0

Ależ Arsenal zostanie pożarty przez PSG.

0

Cudny ten półfinał

0

Czyli już wiemy kto wygra LM.

0

@gumaz na plac, dziekuje dobranoc.

3

@RoberDzik 5:0 dla Barcy

0

@KrychaFCB To jego brat bliźniak, nie wiedziałeś?

0

@Arden Wszystko co jest związane z podrobami

1

@BezglutenowyPedri jak ogarniam sobie bolcika z roboty to zawsze siadam z tyłu. Jakoś tak dziwnie sie czuje gdy siedzę z przodu.

2

@AmigoBlancos Alvaro Arbeloa:

To moja wina

1

@EzioAuditoreDF cudownie

1

@Kgorecki2500 o kierwa dopiero teraz zauważyłem że zmieniłeś awatar. A co do pytania to czasami zerkam jeżeli coś zamówię.

1

@Sulimo I lecimy żegnaj biedo piękna kusicielko.

1

@EzioAuditoreDF myślę ze tak pod wieczór.

0

@EzioAuditoreDF jutro pasuje?

5

@Kgorecki2500 takie deszczowe powietrze jest najlepsze.

1

@PatrychoO jeszcze powiedz ze u ciebie jest -20°C to tam jadę.

1

Już mam dość tego ciepła. Za 140 dni zacznie się kalendarzowa jesień i w końcu zacznie się ochładzać, a za 229 dni kalendarzowa zima.

0

@IronSanHybrid Widać że zmęczony życiem.

2

@Ilka Za rok to my bedziemy się cieszyć z finału.

3

W gablocie Atletico w dalszym ciągu jest kurz.

3

Alvaro Arbeloa po meczu:

To moja wina

0

@musli1989 Łukasz Fabiański

1

@graco14 Łukasz Fabiański xD

1

@July_6_BcN Robercik by to strzelił, a co do pytania to nie

2

Hahaha Sorloth ty placku

0

Hahaha gjokeresz

1

@Kozinho. Kriszczianu mu żel pożycza.

1

@macio_944 Ty tak na poważnie?

0

Prawa, lewa, prawa, lewa

0

@Witekk10 5000zł

A tak na poważnie to daj ile uważasz 500, 1000, 1500 jakiś łańcuszek lub kolczyki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?