0

@Kozinho. To jeszcze garnek który wam zrobi obiad i będzie spełniona

0

Zmęczyłem się już oglądaniem PP.

0

@Eklerek wejdź głebiej a nie w wodzie po kostki stoisz :)

2

@michal26 3 drużyna w lidze

5

@Kgorecki2500 ciekawe kiedy mu powie by przestał sie zdrowo odżywiać.

0

@Iniesta8i Jadymy durś

2

Jazda z Rakowem, Górnicy jazda z Rakowem, jazda z Rakooowem, Górnicy jazda z Rakoooowem!

0

@FcPortoFan1999 miales nosa

2

Gooooooooool Górnik prowadzi 1:0

0

Gdyby grała Gieksa to ten mecz inaczej by wyglądał a tak jak narazie to stypa.

0

@FcPortoFan1999 GKS Katowice

0

@Ilka dasz radę

1

@PatrychoO Zgadzam się nie ma nic gorszego niz gorąc na dworze. Trzeba wybrać sie chyba do Madrytu bo u nich jest -11°C.

0

@Ramos9248 jak mów stare słowiańskie przysłowie Chłop bez brzucha słabo ru...!

4

@FcPortoFan1999 a ja zrobię żeberka w sosie BBQ

1

@Czajka90 Jak nie jak Taak!

0

@Kgorecki2500 lepsze to niż jeżdżenie na hulajce z wanną. :)

3

@blakkudium Najlepsza akcja meczu.

0

Nie no ludzie kochani spanie jest dla słabych.

1

@LAMC_10 poczekaj na jakieś promocje a nóż coś sie pojawi

7

@LAMC_10 jutro rano


0

TBB ostatnio wygrała z Legią wiec jest szansa na kolejne 3 pkt.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bergier mogłeś zostac w GKS-ie to ty wybrałeś Widzew

1

@LAMC_10 po meczu wszyscy pójdą na kebaba

0

i cyk walkwer :)

0

@Nazio_87 tak xD

2

O nawet Bartomeu pojawił się

0

Wszołek z kontuzją

0

@Eklerek dawaj nie wymiękaj oglądaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?