VamoSBarca88
Dołączył/a: marzec 2022
Katowice
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo Jak to nie walczy jak walczy o to by Lech stracił pkt :)
0
Dobra Radomiak zakasać rękawy i cisnąć kolejorza
1
Ja pier Lech prowadzi 1:2
1
Majchrowicz fryzura na Bogumiła Nowaka z Daleko od noszy.
1
@FcPortoFan1999 to dopiero początek strzelania.
2
Ishak i mamy remis
3
Gooooool RADOMIAK Vamos
3
@Kgorecki2500 Płonie łęcina i szumi rdest, echo niesie RKS,
Sędzia niesłusznie podyktował rożny.
"Nananana a z resztą kogo ja oszukuję przeciez jestem tu sam".
2
Radomiak po 3 pkt Vamos.
0
@LAMC_10 swoich ludzi
0
@TR3YWAY nie chcesz jeszcze raz zobaczyć matki Stiflera?
0
@TR3YWAY American Pie zdecydowanie jak pisze @VegetaPolska
0
@Deviler jak nie zasnę to obejrzę.
2
@takisobiektos w przyszłym sezonie Chelsea idzie po mistrza.
1
@FcPortoFan1999 chociaz GieKSa dobrze sobie radzi u siebie, zapowiada sie ciekawy meczyk jutro. Oby dzisiaj Lech stracił 3pkt.
1
@FcPortoFan1999 GieKSa bedzie miała ciężki orzech do zgryzienia Jaga gra o mistrza wiec będą jutro naciskać na bramę.
0
Wisła spróbujcie chociaż zremisować.
1
@FcPortoFan1999 no ładnie im sie trafiło ze skrzynkami dzisiaj
5
Łooo kurła 2 samochody ogórek i wycieczka za 50k
2
Dobra dawać te skrzyneczki
2
Witamy nowych mistrzów xD
1
No no no ciekawie sie robi.
0
@Kapitan9 real madryt
1
Wenus jakieś 400°C tak myślę.
0
Hahaha co za chłop
0
@MateS weź tam dwie seteczki wiśniowej dla mnie.
1
@Marusek w końcu musi być ten pierwszy raz
1
@FcPortoFan1999 myślę ze to będą nowi mistrzowie.
3
Bycze jajuszka proszę państwa
1
Moja ulubiona kategoria: Kulinaria