0

Jak można się tak ośmieszać. Neymar dał nam bardzo dużo przez te 4 lata...

0

No nie powiedziałbym, że żaden. Z jakiegoś powodu tyle ludzi w to gra i promuje. Gdyby PES był lepszy ogólnie, to nie byłoby widać aż takiej różnicy.

1

Jeżeli chcesz sobie popykać online, to tylko FIFA według mnie.

1

Jak ktoś daje sobie strzelić bramkę bramkarzem, to znaczy, że jest do dupy xD a na bota to chyba tylko na amatorze by zadziałało

2

Patrząc na liczbę graczy, jakość trybów itd to tak średnio niszczy xD a jeśli chodzi o gameplay to wiadomo co kto lubi, ja lubię grać online, więc wolę Fife

0

Ale to nie jest wulgarne słowo nawet xD

0

Tak, ostatnio spotykam tu coraz więcej osób, z których mi się śmiać chce, więc nawet w takich sytuacjach nie mam pewności, czy ktoś pisze serio, sorry xD

0

XDD mieć 25 lat i nie spać w nocy żeby zobaczyć planetę uderzającą w Ziemię, która nawet nie istnieje

0

Lepiej nie ryzykować poważniejszego urazu z Montpellier, nie sądzisz? W takich b-klasach to uraz jest dopiero jak ktoś nie może chodzić xD

0

Ale co zobaczyć?

2

Niektórych cenzury mnie rozpierdala*ą

2

Nie ma ani jednego meczetu w Japonii xDD zapoznaj się z tematem zanim zaczniesz wypisywać takie bzdury...

0

To popatrz sobie jego oceny w poszczególnych meczach, bo wyobraź sobie, że wszystkich nie pamiętam. Z Juventusem nie istniał nikt, a i tak Neymar był jednym z tych którzy dawali najwięcej. Jeśli myślisz, że jego jedyny świetny mecz to był rewanż z PSG, to nie mamy o czym dyskutować, widocznie średnio śledziłeś poprzedni sezon.

0

Idąc tym tropem Ronaldo powinien wygrać ZP za każdym razem gdy będzie miał więcej trofeów niż Leo... Neymar miał ogromną liczbę asyst, dużo bramek, o wiele więcej świetnych meczów niż jeden.... jedną z lepszych ocen w Europie, zresztą to jest chyba za sam 2016 rok, więc tym bardziej na to zasłużył. Patrząc na grę indywidualną moim zdaniem nie ma porównania.

2

Dybala? :DD Ja rozumiem że odszedł w niespodziewanym momencie itd, ale nie przesadzajmy

0

No i wszystko sprowadza się do płytkiego "pfff, tylko ten ryj w kompie", tak myślałem xD

2

Agnieszka Dygant

0

Nowy w ch.. xD

2

Proponuję wyrażanie poglądów politycznych w innej formie i w innym kontekście xD

1

O Boże xDD

43

Według mnie dobra gra Paulinho wynika m.in. z jego dużej pewności siebie. Od 1 minuty w Barcie widać, że ani trochę się nie denerwuje.

9

Ale chyba patrzysz na to, co wklejasz, nie? Bo tu widać wyraźnie, że Messi jest sztucznie wywyższony i jest to trochę niesprawiedliwe.

4

Neymar bez Santosu rozegrał 4 sezony, a Messi 8 czy 9, więc trochę to nietrafione.
Tak poza tym jeśli chcesz dawać tyle statystyk według mnie lepiej by było, żeby wybierać także te, w których Messi nie bywa najlepszy, można by było się więcej dowiedzieć a tak to ci, co nie są ze wszystkim na bieżąco pomyślą, że CR jest we wszystkim beznadziejny :D no offence, po prostu sugeruję, że tak mogłoby być lepiej.

0

Dowaliłeś xD

17

"Po pierwsze jest" xD dla jednych jest, dla drugich nie ma. Jeśli chcesz rozpocząć jakąś dyskusję, to podaj jakieś konkrety, argumenty itd

0

1. Neymar
2. Messi
3. Dembele
dalej nie wiem :P

2

Temu już nawet zwód nie może nie wyjść, bo oficjalny TT przeciwnika cię z tego cieszy pomimo, iż dostał 0-2 po dupie. Ja pierdziele xD

1

The Last of Us! 2 najlepsza gra w jaką grałem.

0

"Literówka" to trochę mało powiedziane xD

0

Karne strzela Cavani. A wolne moim zdaniem Neymar ma lepsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?