VamoSBarca88
Dołączył/a: marzec 2022
Katowice
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To są chyba jakieś jajca
0
Taaaak w końcu GieKSa prowadzi w Gliwicach
1
Ależ obrona Strączka
0
@Ilka z jakiej apki korzystasz?
1
Lecimy GieKSa po 3 punkty!
1
@Filipem no chyba wiadomo ze znak Aksji.
2
@Cochise do konca zycia zapamiętam ten soundtrack z Heroesów 3
0
Ciężko zasnąć gdy za kilkanaście godzin rozpoczniemy świętowanie mistrzostwa.
1
@Xaviball
0
@LAMC_10 a mozesz mnie wspominać nawet w Mordorze czyt. (Sosnowiec) tylko pierw muszę ci podać nr konta.
1
@LAMC_10 jak wygrasz to pamiętaj o mnie.
1
Jezeli jutro GieKSa wygra z Piastem a jest to bardzo prawdopodobne to wskoczy na drugie miejsce.
1
@July_6_BcN a do mundialu 33 dni
0
Haaland, Haaland, Haaland! City prowadzi 2:0
0
City strzela na 1:0 Doku!!
0
@FcPortoFan1999 jest jeszcze szansa na remis :)
0
Jaga na 3:2 ehh szkoda mi Pogoni
1
@draxidox jak nie sprawdzisz to sie nie dowiesz.
1
Pogoń! jeszcze jeden, jeszcze jeden, jeszcze jeden.
0
@marcin62 zasłużył na takiego kopa od konia, był nawet słyszalny dzwiek łamanej żuchwy.
1
Padłem xD
https://vm.tiktok.com/ZNRsaRode/
1
@FcPortoFan1999 obudzili się chłopcy.
1
@FcPortoFan1999 Kryzys kryzysem, ale jeszcze wszystko jest do uratowania. Chociaż patrzeć na to jak lechia gra to spadek jest nieunikniony.
2
Widzew leci na Manitę :)
7
Gooooooooool mamy 3 dla Widzewa
5
Goooooooool Bergier z drugim golem
1
Goooooool Bergier i mamy 1:0 dla Widzewiaka
4
@pt9 Widzew z Lechią grają o utrzymanie a ty wyjeżdżasz z jakimiś ogórkami z La Ligi
1
@PatrychoO pokaż
2
Lecimy Widzew po 3 pkt