1

Zapewnia solidna ilośc przekleństw kiedy gra

0

Rakitic ostatni dobry mecz zagrał jeszcze w sierpniu...

0

O ile Real swój mecz przewali

0

Jak Valverde wreszcie nie wystawi Rakiticia to mu zafunduje kubeł homarów

18

Gdyby Messi grał w repr. Hiszpanii to by wygrywali każde mozliwe trofeum nawet z benitezem. To byłoby juz chyba za duzo Xddd

0

a czemu pałeczkami?

0

to bede łapami jadł...

1

a mozna jesc lyzka?

3

dej przepis synu

0

Chodzi o to, ze założmy Barca zajmie 2 miejsce. Kazda druzyna wtedy, oprocz mistrza, dostanie mniej kasy za spadek w tabeli o 1 miejsce. Po za tym nikt tam nie wie jak wzrosną wpływy z praw telewizyjnych w EPL gdyby Barca dolaczyla. Wszystko to jest takie gdybanie ze jesli Barca odejdzie to Primera Division straci a potencjalna liga ktora przyjmie Barce zyska.

31

Oczywiście ze nikt z Anglii nie chce zeby dołączyła drużyna ktoea zabierze kase, mistrzostwo i jedno miejsce w europejskich pucharach...

18

Przeciez Munir w jego wieku byl obiektywnie mowiac z 7 razy lepszy. I gdzie teraz jest Munir?

5

Tak szczerze najlepiej przyjąć schemat angielski z trenerem pełniącym również funkcję "menadżera". Zamiast 10 ostatecznych głosow czlonkow zarzadu ostateczny głos powininen mieć trener + dyrektor sportowy jako naczelny skaut.

1

I dobrze. Wroci zdrowy na Atletico + moze wreszcie jakas wieksza presje poczuje i wezmie sie jeszcze ciezej dla pracy. Wydaje się to swietnym rozwiazaniem.

6

Szczerze - lepszy od Denisa duzo nie jest. I nikt nie wie czy ewentualna aklimatyzacja nie wybije go z formy. A jesli Denis otrzyma zaufanie to za 3 lata bedzie o wiele lepszy niz Insigne

0

Powiedzmy ze działa to tak jak mowisz ale oprócz Rakiticia. Ten jest naszym barcelońskim Benzema. Ten nieważne jak zagra to i zagra. Słabo? Ale znajda sie ludzie co beda bronili ich za 3 dobre mecze w zeszłym sezonie...

1

Z tym członkostwem w Unii i wyjazdami jest mały problem.

Po pierwsze prawdopodobne weto Hiszpanii nie ma az takiej mocy. Trudno ja wgl nazywać jednym z liderów UE, przeciez ma mniej wiecej taki sam procent głosów jak Polska.

Po drugie wczorajszy skandal z udziałem policji wysłanej przez stołeczny rząd z pewnoscia tez mało sie uśmiecha liderom UE (Merkel, Macron), mocno liberalnym i ceniącym demokracje. To co pokazali wczoraj Hiszpanie to brak umiejętności dialogu i mało wyrafinowana dyplomację.

W związku z poprzednim trzeba przyznać, ze taka sytuacja jest mocno nie na reke Unii i wyżej wspomnianym liderom, ponieważ utrudnia to jakikolwiek dialog m. in. o Kurdystanie, bo Turcja czy Irak po prostu jako kontrargument poda rząd hiszpański.

Niemniej jednak partia rządząca tkwi w tej samej frakcji co np. CDU, a samej Unii najłatwiej jest zachować status quo.

1

Czy oni naprawdę właśnie wyrzucili w diabli ostatni racjonalny argument do odejścia i jasno oznajmili ze sa blacharami i polecieli na kase? No błagam XDDD

0

Niech jeszcze Neymar tam dojdzie i bedzie jeszcze wieksza polewka hahahah

12

Oj tam, siła dopingu bedzie taka sama co zawsze...

24

Rakitć w sumie jak taki Benzema nasz. Zagra jeden dobry mecz na 7 i pozniej jego obroncy sie na to powołują przez trzy lata. Dawno powinni się go pozbyc juz, a siedzi w druzynie, ciagnie jedna z wiekszych pensji i nie musi sie bac o wyjsciowy sklad w wazniejszych meczach...

0

Po co szczycić sie wolnością słowa w zachodzie jesli ta „wolność” działa tak samo jak w Korei Pln...

1

Z tym Iniesta to pojechali. Nikt nie bedzie gwizdał na goscia ktory zapewnił pierwsze w historii mistrzostwo świata. Po za tym Iniesta nawet nie jest Katalończykiem, tu w ogole nie ma podstaw zeby pozywać go o „antyhiszpańskosc”

26

A tego Florentino z Madrytu nie dałoby sie sciagnac?

1

Dwie rzeczy mnie nurtują w tym co napisales.

Jak wyzwolić Koreę?

Czy ty wiesz jakie jest prawdziwe oblicze problemu z bombami atomowymi i rakietami?

2

Skończcie ze swoimi teoriami spiskowymi, jakby chciał do Realu to by oni od razu zapłacili klauzule bo taniej niz 222 z Paryża go nie wyciągnął. Po za tym mógł 4 lata temu od razu isc do Pereza. A nie bawić sie w PSG wiedząc ze ten go za nic nie sprzeda

1

Czemu oni machają flashami?

0

Sergi Roberto :))

4

Mozna jakos wyciszyć Miroslawskirgo i zostawić samego Cwiakale?

0

Od RZutu rożnego rozpocznie Barcelona. Z własnego rogu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?