VamoSBarca88
Dołączył/a: marzec 2022
Katowice
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie zdziwię się jak powiedzą jeszcze inne słówka w j. polskim.
1
na zdrowie! @July_6_BcN
2
@NeroTFP1 proszę napisz o tym książkę.
1
@Rupert_Haubica W końcu może nacieszyć się swoim upragnionym balonem.
0
@VamoSBarca88 ja to dzisiaj nie jestem gotowy do jakiejkolwiek pracy :)
3
@Gaucho nie wiem ale mam znajomego na La Bambie ktory tez nie wie :)
0
Dobry wszystkim. Jak się trzymacie po wczorajszym świętowaniu mistrzostwa? U mnie zabawa trwała prawie do 5 nad ranem.
3
@July_6_BcN
Bawimy się OLE!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Sulimo W domu na Eleven
9
Szczęsny w tle podrywa hiszpanki
0
Jest nasz Robercik
4
@July_6_BcN POLSKA GUROM!
1
@July_6_BcN To bawimy się do samego rana
7
Panie Święcicki wbijaj na murawę kto nie ryzykuje nie pije szampana :)
1
Jeszcze puścili smells like teen spirit Szacun
1
@Kgorecki2500 bier na żądanie
1
Hansi w naszym serduszku na zawsze
0
@Filipem ale bardziej wyczuwałeś 1:0 :)
0
Pedri przy mikrofonie
2
We are the champions, my friend
And we'll keep on fighting till the end
We are the champions
We are the champions
No time for losers
Cause we are the champions
Of the world
CAMPEONE! CAMPEONE! OLE OLE OLE
2
W przyszłym sezonie lecimy z LL, LM i PK VAMOS!
1
@tadzik447 ty faktycznie
0
@clyde nie tylko lapciu
0
Dziękuję ci szefie ze dałeś mu wolne w Poniedzialek.
1
@lucas/catalan na zdrowie!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dawać szpaler śmietankowi
3
Kocham cię moja piękna Barcelono!
3
Tot el camp,
es un clam,
Som la gent blaugrana,
tan se val d'on venim,
si del sud o del nord,
ara estem d'acord, estem d'acord,
una bandera ens agermana.
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,
BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!