0

@takisobiektos albo miał po prostu szczęście.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 mogli wczesniej zmienić trenera to moze inaczej potoczył by się mecz w PP.

1

@FcPortoFan1999 jak to gdzie w szatni zapomnieli jej zabrać ze sobą xD

1

I mamy trójeczkę dla Rakowa

1

Ależ gol z rzutu wolnego mamy 2 dla Rakowa

1

@FcPortoFan1999 Oni chyba się jeszcze nie obudzili

1

@EzioAuditoreDF a dziękuję bardzo i tobie również życzymy miłej niedzieli.

0

@Rewolucja123 @Kgorecki2500 chodz tu ktoś potrzebuje twojej piersi.

0

@Safrani gdyby nie ten stadion to pomyślałbym ze to Mordor czyt. Sosnowiec.

1

Dzień dobry wszystkim

2

To co robimy sobie śniadanko?

3

@LAMC_10 Dobrej nocy

1

@Szczygiel06 Mi się lekko przysnęło ale juz jestem wyspany.

1

@Sulimo polecamy sie na przyszłość.

0

@Sulimo W Niedzielę rano admini Lechii wstaną to pogratulują :)

1

@Sulimo @FcPortoFan1999 ale proszę bardzo :) słyszałem ze niby Celtic tez nim się interesuje ale chyba lepiej gdyby przeszedł do BVB, niech się chlopak tam rozwija. No i dzieki antkowi GieKSa jest w Ekstraklasie.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nazio_87 no wlasnie tez tak pomyślałem xD

2

Czy to Shakira?

2

@Foton lepsza Żaluzja


0

@Sandman21 myslalem ze to Arnold Schwarzenegger jako Mr. Freeze śpiewał :)

1

Michał Szpak by wszystkich rozniósł w tegorocznej Eurowizji.

0

@Mario96w oj tak wódeczka jest w pytę

2

@MateS Zapraszam do tej piosenki

0

@MateS chcesz do tej piosenki tańczyć?

0

@FcPortoFan1999 zdobyli mistrza to raczej zostanie.

1

@Kgorecki2500 zgadzam się

0

UK jak narazie na ostatnim miejscu.

1

@DragonxNF otóż tak dokładnie o ten kawałek mi chodziło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?