0

@Kgorecki2500 zobacz jak wyglada mięso a odechce ci się na wieki BK

0

@Ilka ale to AI

0

No i dupa no i czesc możemy iść spac

0

@derus jak to było w 1991/1992 to mialem 4 latka

0

@derus 15 mistrzostwo Barcy od 1997/1998

0

@Limaker oj się zdziwisz jak bedzie tylko remis

1

Wynik jak najbardziej satysfakcjonujący dla obu drużyn.

1

@mackowiakowy dokładnie tak

1

@Sulimo Bareczka wlasnie wlatuje

1

@KamQiX do więzienia go!

3

Sędziemu wypadł mózg

0

WTF jakie czerwo

1

@FcPortoFan1999 Nie no trochę sie wygłupiłem z tym mistrzem dla GieKSy no ale gdyby tak Lech przegral 3 mecze z rzędu hymm.

2

Ale to pięknie wyglada GKS Katowice na 3 miejscu w tabeli. LECIMY PO MISTRZA VAMOSSSSS!

1

No i tu mamy koniec Pogoń strzela na 3:0

1

@Kgorecki2500 a co ten pączek taki pół na pół

0

@FcPortoFan1999 i bardzo dobrze GieKSa tylko na tym zyska

1

Coś pięknego Pogoń prowadzi 1:0 z Wisła Płock, GieKSa zdemolowała TBB 5:1 jeszcze tylko czekać na wynik Rakowa z Koroną.

0

@Kgorecki2500 no proszę proszę ludzie czekają na jedzenie a ten sobie sorbeta liże.

0

Odra strzelcie chociaż na remis

0

@Kgorecki2500 mogłeś sobie odzyweczkę bialkową pierdyknąć niz te frytki.

0

@Dari0G prawie zwróciłem kolację jak to przeczytałem.

2

@Dari0G on dzisiaj świętuje a my jutro.

0

@LAMC_10 syf kiła i mogiła

1

Trzeba kiedyś wybrać sie do Chin i spróbować lokalnych potraw, a szczególnie kociołki.

0

Dobra mamy to +14pkt przewagi

0

Oczywiście sedzia skonczy mecz jak bedzie 105min

2

Hahaha Ferran xD

0

Dobra spokojnie zostały 4 minutki Osasuna juz nic nie strzeli.

0

Czemu na lewo nie podałeś!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?