0

@Kuczek moze nie zapłaciłeś

2

@Popitek12 Spiderman lub Deadpool.

1

@Cochise w szafce w pojemniczku na masło

0

@gumaz Admin Korony chyba odklejony ze takie posty wrzuca

0

Legia strzela na wagę zwycięstwa

1

Bitka w Gdańsku

0

To już mozna powiedzieć ze GieKSa moze nawet przegrać z Pogonią a i tak utrzyma piątą pozycję bo wątpię by Zagłębie Lubin wygrało z Jagiellonią.

0

@FcPortoFan1999 coś tak czułem ze Lechia jeszcze ukąsi Legię.

1

@Popitek12 podchodzę do barmana zamawiam setkę oraz curacao drink, podchodzę do ciebie i mówię.



Poczym na twoich oczach wypijam seteczkę schłodzonej wódeczki oraz Curacao.

1

1zl i 4 skutery co za farciarze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Niebiescy mogli zablokować mistrzów popełnili duży błąd.

1

23800 dla niebieskich i obejmują prowadzenie ale walka

1

Świetna walka niebieskich jak i mistrzów.

1

W końcu Krzychu coś dorzucił do puli

0

Jest to obłok Oorta

0

Na uj ona tak wysoko licytuje denerwuje mnie juz ta typiara

0

Ciekawie się robi jak mistrzowie nie odpowiedzą to bedzie problem, ale na szczęście odpowiedzieli.

0

Jest to nardowe danie Islandczyków

0

O pięknie moja kategoria: Kulinaria

0

To zieloni sobie pograli xD

1

Cyryl jest z cerkwi więc on odpada, strzelam Artemij a jednak Wissarion

1

Bardzo dobra licytacja, teraz pytanie czy odp na pytanie.

1

@FcPortoFan1999 astronomia ciekawsza

1

Lecimy z AoK @FcPortoFan1999

0

Dzisiaj Legiunia na remisik :)

0

Dobry i remis teraz tylko zwycięstwo z Pogonią.

0

No i mamy wyrównanie ehh

1

@FcPortoFan1999 Do kadry go!

1

Goooooool Bartosz Nowak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?