VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No pewnie grajmy z Deulofeu albo Paco na LS
2
Radzę jednak udać się do jakiegoś specjalisty, bo zgaduje, że przyczyn może być mnóstwo jak i potencjalnych urazów i bez wielu szczegółów nikt Cię tu nie zdiagnozuje :P
PS. Pierwsze zdjęcie staranie wybrałeś :D
0
Rzabka - xd
0
Zacznijmy od tego, że Zieliński to nie jest pozycja Xaviego, a właśnie tam potrzebujemy wzmocnienia...
0
Może jakieś konkrety? Kto twoim zdaniem byłby lepszy? Czemu według Ciebie nie powinniśmy sprowadzać Seriego?
12
Aha i ten jeden przypadek będzie teraz podstawą przy kazdej takiej sytuacji? XD
0
"4 lata ani jednego złego słowa na temat zarządu". Serio? XD chyba to jest oczywiste, że zawodnik prędzej skrytykuje zarząd swojego BYŁEGO klubu, a nie tego, w którym aktualnie gra.
8
Wyjaśnij mi, bo jestem pod wrażeniem twojego rozumowania. Jak doszedłeś do tego, że PSG namówiło swój cel transferowy, na ostre atakowanie wślizgiem kolegów na treningu?
7
To chyba źle xD
1
Przestań już człowieku pisać non stop o tych zachciankach... interakcja jednego z kluczowych piłkarzy z zarządem to coś więcej niż tylko kwestia kontraktu, było pewnie dużo sytuacji między nimi, które spowodowały jego odejście.
0
Wywiad jest tu umieszczony, bo gracz, który ledwo co odszedł od nas wyraża niezadowolenie z zarządu... zastanawiam się co mają w głowie takie osoby jak ty żeby coś takiego napisać...
0
Przecież on piłki tam nie dotknął.
0
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5560408.html
No nie, w ogóle (pierwsza odpowiedź) :D
0
Zbyt długie, żebyś mógł odpowiedzieć na temat? XD
0
Cały komentarz trochę bez sensu, bo tu chodzi tylko o jedną kwestię, no, może dwie: nie ma wychowanków, a transfery są do du...
Zastępcy Xaviego brak, Iniesta już u schyłku kariery, Messi z Suarezem po 30 lat a w szkółce póki co nie ma nikogo, kto mógłby ich zastąpić. Nasza gra w dwumeczu z Realem polegała na "podaj do Messiego niech coś wyczaruje". Piszesz, że Barca będzie wielka po Leo argumentując to wydarzeniami z przeszłości, a nie potencjalną przyszłością, co mija się z celem xD
0
Rzeczywiście, żeby Barca wygrała z Betisem potrzeba cudu. A nie, sorry, przecież będzie grał tylko Messi. No, to już bardziej ma sens.
0
Wątpię, żeby jakoś to wpłynęło na grę drużyny... w zasadzie to jestem pewien, że tak się nie stanie. Nie przesadzajmy.
6
Kolega chyba dzisiaj ma wolne od pracy :D
0
To kto twoim zdaniem miałby zasilić naszą pomoc, jak nie Verratti lub Seri?
0
No tak bo przecież każda kolejka w lidze to El Clasico. My za to zaczynamy z potęgą Betisem. Obie ligi, jeśli chodzi o dół tabeli są słabe i o mistrza będą walczyć rok w rok 2 drużyny.
3
Wszystko w porządku? :D
0
La Rambla nie będzie wyglądała tak jak ktoś sobie chce, żeby wyglądała. Taki bunt i czepianie się jest bez sensu. To jest luźne forum z którego można czerpać to, co wydaje ci się ciekawe, a inne rzeczy omijać.
2
Wiek nie weryfikuje poziomu. Jest tu niezliczona ilość pustych komentarzy osób, które są już po 30-tce.
Poza tym wszystko ci nie pasuje. Ostatnio czepiałeś się kogoś, jak prosił o radę kogo warto obserwowac na twitterze, bo prawdopodobnie nie jest w temacie i nie zna ciekawych osób na tym portalu. Od tego jest La Rambla człowieku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale wy jesteście śmieszni xD no tak zła TVN, wcale nic nie napisała o zamachowcu. Eh...
2
Niektórzy już tu pisali jak TVN pisze o "incydentach", a on tylko sprostował.
0
No tak, biedni my. Powinni nam wypłacić odszkodowanie i w ogóle się nie wypowiadać.
0
Rzecz w tym, że jeśli chodzi o przyszłość, nic nie wskazuje na to, byśmy wyszli z cienia Realu. Kadra, transfery, ogólne zarządzanie klubem... mamy w drugiej lini JEDNEGO zawodnika, który potrafi pociągnąć grę i wykreować jakąś akcję, a ma on 33 lata... póki co nic nie wskazuje na to, by był to nasz sezon. Real ma najlepszą drużynę od wielu, wielu lat.
0
Sprawa jest tego typu:
Swoim*
Więc*
Ja rozumiem źle napisać gżegżółka, ale ludzie....
1
W ogóle* litości