0

Ja pierdyle.

0

Jak można każdym strzałem zdobywać takie bramki to jest niemożliwe.... on w tym.sezonie powinien walczyć o 1 skład z Cristiano

0

Jakość dźwięku na poziomie.

0

O cholera, współczuję. U mnie póki co wszystko zdaje się zmierzać w dobrym kierunku. Po niecałych 2 tygodniach od rekonstrukcji kule powoli stają się zbędne. Dziwi mnie to szczególnie, bo moja siostra miała to samo i miesiąc od zabiegu leżała tylko w swoim pokoju. Każdy organizm inaczej to znosi.

0

Miał ktoś kiedyś zerwane więzadło krzyżowe przednie w kolanie? Ile zajął wam powrót do uprawiania sportu już po rekonstrukcji?

0

Oezu już mam dość tych głupich "porównań", które nie mają sensu...

0

To nie jest żadne jaranie się. Po prostu niektórzy potrafią dyskutować na temat naszych braków kadrowych na tle Realu i nieudolności zarządu. Wszystko zdaje się iść w złym kierunku, nie ma się co oszukiwać.

0

Breaking Bad nie pozwala mi spać.

0

Jakbyś przejmował się w życiu tylko tym, na co masz wpływ, to byłbyś jedną z najnudniejszych osób na świecie ":):):)"

0

Gra i to dobrze. Tylko czy to wystarczy na bycie 4 najdroższym piłkarzem Barcelony jeszcze w momencie kiedy zespół potrzebuje wzmocnień na inne pozycje i przede wszystkim na innym poziomie.

1

Z 65% użytkowników tej strony zapewne zadeklarowałaby jasno i zdecydowanie, że w przypadku spotkania CR7 prędzej by go zwyzywała, niż zrobiłaby sobie z nim zdjęcie. Jakieś 90% z tych 65% zrobiłaby sobie z nim zdjęcie. Tak wynika z moich wyliczeń.

0

Piszesz to już z 5 raz.

0

Zawsze tak było i też mnie to irytowało. Obojętnie kto na boisku mu niecelnie podał to się wnerwiał, a jak tym kimś był Messi, to nic nie robił albo bił brawo za chęci xD

0

Zabawne jest to specjalne akcentowanie jak bardzo się kogoś nie lubi i pisanie jego nazwiska z małej litery za każdym razem xD dziecinne powiedziałbym, ale jeśli dobrze kojarzę, jesteś bliżej 30-stki niż 20-stki, więc tym bardziej mnie to dziwi. Wszystko wszystkim, ale bez przesady :D

0

Niech to źle nie zabrzmi, ale możesz być w pewnym stopniu zadowolony.
A tak na serio to szacun.

2

Denis zawsze rozrusza tą grę i nigdy nic z tego nie ma :/

4

Płakać mi się chce. Ludzie na CN muszą w 1 składzie oglądać Gerarda (podam lepiej do Messiego bo sam nic nie potrafię) Deulofeu, który przez cały mecz nie zrobił nic, po czym z ławki Realu wchodzi Asensio kupiony za 1,5 mln i z miejsca wali od poprzeczki. Kto u nas by pociągnął grę i strzelił taką bramkę? Denis?...

0

No i zaje*ał nam okno na 2-1 na wyjeździe, ale to już taki tam szczególik.

2

Ciekawe czy Vidal już oprzytomniał po tej karuzeli btw.

0

A tu gra kupe.

0

Np. w finale CDR

0

A, dobra, nieważne...

0

Gdyby miał taki cel to by po prostu został i zarabiał dużo więcej...

0

On pewnie takich nie lubi, bo sam zapewnia nas tutaj o wszystkich fikcyjnych konferencjach :D

0

La Rambla to był przełom jeśli chodzi o aktywność na stronie w moim przypuszczeniu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wg tej samej gazety transfer Coutinho jest kwestią godzin od tygodnia.

1

Żadnego Di Marii nie będzie...

0

Wątpię, żeby to było prawdziwe.

0

Bo nie dość, że Pedro był lepszy od Gerrarda, to najlepiej grał w czasach, gdy mieliśmy najlepszą pomoc na świecie i wtedy ona była kluczowa. Od kilku ostatnich sezonów pomoc ma braki i kluczowe było MSN. Nie twierdzę, że sobie nie poradzi, ale bez sensu jest go porównywać do Pedro po 2 zagranych meczach z drużynami z bardzo niskiej półki. A co do Ardy, to jest to w tej chwili razem z Douglasem chyba najmniej potrzebny zawodnik w kadrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?