VamoSBarca88
Dołączył/a: marzec 2022
Katowice
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos albo miał po prostu szczęście.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 mogli wczesniej zmienić trenera to moze inaczej potoczył by się mecz w PP.
1
@FcPortoFan1999 jak to gdzie w szatni zapomnieli jej zabrać ze sobą xD
1
I mamy trójeczkę dla Rakowa
1
Ależ gol z rzutu wolnego mamy 2 dla Rakowa
1
@FcPortoFan1999 Oni chyba się jeszcze nie obudzili
1
@EzioAuditoreDF a dziękuję bardzo i tobie również życzymy miłej niedzieli.
0
@Rewolucja123 @Kgorecki2500 chodz tu ktoś potrzebuje twojej piersi.
0
@Safrani gdyby nie ten stadion to pomyślałbym ze to Mordor czyt. Sosnowiec.
1
Dzień dobry wszystkim
2
To co robimy sobie śniadanko?
3
@LAMC_10 Dobrej nocy
1
@Szczygiel06 Mi się lekko przysnęło ale juz jestem wyspany.
1
@Sulimo polecamy sie na przyszłość.
0
@Sulimo W Niedzielę rano admini Lechii wstaną to pogratulują :)
1
@Sulimo @FcPortoFan1999 ale proszę bardzo :) słyszałem ze niby Celtic tez nim się interesuje ale chyba lepiej gdyby przeszedł do BVB, niech się chlopak tam rozwija. No i dzieki antkowi GieKSa jest w Ekstraklasie.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nazio_87 no wlasnie tez tak pomyślałem xD
2
Czy to Shakira?
2
@Foton lepsza Żaluzja
0
@Sandman21 myslalem ze to Arnold Schwarzenegger jako Mr. Freeze śpiewał :)
1
Michał Szpak by wszystkich rozniósł w tegorocznej Eurowizji.
0
@Mario96w oj tak wódeczka jest w pytę
2
@MateS Zapraszam do tej piosenki
0
@MateS chcesz do tej piosenki tańczyć?
0
@FcPortoFan1999 zdobyli mistrza to raczej zostanie.
1
@Kgorecki2500 zgadzam się
0
UK jak narazie na ostatnim miejscu.
1
@DragonxNF otóż tak dokładnie o ten kawałek mi chodziło.