0

Bawi mnie polityka chelsea, sami nie szkolą, a od nas chcą juz gotowego zawodnika i to pewnie za grosze. Wara od niego, krowy doić i szkółki piłkarskie zakładać.

0

Żeby doprowadziła do czegoś dobrego to musieli by zamknąć pół zarządu. A co do szkolenia to nie tylko lech ma dobra szkółkę. Jest przecież wisła, legia, górnik cz np. nastawiony wyłącznie na szkolenie młodzieży gwarek zabrze, i zagraniczni łowcy talentów na pewno tam przyjeżdżają, za to im płacą, ale czasem trzeba wykazać trpchę inicjatywy, samo się nie zrobi.

0

A co wy na to żeby Barca ściągnęła Casilasa?

0

Odejście Toure było by większą stratą niż R10, na swojej pozycji w hiszpanii chyba tylko senna może mu dorównać, ale kto wie może to że Toure siedzi na ławce to kolejna zagrywka taktyczna Pepa? Trochę już ich było...

0

Nie martwił bym się tym urazem gdyby nie to że Leo jest równie podatny na kontuzje co polskie prawo dziurawe, chociaż mam nadzieję że teraz się to zmieni

0

On po prostu na siłę próbuje usprawiedliwić słabą grę realu i to że wygrywają przede wszystkim dlatego że mają więcej szczęścia niż rozumu

0

Hanc ale Złotą Piłkę przyznaje się ludziom którzy wybitnie posługują się piłką, a nie wazeliną (chociaż w pewnych kwestiach ma racje, Messi jest niesamowity)

0

Chciał bym żeby Messi zdobył Złotą Piłkę, ale raczej teraz mu się nie uda, jeszcze nie w tym sezonie, Xavi ma po temu większe szanse ale co z tego wyjdzie niedługo się przekonamy. Jeśli wygra C.R. to też nic aż tak strasznego i krzywdzącego się nie stanie. Ma za sobą świetny sezon, co nie zmienia oczywiście że faktu że w głowie ma mniej więcej tyle co paris hilton.

0

No fakt szkoda że nie ma brata który też grał by w barcy, ale nie wszystko stracone, pewne rzeczy zdarzają się dwa razy. Panie Jorge może Pan chociaż spróbuje... :)

0

Marcell jeszcze kwestia. A mianowicie szacunku dla nazwiska Pepa jako trenera Jak mógł sobie wyrobić dobrą markę skoro Barce jest pierwszym klasowym zespołem który prowadzi? Zarząd mu zaufał a ośmielę się przypuszczać że Laporta wie trochę więcej o sytuacji w szatni od ciebie. Zresztą nie będę więcej pisał, pogadamy o tym na koniec sezonu, bo taka rozmowa teraz nie ma sensu.

0

LeoMessi1989, nie tylko równowagi na boisku ale także pokory

0

O to że Leo utrzyma formę bym się nie martwił, no chyba że znowu przytrafi mu się jakaś kontuzja która wyeliminuje go z gry na pół sezonu, jeśli będzie zdrowy to jeszcze w tym albo w przyszłym roku zdobędzie Złotą piłkę.

Visca el Messi!!!

0

Jak przeczytałem tego newsa to mi sie przypomniała sprawa z Gago, mam nadzieje ze tym razem Barca go kupi, przyda się nam młody pomocnik z perspektywami, ale jeśli to taka perełka jak o nim mówią to może być ciężko sprowadzić go na Camp Nou

0

A mnie ciekawi osoba sedziego, nie wiem jak wam ale mnie wydaje sie znajomy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?