3

Chorwacja spoczko piosenka

2

@FcPortoFan1999 hahaha no

0

@FcPortoFan1999 Wiem i dlatego mu napisałem kto zdobedzie mistrza za rok :)

0

@LAMC_10 spokojnie za rok to GieKSa zostanie mistrzem :)

1

Bangaranga, bangaranga, bangaranga

1

@Frimpong Szanuję to a ja tam ogladam

0

@Frimpong az takich dewiacji jak to pokazała Francja podczas igrzysk olimpijskich to nie ma

0

@kuz Lordi naszych czasów

3

Serbia tez dobry kawałek

0

@Nazio_87 Dania

0

@FcPortoFan1999 ale to i tak konkurs odbędzie sie w Europie gdyby wygrali.

0

@FcPortoFan1999 o dostałeś odpowiedz Australia nawet jak wygra to konkurs odbędzie sie w Europie xD

2

Jednak zmieniłem zdanie Australia faworytem

1

ale czapę grek ma fajną

0

Oho Izrael teraz

0

@Nazio_87 w którym sklepie znalazłeś?

0

@draxidox Dania zdecydowanie

1

Jak on to obronił ja nie mogę

1

@Kgorecki2500 tak myslałem ze to twoja sprawka.

1

Majchrowicz dobra obrona

0

Dobra Radomiak nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

0

@Sulimo Jak to nie walczy jak walczy o to by Lech stracił pkt :)

0

Dobra Radomiak zakasać rękawy i cisnąć kolejorza

1

Ja pier Lech prowadzi 1:2

1

Majchrowicz fryzura na Bogumiła Nowaka z Daleko od noszy.

1

@FcPortoFan1999 to dopiero początek strzelania.

2

Ishak i mamy remis

3

Gooooool RADOMIAK Vamos

3

@Kgorecki2500 Płonie łęcina i szumi rdest, echo niesie RKS,
Sędzia niesłusznie podyktował rożny.
"Nananana a z resztą kogo ja oszukuję przeciez jestem tu sam".

2

Radomiak po 3 pkt Vamos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?