VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pierdyle.
0
Jak można każdym strzałem zdobywać takie bramki to jest niemożliwe.... on w tym.sezonie powinien walczyć o 1 skład z Cristiano
0
Jakość dźwięku na poziomie.
0
O cholera, współczuję. U mnie póki co wszystko zdaje się zmierzać w dobrym kierunku. Po niecałych 2 tygodniach od rekonstrukcji kule powoli stają się zbędne. Dziwi mnie to szczególnie, bo moja siostra miała to samo i miesiąc od zabiegu leżała tylko w swoim pokoju. Każdy organizm inaczej to znosi.
0
Miał ktoś kiedyś zerwane więzadło krzyżowe przednie w kolanie? Ile zajął wam powrót do uprawiania sportu już po rekonstrukcji?
0
Oezu już mam dość tych głupich "porównań", które nie mają sensu...
0
To nie jest żadne jaranie się. Po prostu niektórzy potrafią dyskutować na temat naszych braków kadrowych na tle Realu i nieudolności zarządu. Wszystko zdaje się iść w złym kierunku, nie ma się co oszukiwać.
0
Breaking Bad nie pozwala mi spać.
0
Jakbyś przejmował się w życiu tylko tym, na co masz wpływ, to byłbyś jedną z najnudniejszych osób na świecie ":):):)"
0
Gra i to dobrze. Tylko czy to wystarczy na bycie 4 najdroższym piłkarzem Barcelony jeszcze w momencie kiedy zespół potrzebuje wzmocnień na inne pozycje i przede wszystkim na innym poziomie.
1
Z 65% użytkowników tej strony zapewne zadeklarowałaby jasno i zdecydowanie, że w przypadku spotkania CR7 prędzej by go zwyzywała, niż zrobiłaby sobie z nim zdjęcie. Jakieś 90% z tych 65% zrobiłaby sobie z nim zdjęcie. Tak wynika z moich wyliczeń.
0
Piszesz to już z 5 raz.
0
Zawsze tak było i też mnie to irytowało. Obojętnie kto na boisku mu niecelnie podał to się wnerwiał, a jak tym kimś był Messi, to nic nie robił albo bił brawo za chęci xD
0
Zabawne jest to specjalne akcentowanie jak bardzo się kogoś nie lubi i pisanie jego nazwiska z małej litery za każdym razem xD dziecinne powiedziałbym, ale jeśli dobrze kojarzę, jesteś bliżej 30-stki niż 20-stki, więc tym bardziej mnie to dziwi. Wszystko wszystkim, ale bez przesady :D
0
Niech to źle nie zabrzmi, ale możesz być w pewnym stopniu zadowolony.
A tak na serio to szacun.
2
Denis zawsze rozrusza tą grę i nigdy nic z tego nie ma :/
4
Płakać mi się chce. Ludzie na CN muszą w 1 składzie oglądać Gerarda (podam lepiej do Messiego bo sam nic nie potrafię) Deulofeu, który przez cały mecz nie zrobił nic, po czym z ławki Realu wchodzi Asensio kupiony za 1,5 mln i z miejsca wali od poprzeczki. Kto u nas by pociągnął grę i strzelił taką bramkę? Denis?...
0
No i zaje*ał nam okno na 2-1 na wyjeździe, ale to już taki tam szczególik.
2
Ciekawe czy Vidal już oprzytomniał po tej karuzeli btw.
0
A tu gra kupe.
0
Np. w finale CDR
0
A, dobra, nieważne...
0
Gdyby miał taki cel to by po prostu został i zarabiał dużo więcej...
0
On pewnie takich nie lubi, bo sam zapewnia nas tutaj o wszystkich fikcyjnych konferencjach :D
0
La Rambla to był przełom jeśli chodzi o aktywność na stronie w moim przypuszczeniu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wg tej samej gazety transfer Coutinho jest kwestią godzin od tygodnia.
1
Żadnego Di Marii nie będzie...
0
Wątpię, żeby to było prawdziwe.
0
Bo nie dość, że Pedro był lepszy od Gerrarda, to najlepiej grał w czasach, gdy mieliśmy najlepszą pomoc na świecie i wtedy ona była kluczowa. Od kilku ostatnich sezonów pomoc ma braki i kluczowe było MSN. Nie twierdzę, że sobie nie poradzi, ale bez sensu jest go porównywać do Pedro po 2 zagranych meczach z drużynami z bardzo niskiej półki. A co do Ardy, to jest to w tej chwili razem z Douglasem chyba najmniej potrzebny zawodnik w kadrze.