VEB931
Dołączył/a: wrzesień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jeśli zmienimy specyfikację naszego ŚP to chyba nie musi od razu być aż tak źle. Pogba też wie jak się gra w defensywie, nie tak jak Rakitic ale jednak. Ivanowi często brakowało pokazania się w ofensywie, dryblingu. Kupując Pogbę stracimy pewne walory w defensywie, ale bylibyśmy mocniejsi z przodu, a sam Pogba prawdopodobnie by się jeszcze rozwinął i mógłby dorównać Rakiticowi w rozegraniu na własnej połowie, ustawianiu się, czytaniu gry itd. Prędzej Pogba się poprawi w jakimś zakresie, niż Rakitic.
0
Dużo lepszy drybling, więcej kluczowych podań, więcej asyst, bramek, częściej oddaje groźne strzały z dystansu.
0
Opinia.
0
LM to większy prestiż, większa kasa, wyższy poziom, większe emocje... dla mnie wygrana w tym turnieju nie ma porównania z wygraną w lidze.
0
Jutro mam na dziewiontom bo facetka chora bitch
0
On się dopiero rozkręca.
1
Ale z jakiej racji Messi miałby być przed Griezmannem?
1
Nie rozumiem po co zakazywać ludziom wchodzenia do basenu w specjalnych strojach do tego przeznaczonych tylko dlatego, że są one inne ze względu na religię. To niekoniecznie zresztą muszą być cudze zasady. Tu chodzi o religię, a nie o inny kraj, Polak nie musi być chrześcijaninem, może być kim chce i nie musi tego ukrywać.
1
No tak porównujmy zasady w meczecie do regulaminu na basenie.
0
Co roku są zmiany w gameplay'u, nowe tryby, nowe licencje. To wszystko pewnie nie jest warte 250zł, ale jeśli ktoś gra dużo to pewnie nie chciałby jechać non stop kilka lat na tym samym i tylko pobierać aktualizacje składów xD w jedną fifę za to będę miał jakieś 8x więcej przegranych godzin, niż w GoW.
0
No tak już nawet gry sportowej sobie kupić nie można bo wszystko to skok na kasę i wgl spisek oszustwo xDD
0
Ale przecież Icardi ma taki styl gry. Nie lubi mieć piłki jeżeli nie może walnąć bramki
0
Po co ktoś ma ci odpowiadać skoro masz gotową odpowiedź pod ręką i wystarczy poświęcić 10 sekund?
1
Mi za to niszczy nastrój :v
2
Mnie trochę martwi to, że Ekstraklasa jest w Polsce traktowana tak bardzo na poważnie. Eksperci robią jakieś profesjonalne analizy, wszędzie wielka komercha, a może jeśli ci wszyscy ludzie odpowiedzialni za to, co tam się dzieje zauważyliby, że coraz więcej ludzi ma tą ligę gdzieś, wzięliby się trochę do roboty, zaczęliby patrzeć w przyszłość a nie tylko "żeby przetrwać ten sezon", to jakoś dałoby się to oglądać.
0
Mnie najbardziej denerwuje Suarez i ten jego skok z machnięciem rękoma po każdym nieudanym zagraniu kolegi. No chyba, że to był Messi, wtedy wszystko jest w porządku i nie ma problemu xD
3
XD Messi strzelił dla nas gola nr 6000 w La Lidze.
1
Masz rację, już się bałem, że nikt tego nie doda, dobrze, że czuwasz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale piruecik xD
0
Możliwe że po prostu jeden i drugi nie widzieli możliwości zagrania dobrej piłki między kilku.
0
Ale czym przekonuje?..
1
W życiu nie zrozumiem tego typu pytań. A szczyt to już pytania o wiek piłkarza albo datę meczu xD
0
Komentatorzy od Serie A jeszcze fajnie potrafią robić emocje, jednocześnie błyszcząc wiedzą.
0
Mbappe dałbym 86.
0
Może pora znalesc słownik?
1
"Kiedy widzisz jak Suarez próbuje dryblować"
0
Fife
7
Ja jakoś nie czuję przywiązania do żadnej z nich na szczęście :D
0
Nie rozumiem. Czemu "ukochaną" i skąd pewność, że ostatnie? Tylko Barca może być ukochana bo wygrywa więcej trofeów? XD