0

W sensie jest 1-1 no...

0

Sergi Roberto się nie łapie do kadry obecnie...

2

Jednak widać, ze Munir aż takim cieniasem nie jest. Prawdę mówiąc to największy talent La Masii od czasów Roberto - nikt takim szturmem się nie przebijał przez kolejne drużyny Barcelony. Ba! To tempo można porównać do Messiego. Szkoda tylko, ze grał podczas panowania MSNu gdzie nawet Pedro musiał odejść

0

Gdyby Denis lub Gomes zagrali tak jak Paulinho w tym meczu to by dostali 3.0...

2

AS to jednak mój mistrz. Sa mecze LM, Real gra z Leganes a ci wstawiają Ronaldo na wakacjach XD

3

Moim zdaniem nasze ustawienie i decyzje personalne były najgorsze i pokazuje to co trzeba zmienic.



Paulinho wskoczył do składu po kontuzji Dembele i strzelał gole - to jakoś działało. Ale obecnie on nic nie daje, ni do ataku, ni rozegrania. Powinnismy albo wrócić do 4-3-3 chociaż wtedy rola Messiego jest nieco dwuznaczna, oba skrzydła powinny być zajęte.



Możemy tez przejść na 4-2-3-1 - można zgadywać ze Valverde właśnie przygotowuje się do tego widząc duet pivotow - Busi z Rakiticiem. Oczywiście minusem tego jest to, ze Iniesta trochę wypada przy takim ustawieniu. Ponadto grając z 4 ofensywnymi zawodnikami narażamy się bardzo na otwarte tyły, chociaż 1) dziś było widac było, ze to obrońcy i słupek ratowały przed utratami goli 2) za Guardioli był sam Busquets do defensywy, Alves grał bardzo ofensywnie. Wystarczało utrzymywać posiadanie, stwarzać groźne sytuacje i umiejętnie stosować pressing. Jednakze to ustawienie w pełni wykorzystuje wizję i dokładność Messiego oraz dwóch skrzydłowych - Dembele i Coutinho - ze świetnym dryblingiem i nieprzeciętna kreatywnością.



4-4-2 jest ustawieniem przejściowym i nie pozwala na użycie wszystkich atutów naszych piłkarzy.
Mam nadzieje ze minuty Paulinho w wyjściowym składzie się skończą a zacznie grać Dembele w LM i Coutinho w lidze.

Zapraszam do dyskusji :)

0

Zakładam ze Paco raczej nie będzie, bo jest napastnikiem.

Aleix daje mniej opcji w pomocy niż Gomes i lepiej już dać Dembele, o którego jednak się martwić trzeba z powodu tej kontuzji.

Gomesa i Paulinho łatwo porównać. Obaj gola nie strzelają i nie strzela (Paulinho już nie strzela tych bramek) a Gomes przynajmniej nauczył się podawać do piłkarza obok, ewentualnie do Messiego. Paulinho wycofuje do ostatniego piłkarza Barcelony stojącego przed Terem

0

Nie No błagam, jak Paulinho nie zejdzie od razu po przerwie to to jakiś żart będzie. Gość gra bardziej asekurancko niż Gomes w zeszłym sezonie

0

I to jest problem. Paulinho oprócz goli nic a nic nie wnosi.

0

Szczerze - Rakitic nie gra aż tak złe, jego rola jest być takim drugim Busquetsem i powszechnie wiadomo, ze lepiej jest jemu oddać piłkę jak jest niekryty.

Jednakże Paulinho to jest jakieś nieporozumienie. Odkąd przestał strzelać te swoje swoje gole z idealnych pozycji to nie wnosi absolutnie nic do gry. Jest totalnie jak Gomes w zeszłym sezonie.

1

Mimo obecności 4 środkowych pomocników, tylko Busquets rozgrywa i rozprowadza piłkę...

1

Xavi w miejsce Paulinho

0

Pomijam formę twojego komentarza.

Ale nie wiem skąd wziąłeś dane ze Chińczycy nie lubią europejskich win i alkoholu. Picie tam bywa równie agresywne jak u nas

4

Jak Roberto zjada Thiago, to czemu Alcantara jest podstawowym piłkarzem repry a Roberto nie dostaje powołań?

0

Jak wygląda dzisiejszy mecz? Ciekawy? Bo nie wiem czy sie dalej uczyć czy odpuścić sobie przed jutrzejszym sprawdzianem

0

Zwykle tak wyglądają spotkania towarzyskie i pierwsze mecze PK - zawsze kapitanem był Sergi Roberto

1

>pogoń za kasa
>Bartomeu rządzi.

Co jak co, ale naszemu prezydentowi braku szacunku do graczy zarzucić nie wolno. Barca jest Januszem biznesu tylko dlatego ze każdemu graczowi chce się udostępnić najlepsze warunki po odejściu - dlatego odchodzą za grosze, bo kontrakty będą mieć wyższe.

I nie mow mi ze Bartomeu jest taki głupi ze ich puszcza za taka kasę, to się nazywa po prostu szacunek do graczy własnych. Na Bernabeu legend nie szanują, u nas gownianych młodziaków się traktuje jak legendy.

0

Cristianu nie jest taki zły, Casemiro i Ramos to sa dwa największe łebki tam

0

Ten Cristiano będzie dobrym zmiennikiem Deulofeu. Dobry ruch ze strony Bartomeu!

1

Dziś możemy dziękować jednak Tacie Martino - to w końcu on był najbliższy możliwości sprzedania Roberto.

I widzimy ze wytrwałość opłaca, Roberto zapewne to przyszły kapitan Barcelony - za 3-4 lata zakładam ze w 1/3 meczów wyjdzie z opaska kapitańska.

I tu tez warto odnotować fakt, ponieważ widzę wiele komentarzy o Gomesie i Denisie, że Roberto zanim dostał szanse na PO grał o wiele mizerniej niż Gomes, tym bardziej Denis. Dlatego spokojnie - maja potencjał i trzeba ich wspierać.

3

Umtiti był najlepszym obrońcą La Ligi przed kontuzja...

24

Spóźniłeś się pan dobre 14 godzin z tym Klatusem

1

Niby tak, ale Neymar nie grał przez początek sezonu bo wrócił późno z Igrzysk Olimpijskich.

Po za tym Neymar dawał wiele w kreacji, Paulinho nic...

0

Spokojnie, z Umtitim sa dobrymi kumplami, widać z filmików z treningów.

Po za tym gdybys tam się przypatrzył to dużo piłkarzy chodzi samemu - oprócz Luisa i Leo oraz Denisa i Roberto nie ma takich misiaczkow u nas w kadrze. Pique często tez sam lazi słuchając muzyki.

To dorośli ludzie, nie 15 latki. Nie potrzebują ciągłego żartowania ze soba

0

Wydaje mi się ze nie. Gdyby stał bliżej to i tak by miał daleko do piłki bo ta zmierzała szerokim łukiem. Wykończenie i zamysł po prostu idealne, Rulli w pojedynku z takim El Pistolero to może tylko myśleć o Cristiano i Benziemie :D

0

Nie do końca.

Przy golu Messiego padało mu pewnie na łeb i dlatego mógł nie zauważyć tej piłki. Nawet gdyby zauwazył to i tak to było bardzo błyskotliwe zagranie Leo.

Z Suarezem to miał szans, dziś tak mu wszystko wychodzilo, że nikt by tego nie powyjmował.
Pierwsza brama Grubego to finezyjny strzał gdzie piłka ominęła Rulliego o dobre kilka metrów.

Przy drugiej bramce mógł nieco lepiej podać tylko. No może tylko to

4

zagrał w tym meczu średnio, bo było ciężko. Messi oprócz gola też jakiegoś wybitnego spotkania nie rozegrał (pierwszą połowę miał taką g*wnianą, że szkoda gadac).

W meczu z Celta przecież pokazał zalążek tego, co ma do zaoferowania. Prostopadłe podania, drybling, przyspieszenie. Gość w 30 minut miał 4! kluczowe zagrania!

Osobiście wierzę, że niedługo powróci do swojej dobrej formy. Na Anoeta nikomu się nie gra łatwo. No oprócz dzisiejszego Suareza

0

a nawet -25 bo Realowi w jednym meczu podarowali wygraną. Ale cusz (wiem wiem), argument w postaci sędziów nie działa w tym przypadku dla kibiców Realu

0

o ty patrz, Denis :D :))))))

0

był na poziomie Benzemy przecież, ale wrócił do dobrej formy koło klasyka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?