0

Konieeeeeec Campeone

0

@AlexDark00 jaka żałoba mordeczko xD

9

Balon dla Viniciusa wylądowal

0

5 min + Hernandez doliczy pewnie 10 min

2

Czemu do fermina nie podał

0

Kto nie skacze ten z realem hej, hej.

1

Bellingham ty odklejusie

0

Jak nic będzie karniaczek

1

Jakie są największe problemy realu madryt

Zapraszam do dyskusji

1

Prowadzimy po pierwszej połowie 2:0, w drugiej wchodzi nasz Robercik, ładuje hat-tricka i kończymy mecz zwycięstwem nad Realem, mistrzostwem LL i manitą

1

@Eklerek to nie jest fake mordunio

0

@Virusk3 oj tak

12

Jaki chłop xD "Haha madrid" przy wyniku 2:0 dla nas

https://zapodaj.net/plik-cbJjLketUQ

0

@PatrychoO Mówił Święcicki że cos jest szykowane

0

rashford co ty robisz

0

@tadzik447 hahahaha

0

Rozpoczynamy świętowanie

1

Komentarz usunięty

0

Będzie manita jak nic VAMOOOOS

0

Feeeeeerrrrrran

0

Rashford kocham cię

0

Gooooooooooooool

0

@krycha2201 tak Łomża o smaku gruszki zajebista jest.

1

@MessiForeverTheBest, @LukaszFan wódeczka się już chodzi.

1

Prowiant zakupiony
2x Lays Max Deep Cut Papryka
Pringlesy o smaku Steków z grilla
2x Paluszki o smaku soli oraz ziel. cebulki
1x Lays Max Karbowane ziel. cebulka
Łomża gruszkowa, kasztelan oraz perełka.

VAMOS!

2

@SinMistico Michał Mitrut i Marcin Żewłakow w CANAL+ oraz Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak w Eleven Sports 1.

0

Dobra lecimy do Żabki po przekąski i widzimy sie punkt 21.

0

Nie ma gola Arsenalowi sie upiekło

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Goooooool 1:1 co tu sie dzieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?