0

@Filipem Zmniejszą ich

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BojanKriKicz Nie miałem na kompie innego avatara tylko dzików dlatego wrzuciłem

0

@Kgorecki2500 Guseppe też chyba w tym samym rozmiarze jest.

3

Nawet wywaliło stronę WK Dzik

0

@Kgorecki2500 Spokojnie można wszamać bez problemu 2 takie pizze.

1

@Pedri16Future



jeste hardcorem, jeste kaskadere

4

Ogólnie pizza od WK DZIK jest naprawde bardzo smaczna.

4

@Piotrek1993 to bedzie z 300mln

1

Dlatego kupuje ubrania z WK Dzik

4

Koniec! Zebrano 210mln dla fundacji Cancer Fighters.

3

@Kapitan hawk ja bym stworzył nowy dział La Rambla Politico

2

@Pedri16Future to jest Tom Holland w nowym kostiumie spidermana

3

No i mamy drugą brameczke dla @FcPortoFan1999

0

@Nazio_87 jest szansa

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Faro tylko gdyby nie diss na łaka to tak naprawde tego streama by nie było.

0

@TR3YWAY

Najtrudniejsza decyzja dnia to co zjeść… i czy w ogóle coś robić.”

0

@Xaviball
ich wär so gerne mal ein astronaut

0

Ależ to zmarnował Ishak

4

Jest 200mln brawo Polacy jestescie wielcy

1

@clyde bedzie mi strasznie brakowało tego streama.

1

@macio_944 co prawda jestem z Katowic ale jeżdżę do Będzina

1

@macio_944

O Będzin!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Arden po prostu absolute cinema

2

@Marusek a mógł dorzucić puli

1

Gotuj z Ewą buhahah

1

Ewa Wachowicz gotuje

1

A tu cyk w ostatnim pytaniu Ibisz dokłada 50 tys zł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?