1

@danio1899 2:0 dla Barcy

0

@Lordzi Tak bez problemu oglądam na lapku

0

Vamos Barca po 3 pkt

1

@Janiama Skromne 2:0 dla Barcy

0

@Muszynianka polecam dania gruzińskie

0

Jeszcze trochę i Alonso wjedzie okoniowi w tyłek.

2

Pozdrawiam wszystkich którzy są na nocnej zmianie.

0

@karci0 Dokładnie tak

4

@skakun95 Aż zrobię ssa tej wiadomosci do zobaczenia latem :)

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

20

Sensacją będzie jak Macedonia wygra u siebie Portugalią

1

Ale Włosi to cwaniaki ostatnio też nie byli na mundialu w Rosji a wygrali euro przypadek?

0

Brawa dla Macedonii szacun

0

Mistrzowie Europy przegrywają z Macedonią XD

0

Grosicki chyba w rugby gra

0

Gdyby zmienili zasady gry w piłkę nożną i zamiast goli byłyby punkty za podania do swojego bramkarza to zostalibyśmy mistrzami świata :)

0

Brawo Polacy tak trzymać

0

@kiper09 mowil Bolec do Freda oglądając jakiegoś typa w łódce:)

0

47min za nami w końcu jakieś przyspieszenie w naszej reprezentacji :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@patry295

1. Faithless - Insomnia
2. Europe - Final Countdown
3. Tede - Allinka

0

@Mns21 Pracuję ponad 7 lat na nocnej zmianie na produkcji i powiem ci ze mógłbym tak do samej emerytury ciągnąć :)

3

@Kgorecki2500 I bardzo k***a dobrze

0

@kuz Chyba po moim trupie :)

0

@gumaz Pierwsze danie to zupa ogórkowa a na drugie placuszki ziemniaczane z kwaśną śmietaną.

5

@Mario96w U mnie to są tylko postacie męskie Aleksios i Eivor

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?