VamoSBarca88
Dołączył/a: marzec 2022
Katowice
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NaFazieHitman Chłop nawet nie wie w co sie wpakował. Wyobraź sobie taką sytuacje ze jesteś na jego miejscu wchodzisz na FCBarca.com i widzisz swój awatar. Coś okropnego :)
0
Jak ktos jest ciekaw to było to 22 marca 2022 roku po północy
2
@czółkovsky Brawo ty :)
14
https://zapodaj.net/443ee433a74dc.jpg.html
Panie
@skakun95 Ławrow już ustawiony na awatarze?
1
Leclerc już na pozycji 13 a startował z przed ostatniej pozycji
0
Perez out padł silnik
0
@DwayNee Mogę pozwolić sobie na jedno
0
Mega kebs czy pizza co byscie wybrali nie moge sie zdecydować.
0
@tomek8756 poza stękaniem komentatorów to nie
1
Belgowie zabierają nam piłkę z taką łatwością jak zabrać dziecku lizaka
1
Typo wiecej wypowiedział słowo "yyyy" niz ja przez cale 34 lata xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W jednym co nasza reprezentacja jest dobra to w usypianiu
0
@Kapitan hawk tak jest!
3
@MesQueUnClub96 Dlatego nie moge sie doczekac meczu z Argentyną co na La Bambie będzie się działo.
1
Ahh chciałbym takiego skorupskiego w Barcelonie.
0
Ja nie wiem jak Belgia przegrała 4:1 z Holandią xD
0
@MSN30 bo VAR pakował się już do domu to musieli doliczyć te 7 min
3
Depay nasz bohater
1
Kurła karny jak nic
0
"De Praj" kto to taki?
0
@Wilczeq Witsel
0
Puchacz wejdzie i będzie 3:2 dla nas zobaczycie.
0
@Klaudiaa8 ta hołota powinna mieć zakaz stadionowy
0
@Joe_Pesci Jeszcze jeden :)
0
Z 2:0 na 2:2 Holandia jak prześcieradła.
1
@macio_944 troszku tego i tego.
0
@arni72 TVP na PSP mnie nie stać
5
Ale to trzeba być uposledzonym by kupić bilet na mecz i drzeć wypie.....ć na stadionie.
0
Nacieszą się w pierwszej połowie z gola a w drugiej spuchną.