4

No ta i jazda po tryplet z Deulo i Ardą na skrzydle xD

0

Co ma do tego Bóg xDD

5

Można używać opcji "odpowiedz".

0

Ja się cieszę, tylko nadal nie rozumiem po co, kiedy w artykule jest już o tym napisane, ale ok.

0

Czemu jest lepszy? XD

1

W arrykule też są słowa Bosza...

12

Serio komentarz z tym szpalerem, że nam w 2011 Real nie zrobił ma 64 polecenia? XD jak wtedy graliśmy z nimi przed Superpucharem...

2

Za przekleństwo się bana nie dostaje. Widząc po twoich komentarzach to ty tu byś co drugą osobę banował, jeszcze najlepiej permem. Nie wszyscy tutaj odświeżają stronę przez całą dobę w oczekiwaniu na fisiady i nie podchodzą do tego z kijem w pewnej części ciała.

21

Te stworzenia żyją po to, żeby latać, gryźć i wku*wiać. Mam zamontowaną siatkę za oknem, a te sukinsyny i tak się jakoś dostaną do środka, wymiękam.

2

Tylko, że Messi, Iniesta, Busi, Pique, Valdes, Xavi to jest pokolenie wychowanków, które trafia się raz na wiele, wiele lat.

0

Czemu trolla? Ten portal nie zakazuje wstępu kibicom Realu.

0

VEB931

XD

0

Chapecoense a Real to jest duża różnica... zresztą ku*wa czemu wy cały czas jesteście wobec kogoś tacy pewni już po pierwszym meczu, w dodatku w tym przypadku z rywalem z bardzo niskiej półki.

1

FIFA. W PESie są jakieś kwadratowe ruchy zawsze xD. Poza tym dużo większa społeczność no i FUT, który miażdży PESa doszczętnie.

0

A bez Messiego 3-0 na Bernabeu... i tak można sobie wypominać, ale kazdy, kto oglądał ostatnie 4 sezony wie, że Neymar był bardzo istotną częścią zespołu.

0

Skoro bierzesz pod uwagę takie szczegóły, Lukaku również był na spalonym przy bramce dla ManU.

2

Niesamowicie podniósł zespół po Benitezie, nikt chyba się nie spodziewał, że osiągnie taki sukces.

0

Wtedy nie mieli jak nam zrobić, bo SP był później.

0

Niektórzy po prostu żyją tutaj ze ślepej nienawiści do Realu, jak widać. Ale pośmiać się można przynajmniej, że np Real powinien zrobić Barcie za Puchar Gampera xDD

2

Ale to jest tylko gazeta. Nikt z Realu nic o tym nie powiedział.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Za to ty się doucz, że "ty" to można pisać wielką literą w listach, a nie na forum. Za to "dróżyna" wszędzie pisze się przez "u".

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Zgadzam się, to co się dzieje pod takimi artykułami to jest tragedia.

2

Nie było spalonego. Heh, wiedziałem, że znajdzie się kilku takich, co nie widzieli żadnej analizy i teraz przez cały czas będą pisać o tej sytuacji...

2

Dembele sam chciał do Borussi, żeby mieć 1 skład.

1

Wolę inną wersję, gdzie przemiana trwa dłużej, a wiadomo, jak to w DB im dłużej, tym lepiej :D

2

A także za 30 Theo i 18 (?) za Ceballosa. Dla mnie ci obaj przy dzisiajeszych cenach są tyle warci, zresztą mamy w tej chwili bardzo dużo kasy, bo oprócz sumy za Neya zostaje jeszcze to co miało być przed jego odejsciem

0

"Bo nie chce xDD". Ale ty biedny... szkoda, że nikt nie weźmie tego na poważnie, bo np. wg takiego Sportu transfer Coutinho jest kwestią godzin od 4 dni.

1

Filipe Luis lepszy od Marcelo xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?