VamoSBarca88
Dołączył/a: marzec 2022
Katowice
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
WTF jakie czerwo
1
@FcPortoFan1999 Nie no trochę sie wygłupiłem z tym mistrzem dla GieKSy no ale gdyby tak Lech przegral 3 mecze z rzędu hymm.
2
Ale to pięknie wyglada GKS Katowice na 3 miejscu w tabeli. LECIMY PO MISTRZA VAMOSSSSS!
1
No i tu mamy koniec Pogoń strzela na 3:0
1
@Kgorecki2500 a co ten pączek taki pół na pół
0
@FcPortoFan1999 i bardzo dobrze GieKSa tylko na tym zyska
1
Coś pięknego Pogoń prowadzi 1:0 z Wisła Płock, GieKSa zdemolowała TBB 5:1 jeszcze tylko czekać na wynik Rakowa z Koroną.
0
@Kgorecki2500 no proszę proszę ludzie czekają na jedzenie a ten sobie sorbeta liże.
0
Odra strzelcie chociaż na remis
0
@Kgorecki2500 mogłeś sobie odzyweczkę bialkową pierdyknąć niz te frytki.
0
@Dari0G prawie zwróciłem kolację jak to przeczytałem.
2
@Dari0G on dzisiaj świętuje a my jutro.
0
@LAMC_10 syf kiła i mogiła
1
Trzeba kiedyś wybrać sie do Chin i spróbować lokalnych potraw, a szczególnie kociołki.
0
Dobra mamy to +14pkt przewagi
0
Oczywiście sedzia skonczy mecz jak bedzie 105min
2
Hahaha Ferran xD
0
Dobra spokojnie zostały 4 minutki Osasuna juz nic nie strzeli.
0
Czemu na lewo nie podałeś!
3
@Messiah10 miałeś nosa z tymi 8 minutami
0
Oho Raul Garcia strzelił na 2:1 robi sie niebezpiecznie
2
Goooooool Ferran
2
@Ryoumen tak ale wygrana lepiej smakuje
4
Jutro Espanyol wygrywa z przescieradlami i mamy mistrza.
3
W końcu ale co z baniaka załadował to jego. Brawo robercik.
2
Gooooool Lewandowski
0
@escarabajo I taki komentarz to się szanuje
0
@Cules69 chyba nic sie nie dzieje skoro siedzi na La Bambie
0
@LAMC_10 załączaj Bareczkę
0
Uff ale fart słupek