0

Przyszedł szejk do Totenhamu i zaczyna się burdel. Pannie arabie szkółkę pan otwórz, szukaj talentów, bo na gotowe to zawsze dużo chętnych ale szkolić nie ma komu.Ten transfer to głupota, za parę lat pewnie chcieli by go z powrotem tylko że już nie za grosze tak samo jak z Fabregasem. Mam nadzieję że Pep ma coś w tej sprawie, bo wydaje mi się że on Assulina raczej pozbyć się nie chce.

0

Za każdego głupiego posta Bóg zabija kotka. Piotrek FCB właśnie dzisiaj kilka zabiłeś więc zrób coś dla świata i wyrzuć klawiaturę. Szkoda Realu, cóż by to była za satysfakcja gdyby to Barca i wyeliminowała. Może za rok pożyjemy zobaczymy, ale zostali jeszcze inni.

0

To może poza ocenami sportu wystawimy własne, albo uzgodni je redakcja albo zrobimy sondę.

0

Iniesta jest nieocenionym zawodnikiem, ale pogódźmy się z faktem że w gran derbi raczej nie zagra, nawet jeśli go wyleczą to sześć tygodni to jednak duża przerwa, nie będzie miał takiego czucia piłki jak teraz, ale mamy jeszcz Hleba, teraz pewnie będzie grał więcej i bardziej zgra się z drużyną.

0

Memo człowieku wrzuć na luz i naucz się żartować, aha i radzę uczęszczać no lekcje polskiego, może nauczysz się odróżniać wyrażenia dosłowne od przenośni.

0

Dlaczego nie mieszkam w Barcelonie...

0

Barca nie potrzebuje takiego zawodnika. To że na głos mówi taki rzeczy (czyt. będę grał w Barcelonie albo Realu), pozwala przypuszczać że przywiązaniem do barw klubowych nie grzeszy. Ja mu dziękuje, nie wiem jak wy. Wole wychowanków a tych mamy świetnych.

0

Panowie autorowie myślał ktoś z was o karierze dziennikarza? Bo jak dla mnie to się nadajecie.

0

Owszem czikin koszta pokrywają sponsorzy... strategiczni, a pragnę ci przypomnieć że Barca takowego nie ma. Wysuwasz jakieś wnioski?

0

Mam nadzieję na 3pkt, ale malaga nam nie leży szczególnie u siebie co pokazują osiągane tam wyniki, faktem jest jednak że teraz mamy zupełnie inny zespół, szczególnie mentalnie. Oby Pep dobrze zmotywował chłopaków, chociaż patrząc na ostatnie wyniki malagi raczej nie będzie to specjalnie konieczne.

0

Proponuje już szykować piwo i czipsy na mecz, ale z szampanem z okazji objęcia fotelu lidera LL jeszcze poczekamy , bo nie sądzę aby valencja zgubiła punkty z racingiem

0

ManUfan krystyna najlepsza była tylko na wiosnę, poprzedniej jesieni nie błyszczał, tego lata nie było go wogóle, a teraz jak patrze na jego gre to mi się śmiać chce, jak dostanie piłkę to straci, jak poda to niedokładnie, no chyba że partner stoi 2 metry od niego. Wielkiego piłkarza poznaje się nie po tym jak gra ze słabymi drużynami, tylko z tymi wielkimi, poznaje się go po tym jak gra w najważniejszych momentach a w tych krysia zawalała jak się dało i kiedy się dało.

0

Jak przegra to mu wyśle poleconym paczkę chusteczek higienicznych żeby miał czym otrzeć łzy, do tego zrobię kopie ZP pomaluje na złoto i doczepie etykietę "Dla najskromniejszego piłkarza świata". Ktoś chce pomóc?

0

Prędzej oddamy messi'ego, iniestę, eto, i puyola w pakiecie za 4 mln euro do realu niż sprzedamy xavi'ego, ale to tylko moje zdanie.

PS: Xavi to symbol, a symbole nie są na sprzedaż i zarząd dobrze o tym wie.

0

Bojan gra za mało, wallcot dla odmiany regularnie i dla mnie to on ma większe szanse.

0

Ah, oh ojejku... czuje się urzeczony skromnością tego wspaniałego chłopaka, on jest taki dobry, fantastycznie gra w piłkę, i ten jego wygląd, ta jego duma, egoizm, niezdolność do gry zespołowej, chamstwo, arogancja... można by długo wymieniać. Rzygać mi się chce jak na niego patrze a jak pomyśle że dostanie ZP to mnie łapią torsje, ale co prawda to prawda miał naprawę dobry sezon, choć dalej uważam że należy mu się lekcja pokory jak stąd do ja pie***le, i dostanie taką jeśli nie wygra Złotej Piłki.

0

Przestańcie tak wrzucać na keite, toure choćby nie wiem jak był dobry to tylko człowiek nie maszyna, nie może grać całego sezonu na pełnych obrotach, potrzebuje zmiennika, czyli keity.

0

Ja nie chce oceniać diego jako trenera już teraz, wielu z was juz go skreśla z nieuzasadnionych powodów, pogadamy po kilku meczach reprezentacyjnych. Na obrone diego pozwole sobie przypomnieć wam jak jeszcze nie tak dawno wielu z was wieszało psy na guardioli, że niby marny z niego trener, że system rotacji to wielki błąd. A co dzieje się teraz? Wszyscy wiemy. Proponuje dać maradonie trochę czasu niech się wykaże, oceniać go będziemy potem.

0

Ano trzeba się postarać i to nie tylko z malagą, jeśli ogramy basel to mamy pewne wyjście z grupy, a lepiej to załatwic teraz niż potem się męczyć, bo juz w grudniu czekają nas ciękie mecze w lidze, wtedy fazę grupową ligi mistrzów lepiej już miec zaliczoną pod względem wyjścia z grupy

0

Ruso19

nie sadze aby milito od razu przebił sie do pierwszego składu po kontuzji, a biorąc pod uwagę formę marqueza to raczej nie jego zastąpi, tak czy inaczej po jego powrocie będzie ciekawa konkurencja w obronie jesli chodzi o pierwszy skład. Mamy 8 dobrych obrońców, i tylko 4 miejsca w pierwszej jedenastce, chłopaki bedą dawać z siebie wszystko tym bardziej że pep właściwie wszystkim daje pograć.

0

Ciekawe od kogo zacznie ustalanie składu, pewnie od mascherano, potem ewentualnie tevez, riquelme albo aguero, ciekawe czy messi zmieści sie w składzie...

0

Według mnie afellay by się przydał, dobry skrzydłowy będzie z niego niedługo. silva pozostaje na razie w sferze marzeń, podobnie jak gracz którego nie mogę odżałować że brak go Barcelonie a mianowicie ben arfa, może latem uda się sprowadzić chociaż jednego z nich, było by to duże wzmocnienie.

0

Witamy w krajach islamskich, o wolnosci slowa slyszy sie tam tylko w zagranicznej telewizji jesli nie jest zabroniona, takie obyczaje. chlopak ma tylko szczescie ze nie napisal Barca, honor, krol

0

*chelsea - błąd w druku:]

0

Ludzie czy cena zawodnika to decydujący czynnik? przecież to nie pieniądze grają jak dobitnie przedstawia przykład chealse, może ci czterej są warci 260 mln, może nie, to i tak nie ma większego znaczenia bo nie odejdą z Barcy.

0

Przestańmy na chwile patrzeć ile kto ma napisane w klauzuli odejścia, bo to nie ma sensu. jarcy rozbawiłeś mnie tymi 30 mln za xaviego, kwota śmieszna za człowieka który prowadzi grę Barcy tak dobrze jak nikt inny nie był by w stanie. następny żart to iniesta, pokarz mi innego gracza panie ekspert który ogra trzech rywali i świetnie poda nie patrząc nawet na piłkę? (tylko mi nie mów że CR bo czasem i śmiech może być szkodliwy), bojan ma dopiero 18 lat więc o nim pogadamy na koniec sezonu, nad leo rozwodził się nie będę bo nie ważne ile kto by za niego oferował i jaki chciał by dać mu kontrakt on nie odejdzie. Może to nie jest jeszcze tak zgrana za sobą drużyna jak za najlepszych lat ryjka, ale może mi ktoś przypomnieć jak długo pep ją prowadzi? wynik z atletico to nie przypadek, basel podobnie, to jest dopiero początek nowej wielkiej barcy pepa. Może jeszcze nie teraz ale już nie długo. Przypomnijcie sobie jak zaczynał frank i do czego doszedł.

Visca el Barca

0

Mi tez wideo bramki nie działa, ebramki to samo, jest ten mecz jeszcze gdzieś?

0

Może być nawet 0:1 byle Barca strzeliła o jednego gola więcej.

0

messi666

przystopuj troche z tą typowością bo tak samo sie mowiło przed meczem Juventusu i Bate, a wszyscy wiemy jak się to skończylo.

0

sciah możesz urodzić nawet bliźniaczki, ale nie zaprzeczysz że przydał by nam się bramkarz na jego poziomie, VV nie jest zły ale Barca zasługuje na lepszego, kogoś takiego jak casilas, cech czy buffon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?