VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak można się tak ośmieszać. Neymar dał nam bardzo dużo przez te 4 lata...
0
No nie powiedziałbym, że żaden. Z jakiegoś powodu tyle ludzi w to gra i promuje. Gdyby PES był lepszy ogólnie, to nie byłoby widać aż takiej różnicy.
1
Jeżeli chcesz sobie popykać online, to tylko FIFA według mnie.
1
Jak ktoś daje sobie strzelić bramkę bramkarzem, to znaczy, że jest do dupy xD a na bota to chyba tylko na amatorze by zadziałało
2
Patrząc na liczbę graczy, jakość trybów itd to tak średnio niszczy xD a jeśli chodzi o gameplay to wiadomo co kto lubi, ja lubię grać online, więc wolę Fife
0
Ale to nie jest wulgarne słowo nawet xD
0
Tak, ostatnio spotykam tu coraz więcej osób, z których mi się śmiać chce, więc nawet w takich sytuacjach nie mam pewności, czy ktoś pisze serio, sorry xD
0
XDD mieć 25 lat i nie spać w nocy żeby zobaczyć planetę uderzającą w Ziemię, która nawet nie istnieje
0
Lepiej nie ryzykować poważniejszego urazu z Montpellier, nie sądzisz? W takich b-klasach to uraz jest dopiero jak ktoś nie może chodzić xD
0
Ale co zobaczyć?
2
Niektórych cenzury mnie rozpierdala*ą
2
Nie ma ani jednego meczetu w Japonii xDD zapoznaj się z tematem zanim zaczniesz wypisywać takie bzdury...
0
To popatrz sobie jego oceny w poszczególnych meczach, bo wyobraź sobie, że wszystkich nie pamiętam. Z Juventusem nie istniał nikt, a i tak Neymar był jednym z tych którzy dawali najwięcej. Jeśli myślisz, że jego jedyny świetny mecz to był rewanż z PSG, to nie mamy o czym dyskutować, widocznie średnio śledziłeś poprzedni sezon.
0
Idąc tym tropem Ronaldo powinien wygrać ZP za każdym razem gdy będzie miał więcej trofeów niż Leo... Neymar miał ogromną liczbę asyst, dużo bramek, o wiele więcej świetnych meczów niż jeden.... jedną z lepszych ocen w Europie, zresztą to jest chyba za sam 2016 rok, więc tym bardziej na to zasłużył. Patrząc na grę indywidualną moim zdaniem nie ma porównania.
2
Dybala? :DD Ja rozumiem że odszedł w niespodziewanym momencie itd, ale nie przesadzajmy
0
No i wszystko sprowadza się do płytkiego "pfff, tylko ten ryj w kompie", tak myślałem xD
2
Agnieszka Dygant
0
Nowy w ch.. xD
2
Proponuję wyrażanie poglądów politycznych w innej formie i w innym kontekście xD
1
O Boże xDD
43
Według mnie dobra gra Paulinho wynika m.in. z jego dużej pewności siebie. Od 1 minuty w Barcie widać, że ani trochę się nie denerwuje.
9
Ale chyba patrzysz na to, co wklejasz, nie? Bo tu widać wyraźnie, że Messi jest sztucznie wywyższony i jest to trochę niesprawiedliwe.
4
Neymar bez Santosu rozegrał 4 sezony, a Messi 8 czy 9, więc trochę to nietrafione.
Tak poza tym jeśli chcesz dawać tyle statystyk według mnie lepiej by było, żeby wybierać także te, w których Messi nie bywa najlepszy, można by było się więcej dowiedzieć a tak to ci, co nie są ze wszystkim na bieżąco pomyślą, że CR jest we wszystkim beznadziejny :D no offence, po prostu sugeruję, że tak mogłoby być lepiej.
0
Dowaliłeś xD
17
"Po pierwsze jest" xD dla jednych jest, dla drugich nie ma. Jeśli chcesz rozpocząć jakąś dyskusję, to podaj jakieś konkrety, argumenty itd
0
1. Neymar
2. Messi
3. Dembele
dalej nie wiem :P
2
Temu już nawet zwód nie może nie wyjść, bo oficjalny TT przeciwnika cię z tego cieszy pomimo, iż dostał 0-2 po dupie. Ja pierdziele xD
1
The Last of Us! 2 najlepsza gra w jaką grałem.
0
"Literówka" to trochę mało powiedziane xD
0
Karne strzela Cavani. A wolne moim zdaniem Neymar ma lepsze.