VamoSBarca88
Dołączył/a: marzec 2022
Katowice
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ Arsenal zostanie pożarty przez PSG.
0
Cudny ten półfinał
0
Czyli już wiemy kto wygra LM.
0
@gumaz na plac, dziekuje dobranoc.
3
@RoberDzik 5:0 dla Barcy
0
@KrychaFCB To jego brat bliźniak, nie wiedziałeś?
0
@Arden Wszystko co jest związane z podrobami
1
@BezglutenowyPedri jak ogarniam sobie bolcika z roboty to zawsze siadam z tyłu. Jakoś tak dziwnie sie czuje gdy siedzę z przodu.
2
@AmigoBlancos Alvaro Arbeloa:
To moja wina
1
@EzioAuditoreDF cudownie
1
@Kgorecki2500 o kierwa dopiero teraz zauważyłem że zmieniłeś awatar. A co do pytania to czasami zerkam jeżeli coś zamówię.
1
@Sulimo I lecimy żegnaj biedo piękna kusicielko.
1
@EzioAuditoreDF myślę ze tak pod wieczór.
0
@EzioAuditoreDF jutro pasuje?
5
@Kgorecki2500 takie deszczowe powietrze jest najlepsze.
1
@PatrychoO jeszcze powiedz ze u ciebie jest -20°C to tam jadę.
1
Już mam dość tego ciepła. Za 140 dni zacznie się kalendarzowa jesień i w końcu zacznie się ochładzać, a za 229 dni kalendarzowa zima.
0
@IronSanHybrid Widać że zmęczony życiem.
2
@Ilka Za rok to my bedziemy się cieszyć z finału.
3
W gablocie Atletico w dalszym ciągu jest kurz.
3
Alvaro Arbeloa po meczu:
To moja wina
0
@musli1989 Łukasz Fabiański
1
@graco14 Łukasz Fabiański xD
1
@July_6_BcN Robercik by to strzelił, a co do pytania to nie
2
Hahaha Sorloth ty placku
0
Hahaha gjokeresz
1
@Kozinho. Kriszczianu mu żel pożycza.
1
@macio_944 Ty tak na poważnie?
0
Prawa, lewa, prawa, lewa
0
@Witekk10 5000zł
A tak na poważnie to daj ile uważasz 500, 1000, 1500 jakiś łańcuszek lub kolczyki.