiego 3-0 na Bernabeu... i tak można sobie wypominać, ale kazdy, kto oglądał ostatnie 4 sezony wie, że Neymar był bardzo istotną częścią zespołu.
0
Skoro bierzesz pod uwagę takie szczegóły, Lukaku również był na spalonym przy bramce dla ManU.
2
Niesamowicie podniósł zespół po Benitezie, nikt chyba się nie spodziewał, że osiągnie taki sukces.
0
Wtedy nie mieli jak nam zrobić, bo SP był później.
0
Niektórzy po prostu żyją tutaj ze ślepej nienawiści do Realu, jak widać. Ale pośmiać się można przynajmniej, że np Real powinien zrobić Barcie za Puchar Gampera xDD
2
Ale to jest tylko gazeta. Nikt z Realu nic o tym nie powiedział.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Za to ty się doucz, że "ty" to można pisać wielką literą w listach, a nie na forum. Za to "dróżyna" wszędzie pisze się przez "u".
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Zgadzam się, to co się dzieje pod takimi artykułami to jest tragedia.
2
Nie było spalonego. Heh, wiedziałem, że znajdzie się kilku takich, co nie widzieli żadnej analizy i teraz przez cały czas będą pisać o tej sytuacji...
2
Dembele sam chciał do Borussi, żeby mieć 1 skład.
1
Wolę inną wersję, gdzie przemiana trwa dłużej, a wiadomo, jak to w DB im dłużej, tym lepiej :D
2
A także za 30 Theo i 18 (?) za Ceballosa. Dla mnie ci obaj przy dzisiajeszych cenach są tyle warci, zresztą mamy w tej chwili bardzo dużo kasy, bo oprócz sumy za Neya zostaje jeszcze to co miało być przed jego odejsciem
0
"Bo nie chce xDD". Ale ty biedny... szkoda, że nikt nie weźmie tego na poważnie, bo np. wg takiego Sportu transfer Coutinho jest kwestią godzin od 4 dni.
1
Filipe Luis lepszy od Marcelo xD