VamoSBarca88
Dołączył/a: marzec 2022
Katowice
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 No wczoraj to była jakaś padaka, chyba najgorszy odc jaki oglądałem.
2
Lecimy z Awanturką!
1
Gooooool mamy 2 dla Znicza
Chłopcy naogladali sie chyba Arsenalu
0
@FcPortoFan1999 no i widzisz wykrakałeś.
1
@FcPortoFan1999 Puszcza Niepołomice tak samo
1
Tymaczasem drużyny: Chrobry Głogów, Ruchu Chorzów, ŁKS Łódź, Polonii Warszawa i Puszczy Niepołomice.
4
Polonia Warszawa też jak ma szanse na to by wejść do baraży to akurat przegrywają co za ludzie.
0
@FcPortoFan1999 dziwne prawda?
3
Oho Ruch przegrywa ze spadkowiczem xD
Szwagier chyba nie jest zadowolony z takiej sytuacji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@JimMorrisonFCB ok w porządku SMACZNEGO!
1
@JimMorrisonFCB wywar/bulion powstaje w mięsie podczas gotowania na parze, kto to widział by smażyć farsz.
0
@FcPortoFan1999 z Bonzim który jest aktualnie na 98 miejscu to nie bedzie problemu.
4
@Kessie Najpierw sprawdź, czy to faktycznie Tajki, bo wiesz, jak to z nimi bywa. :)
2
@clyde majonezem bo sosu brakło
2
@kubix05 O i to je prowdziwy ślōnski ôbiod.
2
@kubix05 ja bym tu jednak dodał roladę wołową zamiast tych polędwiczek, lepsza w smaku no i mozna się najeść.
0
@chavez
0
@Starrk nie, po prostu czekałem aż wyjdą wszystkie odcinki 5 sezonu dopiero zacznę ogladać.
4
@Starrk nie wiem jeszcze nie oglądałem pierwszego odcinka.
1
@Safrani a dzieki bardzo ja również gratuluję utrzymania
@Votrox7 sądząc po jego wczorajszej minie to chyba nie. :)
1
@Eklerek a obok @Luciano99 ?
1
@Kgorecki2500 co ten rosół taki blady.
5
@tomek8756 jak dobrze ze nie mieszkam w Warszawie.
2
@Filipem czekamy na part 2.
1
@Szklaner o kurde Xena ale ja szanowałem ten serial.
2
@FcPortoFan1999 A nie lepiej stworzyć ligę, wybierając z każdego województwa po dwie ekipy, które rozgrywałyby między sobą derby?
1
@Kgorecki2500 chciałbyś być takim kotkiem co?
3
@RomanGroza spokojnie, nie spadnie.
1
@FcPortoFan1999 a bardzo dobrze, z tego co słyszałem to na jesień mają być szykowane jakieś wzmocnienia no ale to zobaczymy.