0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ZwyklyKibicBarcy04 oni sami nie wiedzą co mówią.

1

@Kapitan hawk Już prowadzimy 15 do 11

0

12 lat minęło jak jeden dzieeeeń.

1

No i mamy 6:1 brawo Polacy

1

Mecz jak z Hiszpanią a dzisiaj rocznica :)

0

Do 90 min to jeszcze ze 2 bramki wpakują nam

0

Ależ brama ja jebie

1

@Barca1992 mogłeś piwka kupić upiłbys się a na drugi dzień byś nawet nie pamiętał że Polska grała.

0

Wchodzi nasza gotówka

1

To co dalej chcecie tą Argentynę?

0

@Worny za późno:)

0

No i koniec po meczu dziękuję dobranoc

1

Drągowski szacun

0

De Brejne kto to w ogóle za piłkarz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ruszyła maszyna już nikt nie zatrzyma.

0

GOOOOOOOOL Rooooooobert

0

Z tych emocji wszystkie paznokcie poobgryzałem.

0

Krychowiak jak najszybciej do zmiany

0

@Traba727 Odpowiedź brzmi NIE!

0

Chłop chyba w szoku był.

0

@Kapitan hawk podaj nr to zadzwonię do cb

0

@Kapitan hawk w Sosnowcu niebo zachmurzone

0

@Messiah10 Milej pracy ci zycze kolego :)

1

Cały Madryt zleciał się do Monaco :)

4

Kiedyś to było kierowcy ścigali się nawet jak była ulewa na torze a teraz letni deszczyk i nie wyjadą

0

No i mamy czerwona flagę

0

Może niech jeszcze jadą przez cały wyścig za samochodem bezpieczeństwa.

0

@parpe Raczej tylko na Pepa i myślę że gdyby teraz ktoś inny prowadziłby MC to z pewnością wygraliby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?