0

@NaFazieHitman Chłop nawet nie wie w co sie wpakował. Wyobraź sobie taką sytuacje ze jesteś na jego miejscu wchodzisz na FCBarca.com i widzisz swój awatar. Coś okropnego :)

0

Jak ktos jest ciekaw to było to 22 marca 2022 roku po północy

2

@czółkovsky Brawo ty :)

14

https://zapodaj.net/443ee433a74dc.jpg.html

Panie
@skakun95 Ławrow już ustawiony na awatarze?

1

Leclerc już na pozycji 13 a startował z przed ostatniej pozycji

0

Perez out padł silnik

0

@DwayNee Mogę pozwolić sobie na jedno

0

Mega kebs czy pizza co byscie wybrali nie moge sie zdecydować.

0

@tomek8756 poza stękaniem komentatorów to nie

1

Belgowie zabierają nam piłkę z taką łatwością jak zabrać dziecku lizaka

1

Typo wiecej wypowiedział słowo "yyyy" niz ja przez cale 34 lata xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W jednym co nasza reprezentacja jest dobra to w usypianiu

0

@Kapitan hawk tak jest!

3

@MesQueUnClub96 Dlatego nie moge sie doczekac meczu z Argentyną co na La Bambie będzie się działo.

1

Ahh chciałbym takiego skorupskiego w Barcelonie.

0

Ja nie wiem jak Belgia przegrała 4:1 z Holandią xD

0

@MSN30 bo VAR pakował się już do domu to musieli doliczyć te 7 min

3

Depay nasz bohater

1

Kurła karny jak nic

0

"De Praj" kto to taki?

0

@Wilczeq Witsel

0

Puchacz wejdzie i będzie 3:2 dla nas zobaczycie.

0

@Klaudiaa8 ta hołota powinna mieć zakaz stadionowy

0

@Joe_Pesci Jeszcze jeden :)

0

Z 2:0 na 2:2 Holandia jak prześcieradła.

1

@macio_944 troszku tego i tego.

0

@arni72 TVP na PSP mnie nie stać

5

Ale to trzeba być uposledzonym by kupić bilet na mecz i drzeć wypie.....ć na stadionie.

0

Nacieszą się w pierwszej połowie z gola a w drugiej spuchną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?