VamoSBarca88
Dołączył/a: marzec 2022
Katowice
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 zobacz jak wyglada mięso a odechce ci się na wieki BK
0
@Ilka ale to AI
0
No i dupa no i czesc możemy iść spac
0
@derus jak to było w 1991/1992 to mialem 4 latka
0
@derus 15 mistrzostwo Barcy od 1997/1998
0
@Limaker oj się zdziwisz jak bedzie tylko remis
1
Wynik jak najbardziej satysfakcjonujący dla obu drużyn.
1
@mackowiakowy dokładnie tak
1
@Sulimo Bareczka wlasnie wlatuje
1
@KamQiX do więzienia go!
3
Sędziemu wypadł mózg
0
WTF jakie czerwo
1
@FcPortoFan1999 Nie no trochę sie wygłupiłem z tym mistrzem dla GieKSy no ale gdyby tak Lech przegral 3 mecze z rzędu hymm.
2
Ale to pięknie wyglada GKS Katowice na 3 miejscu w tabeli. LECIMY PO MISTRZA VAMOSSSSS!
1
No i tu mamy koniec Pogoń strzela na 3:0
1
@Kgorecki2500 a co ten pączek taki pół na pół
0
@FcPortoFan1999 i bardzo dobrze GieKSa tylko na tym zyska
1
Coś pięknego Pogoń prowadzi 1:0 z Wisła Płock, GieKSa zdemolowała TBB 5:1 jeszcze tylko czekać na wynik Rakowa z Koroną.
0
@Kgorecki2500 no proszę proszę ludzie czekają na jedzenie a ten sobie sorbeta liże.
0
Odra strzelcie chociaż na remis
0
@Kgorecki2500 mogłeś sobie odzyweczkę bialkową pierdyknąć niz te frytki.
0
@Dari0G prawie zwróciłem kolację jak to przeczytałem.
2
@Dari0G on dzisiaj świętuje a my jutro.
0
@LAMC_10 syf kiła i mogiła
1
Trzeba kiedyś wybrać sie do Chin i spróbować lokalnych potraw, a szczególnie kociołki.
0
Dobra mamy to +14pkt przewagi
0
Oczywiście sedzia skonczy mecz jak bedzie 105min
2
Hahaha Ferran xD
0
Dobra spokojnie zostały 4 minutki Osasuna juz nic nie strzeli.
0
Czemu na lewo nie podałeś!