2

To są chyba jakieś jajca

0

Taaaak w końcu GieKSa prowadzi w Gliwicach

1

Ależ obrona Strączka

0

@Ilka z jakiej apki korzystasz?

1

Lecimy GieKSa po 3 punkty!

1

@Filipem no chyba wiadomo ze znak Aksji.

2

@Cochise do konca zycia zapamiętam ten soundtrack z Heroesów 3


0

Ciężko zasnąć gdy za kilkanaście godzin rozpoczniemy świętowanie mistrzostwa.

1

0

@LAMC_10 a mozesz mnie wspominać nawet w Mordorze czyt. (Sosnowiec) tylko pierw muszę ci podać nr konta.

1

@LAMC_10 jak wygrasz to pamiętaj o mnie.

1

Jezeli jutro GieKSa wygra z Piastem a jest to bardzo prawdopodobne to wskoczy na drugie miejsce.

1

@July_6_BcN a do mundialu 33 dni

0

Haaland, Haaland, Haaland! City prowadzi 2:0

0

City strzela na 1:0 Doku!!

0

@FcPortoFan1999 jest jeszcze szansa na remis :)

0

Jaga na 3:2 ehh szkoda mi Pogoni

1

@draxidox jak nie sprawdzisz to sie nie dowiesz.

1

Pogoń! jeszcze jeden, jeszcze jeden, jeszcze jeden.

0

@marcin62 zasłużył na takiego kopa od konia, był nawet słyszalny dzwiek łamanej żuchwy.

1

1

@FcPortoFan1999 obudzili się chłopcy.

1

@FcPortoFan1999 Kryzys kryzysem, ale jeszcze wszystko jest do uratowania. Chociaż patrzeć na to jak lechia gra to spadek jest nieunikniony.

2

Widzew leci na Manitę :)

7

Gooooooooool mamy 3 dla Widzewa

5

Goooooooool Bergier z drugim golem

1

Goooooool Bergier i mamy 1:0 dla Widzewiaka

4

@pt9 Widzew z Lechią grają o utrzymanie a ty wyjeżdżasz z jakimiś ogórkami z La Ligi

1

@PatrychoO pokaż

2

Lecimy Widzew po 3 pkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?