0

Umtiti dostał szanse w presezonie i w obliczu kontuzji wskoczył na początek sezonu do składu - wystrzelił, wiec czemu miałby nie grać.

Dembele aż dużo tych szans w sumie nie otrzymuje i w wielu meczach Valverde wolał 30-letniego Paulinho niż Ousmane'a.

Coutinho z pewnością młodym talentem już nie jest tylko wykształtowanym graczem więc też nie dziwi, że gra.

Ponadto warto zauważyć, że jak ta trojka gra to po prostu już nie ma zadnego innego 30-latka który mógłby w tym wyjsciowym składzie zagrac...

0

w sumie no dobra, mozna sprzedac Andre Gomesa i za te pieniadze kupic Lech Poznań i tam ogrywać talenty...no może może...

0

Pokazanych jest czterech kapitanów w przyszłym sezonie a jedna gwiazdę zamienili na druga (Luis -> Cou) pewnie ze względów marketingowych

0

Andres Gomes.

0

kupienie klubu byłoby droższe niż wybudowanie nowego Camp Nou (co dość wolno też idzie) więc to chyba odpada

Girona należy niestety do City i są wylęgarnia gotowych piłkarzy dla City wiec też taka opcja odpada...

2

Rzeczywiście, ostatnio Barca przypomina typowego Mourinho, gramy na tu i teraz, wyciągamy co najlepsze z 30 latków, a co potem to już nie mój problem. Trudno oczekiwać z drugiej strony od Enrique czy Valverde, że bedą tu budować drużynę na ponad dekadę. Z pewnością nie przychodzili tu z myślą, by stworzyć tu historie jak SAF, nikt z nas po za tym chyba tak nie myśli.

Guardiola Guardiolą, jego przypadek był inny, nie przyszedł wówczas do Barcy, która była totalnym dominatorem w Hiszpanii.

Chyba teraz najlepszym wyborem jest wyczekiwać Xaviego i stworzyć mu takie warunki, by mógł zostać naszym Fergusonem. Widać, że wierzy w La Masię (nic dziwnego) i dłuższy projekt sportowy mógłby się udać.

Tylko my kibice musimy nieco obniżyć swoje oczekiwania i nie wymagać trypletu co rok...chyba, że z Xaviego drugi Guardiola będzie

0

Cześć, mam pytanie!

Dzis mam egzamin praktyczny na prawo jazdy (kat b) i chcialbym sie zapytac czy na placu manewrowhm kierunkowskazów? Np wyjezdzajac z łuku na górke, lub pozniej wyjezdzajac z WORD-u gdzie jest droga zakręca dwa razy ale nie ma skrzyżowan?

0

Nowy prezes RFEF to ten którego forsował Tebas czy ten drugi?

0

Oczywiście, masz racje. Ale sadze ze frustracja wynika z tego ze wszyscy tęsknimy za i kochamy tego Suareza który potrafił w ćwierćfinale zasadzić siatkę i przepchnąć 3 obrońców, by po czym znowu zasadzić siatkę i strzelić z 16 metrów piękne okno...

0

Kto był kapitanem zanim Messi wszedł?

1

nie gra :D

0

Podobna sytuacja jak Umtiti do nas przychodzil. Kto by pomysłał, że wygryzie Masche? A jednak momentalnie to zrobił i wskoczył na wyższy poziom.

0

błagam...nie utożsamiajmy filozofii Marxa z rzeczywistym socjalizmem/komunizmem. Marx nic nie mówił o totalitarnym ustroju. Jak będziemy tak bawić, że każdy, który jest bardziej na lewo niż na prawo jest komunistą to zajdziemy tak daleko jak obecna władza.

0

No ale czy brak Messiego był kluczowy w meczu z Levante? Coutinho zagrał dobre zawody, probował ciągnąc ten wózek zamiast Messiego...to, że przegraliśmy to tylko i wyłącznie wina beznadziejnej gry w obronie i pomocy. Messi przecież nawet gdyby grał to biegałby zamiast Busquetsa na DMie i nie broniłby się przed kontrami

2

Na dobra sprawę to każdy może wszędzie zagrać. Coutinho i Dembele czy to na skrzydłach czy na SPO (Dembele pol sezonu zagrał w BVB na 10), a Grizu i Messi wiadomo, SPO, SN, skrzydła...

0

albo umiejętne kontrowanie, oni tak robią z przynajmniej 5 razy na mecz, a przecież nie każda wchodzi...

1

Akurat sprawic żeby Roberto i Pique się pogubili nie jest trudno...niestety

3

Dlaczego większość akcji Realu wygląda tak samo? XD

Marcelo dostaje piłke, biegnie, podaje do skrzydłowego, obiega, dostaje piłke odgrywa, centra w pole karne...

0

3-4-3 z 5 ofensywnymi graczami. Pięknie ;))

4

Wyciągniecie KDB będzie tak trudne jak wyciągniecie Isco z realu...

1

Jaki wy widzicie problem z tym Dembele?

Przecież Suarez, Coutinho, Antek nie musza i nie będą grać w każdym meczu. A Dembele na obu skrzydłach zagra, na ŚPO tez

0

To jest typowy halamadrycki caveman XD

Przed sezonem strasznie groźny i pewny, jak Real zaczynał dostawać łomot to zablokował konto na TT na prywatne XDD

Real dociągnął się do finału to wychodzimy z cave'ow i szczekamy dalej. Ciekawe czy znowu zablokuje konto gdyby Real dostał łomot od Barcy

1

Bezpłciowy Marlon? Rozwiń...?

0

XDDDDDDD

Co przemawia na korzyść Thiago?
Liczniejsze kontuzje?
Gorsza technika?

1

Niby obok Verrattiego jedyni potencjalni zastępcy Xaviego, niby zeszły sezon miał świetny...ale jednak szklanka bo jest Alcantara. I podobnie jak Verratti daje dupy w najważniejszych meczach. Drugiego meczu z Realem nie oglądałem ale w pierwszym co ruszył to psuł, te jego długie podania to byky tak słabe ze każdy z nas mógłby tam wejść za niego. Za 30-40 mln tak, za 70-80+ nie.

0

Ewentualnie Dembele XDDD

A Paulinho to co? Nietykalny jak Messi

0

Jest nudno jak na grzybach...prawie zero groźnych sytuacji, ale Bayern strzelił jakoś

0

ja nie oceniam to jak grają, tylko racjonalność kupowania bocznego obrońcy na miejsce srodkowego, jak sie ma dwóch w odwodzie.

Po za tym Marlon jak zagrał te ostatnie mecze w ostatnim sezonie to wyglądał bardzo pewnie, a był powołany na ostatnią chwile

0

Czy to ważne na ten moment kto będzie 3 i 4 kapitanem? Messi i Busquets i tak zapewne będą grać w każdym meczu, a w drugich garniturach od wielu lat kapitańską opaskę przywdziewał Roberto. Zresztą za pięć lat, kiedy nasza stara gwardia będzie się żegnać z klubem to zapewne on będzie pierwszym kapitanem, drugim MAtS, trzecim Umtiti (jak zostaną oczywiście)

0

Ale przecież jest tylu świetnych kapitanów, co są/byli bramkarzami. Casillas, Buffon, Kahn, Van der Sar, Neuer, Cech Lloris czy choćby nawet Valdes u nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?