0

@Sulimo Jak to nie walczy jak walczy o to by Lech stracił pkt :)

0

Dobra Radomiak zakasać rękawy i cisnąć kolejorza

1

Ja pier Lech prowadzi 1:2

1

Majchrowicz fryzura na Bogumiła Nowaka z Daleko od noszy.

1

@FcPortoFan1999 to dopiero początek strzelania.

2

Ishak i mamy remis

3

Gooooool RADOMIAK Vamos

3

@Kgorecki2500 Płonie łęcina i szumi rdest, echo niesie RKS,
Sędzia niesłusznie podyktował rożny.
"Nananana a z resztą kogo ja oszukuję przeciez jestem tu sam".

2

Radomiak po 3 pkt Vamos.

0

@LAMC_10 swoich ludzi


0

@TR3YWAY nie chcesz jeszcze raz zobaczyć matki Stiflera?

0

@TR3YWAY American Pie zdecydowanie jak pisze @VegetaPolska

0

@Deviler jak nie zasnę to obejrzę.

2

@takisobiektos w przyszłym sezonie Chelsea idzie po mistrza.

1

@FcPortoFan1999 chociaz GieKSa dobrze sobie radzi u siebie, zapowiada sie ciekawy meczyk jutro. Oby dzisiaj Lech stracił 3pkt.

1

@FcPortoFan1999 GieKSa bedzie miała ciężki orzech do zgryzienia Jaga gra o mistrza wiec będą jutro naciskać na bramę.

0

Wisła spróbujcie chociaż zremisować.

1

@FcPortoFan1999 no ładnie im sie trafiło ze skrzynkami dzisiaj

5

Łooo kurła 2 samochody ogórek i wycieczka za 50k

2

Dobra dawać te skrzyneczki

2

Witamy nowych mistrzów xD

1

No no no ciekawie sie robi.

0

@Kapitan9 real madryt

1

Wenus jakieś 400°C tak myślę.

0

Hahaha co za chłop

0

@MateS weź tam dwie seteczki wiśniowej dla mnie.

1

@Marusek w końcu musi być ten pierwszy raz

1

@FcPortoFan1999 myślę ze to będą nowi mistrzowie.

3

Bycze jajuszka proszę państwa

1

Moja ulubiona kategoria: Kulinaria

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?