1

@Kozinho. Psycha siadła co?

1

@gumaz o 16 nie ma ale jest o 19 Lechia z Radomiakiem to bedzie akurat ważny meczyk dla Lechii bo spadek tuż tuż.

11

@Bolton o czesc wujku, namalujesz mi obraz motylków z powyrywanymi skrzydełkami?

0

@July_6_BcN słuchaj nie musisz zakladac Tindera wystarczy LaBamba

0

@Sinirsey @BojanKriKicz to moze pojedziemy do niej i wszyscy wrzucimy fotkę.

39

@Ilka i to się szanuje teraz kolej na @July_6_BcN

5

@Kgorecki2500 dawaj zglaszaj

0

0

@BulaKG ale tak by tylko palce wystawały.

3

1

@Ilka za to ja jem dzisiaj na mieście a mialem ochotę na wingsy i nuggetsy to sobie zamowilem. A jutro za to wlatuje moja specjalnosc Spaghetti Carbonara. Smacznego

@Kgorecki2500 wpadaj to coś ci zamówię

https://zapodaj.net/plik-Jron32W8jh

4

@LAMC_10 chyba każdy tak myslał. No ale został zaproszony tylko @gumaz

0

@szymonekk to jeszcze zależy skad jestes.

5

@Jakchcesz dodaj ze ma wygladać jak @Kessie

0

@Kgorecki2500 zobacz jak wyglada mięso a odechce ci się na wieki BK

0

@Ilka ale to AI

0

No i dupa no i czesc możemy iść spac

0

@derus jak to było w 1991/1992 to mialem 4 latka

0

@derus 15 mistrzostwo Barcy od 1997/1998

0

@Limaker oj się zdziwisz jak bedzie tylko remis

1

Wynik jak najbardziej satysfakcjonujący dla obu drużyn.

1

@mackowiakowy dokładnie tak

1

@Sulimo Bareczka wlasnie wlatuje

1

@KamQiX do więzienia go!

3

Sędziemu wypadł mózg

0

WTF jakie czerwo

1

@FcPortoFan1999 Nie no trochę sie wygłupiłem z tym mistrzem dla GieKSy no ale gdyby tak Lech przegral 3 mecze z rzędu hymm.

2

Ale to pięknie wyglada GKS Katowice na 3 miejscu w tabeli. LECIMY PO MISTRZA VAMOSSSSS!

1

No i tu mamy koniec Pogoń strzela na 3:0

1

@Kgorecki2500 a co ten pączek taki pół na pół

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?