0

@Kamiloza91 PL moze zdobędą ale LM juz nie.

4

Gooooooool Arsenal 1:0 WH

1

Ależ to zmarnował chłop

0

Jak ten Saka przyjął, a i tak spalony byĺ

0

@Kgorecki2500 a ja wczoraj oddałem 40 butelek znalezionych na ulicy i zarobiłem 20zł

0

@jeonek chłop już na wakacje się wybrał.

1

@Kgorecki2500 ok zrobione :)

2

@webber to chyba tylko C+

1

@FcPortoFan1999 tez tak myślę, za tydzień odpadną

0

Wielka Brytania 100% a jednak nie ja pier

0

@FcPortoFan1999 i już tak zostanie, no chyba ze Ibisz odpali się z jakaś stawką

2

Kraków to poprawna odpowiedz, niebiescy wygrają 40k

1

@norbi77 i ten pobity Valverde coś pięknego.

2

Santiago Montiel zdobył

1

@FcPortoFan1999 az sobie sprawdzę bo nie mam pojęcia

0

Chłop co w VaBank chcial iść

2

@FcPortoFan1999 Nie tylko żółci ale i zieloni

0

@gumaz nie wiem ale mam kolegę ktory wie

0

@gumaz ja to bym wybrał wędkarstwo

2

Gruba licytacja


3

Arabia Saudyjska

1

Panie Ibiszu co Pan tak szybko kończy licytacje.

1

@ShawnC a dziękuję za poprawę.

2

Ta laska to jakieś wolne tempo ma podczas licytacji.

3

Dobra lecimy z Awanturką o kasę.

1

@escarabajo West Ham zrobi wszystko by dzisiaj wygrać i pozostać w PL.

0

@FcPortoFan1999 mowilem ze niespodzianka :)

0

A rozwoziłeś dzisiaj jedzenie głodnym wrocławianom?

0

O proszę, proszę skończyłem wlasnie robić obiad a tu Motor z niespodzianką.

0

Run Forrest Run w TV Puls

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?