0

Kogo widzisz jako zastępstwo dla Busquetsa w takim razie, jak chcesz odejścia Sampera?

15

Ah nie ma to jak bezwzględni kibice nieuczacy się na błędach. Sergiego Roberto pewnie tez wywalales z klubu kilka lat temu co?

Gość przeszedł tu za smeiszne pieniądze, pobiera mała pensje w porównaniu do kolegów. Kocha ten klub, jest mu całkowicie oddany - bardziej niż oj niejeden wychowanek. Nie narzeka kiedy nie gra, kiedy gra to jest wdzięczny z tego powodu. Piłkarsko? Rok temu miał świetny poczatek sezonu, ale nagle Valverde przestał go wystawiać. Owszem brak mu pewności i przez to niewidac w nim geniuszu, ale czy w tym ataku było do kogo zagrywać? Rafinha, Rakitic tez potrafią być totalnie bezproduktywni w ofensywie (wczorajszy mecz) ale oczywiście oni sa swieci. Jeśli chodzi o technikę - jest naprawdę dobry (lepszy niż Rakitic tbh) i miał dobre przebłyski gdzie wydawał się jak Iniesta.

Jemu jest po prostu trudno odpalić, tak samo jak Sergiemu. Nie mow mi, ze nie skreśliłeś Roberto kilka lat temu.

Turan nie chciał odejść bo tu miał dobry kontakt, Denis wcale nie zarabia tak dużo jak na piłkarza. On chce zostać bo chce odpalić w tej Barcelonie, bo kocha ten klub. A wy, bezmyślni głupcy jak zwykle macie swoje widzimisie

0

na początku 4-3-3 z Dembele o dziwo po lewej stronie.

Po wejściu Rakiticia i Coutinho chyba przeszliśmy na 4-2-3-1 z Cou I Dembele po bokach

0

Niestety FCBarca.com uważa inaczej :

0

Drugiego...? A Kto pierwszy

0

O nie co teraz zrobia hejterzy?

0

XDDDDDD Miał jedna stratę a cały czas jest pod gra. Messiego i Suareza Wgl nie widać....czyli co Messiego tez sprzedac?

0

Czy to Sevilla bez Legleta ma ból dupy, czy Madryt który w ogóle się nie liczy w Hiszpani..? Zabawne ;)

3

Ale wy wiecie ludziska ze to szatnia głosuje a nie trener czy Bartomeu sobie wybierają cnie...?

Wy naprawdę nie macie się do czego przyczepić chyba..."Hurr durr tylko nie Messi on nie ma charyzmy i nie krzyczy na kolegów jak Puyol"

2

Jezu co teraz będą pisac przeciwnicy Bartomeu :((()

14

Przecież on nie jest zły...Dwa lata temu wskoczył od razu do pierwszego składu jak Pique i Mascherano nie mogli grać i pięknie dał radę.

W pre-sezonie widać, że pasuje do nas lepiej niz Mina. Zwinny, zwrotny jak na obrońce, potrafi wyprowadzać piłkę...Nie rozumiem tego hejtu na niego.

1



no skądże, przeciez to geniusz taktyczny

0

Ale tam okienko tez trwa 2 miesiące tylko się wcześniej zaczęło...

0

Bo LR to zbiorowisko wyznawców Rakiticia którzy najchętniej by oddali Dembele i Denisa za darmo. :))))

5

Zaraz pojawi się pierwszy kolega który napisze o tym ze Xavi to ogrodnik i w każdym widzi DNA Barcy

0

On myśli ze każdy jest jak Messi ze w wieku 19 lat wskoczy do pierwszego składu, a w wieku 21 lat poprowadzi Barce do trypletu XD

0

nie można pojechać do Chin i dla kasy i dla gry?

zreszta nie wmawiaj nam tu, że pojechał do Chin pokazać jakim to jest dobrym piłkarzem. To można zrobić tylko w Europie.

1

Tak jak kolega wwyżej napisał, żaden z nich nie skrócił wakacji. Messi i Ronaldo odrazu odpadli przez co obaj dostali wakacje 30 czerwca. Dembele natomiast pojechał na wakacje dopiero 15 lipca. To jest pół miesiąca różnicy. To, że Dembele nie grał w podstawie nie znaczy, że nie trenował. A jeśli trenował to eksploatował swój organizm aż do 15 lipca. Oprócz tego, przez te dodatkowe ponad dwa tygodnie cały czas był w tej kadrze, tzn. musiał przestrzegać surowych regulaminów zapewne. Naprawdę uważasz ze Mundial dla Dembele to były wakacje?

0

Mecz z Villarealem 5-1, Rewanż z Chelsea, 3-0....

0

To ze trenerzy chcą dziwnych piłkarzy tj. Gomesa i Turana np. którym się odechciewa grać w Barcelonie to z pewnością wina zarządu

4

Ci w Madrycie nawet się pewnie nie zainteresowali bo i tak odpadną w 1/16 albo 1:8

2

jezus maria szkoda słow na takich ludzi...

Rafinha nigdy nie zagrał lepszego meczu w Barcelonie niż Dembele. I na tę chwile nie jest lepszy. I w przeciwienstwie do Dembele oprócz pecha to jeszcze jest szklany. Ale rozumiem ze masz jakies mocne argumenty za Rafinha?

4

Krytyka jest taka, ze jesr szklany. Bo jest.

Jak krytykujemy Thiago i mówimy ze zbyt kontuzjogenny to Rafinha niestety jest taki sam.

1

Co do Messiego - chodziło mi o młodszych piłkarzy od niego. Tj Pedro owszem dołączył do pierwszej drużyny później niż Messi ale nie jest od niego młodszy, Messi go po prostu po drodze wyprzedził.

Co do reszty - Tello? Deulofeu? Cuenca? I ty śmiesz mi mowic ze ja to pisze po pijaku? Zobacz sobie jak oni radzili sobie w Barcelonie a jak Munir. Zobacz sobie jak oni radzą sobie po odejściu a jak Munir. No właśnie.

Co do tego ze to był pierwszy rok młodzieżowej ligi. Co to ma do rzeczy? Lepszych masz na myśli kogo? Ci co mieli 23 lata? No szkoda ze Neymar nie mógł se zagrać i pokazać kto tam był najlepszy. Grały najlepsze drużyny U19 w Europie i tyle.

Co do powołania - gdyby nie wykazywał dobrego potencjału to by go nie powołał.

2

Powiedz mi kogo uważasz za wiekszy talent? Nikt nie osiągnał tak wiele jak on w mlodziezowych druzynach w ostatnich latach.

11

Mimo wszystko Munir jest największym talentem La Masii od czasów Messiego. Absolutny gwiazdor w UEFA Youth League, gdzie poprowadził Juvenil do zwycięstwa zostając królem strzelców i najlepszym asystentem (kl. kan. 16 na 10 meczów). W tym czasie awansował do Barcelony B stając się podstawowym graczem (18 bramek na 28 meczów). W międzyczasie zaliczył debiut w La Liga strzelając w nim gola i został powołany przez Vincente del Bosque do kadry. Taki sprint przez rezerwy Barcelony zaliczył tylko i wyłącznie Messi w ostatnich latach.

Munirowi się dało jedna szanse, zreszta był zmiennikiem dla genialnego MSN wtedy. Gdyby Alene włączyć do składu na sezon i miałby zagrać 10 meczów to tez nie pokazałby potencjału. Munir to jest nazlotszy chłopak La Masii, o niebo lepszy od tych którzy odchodzą i mowi się ze Barca traci kolejna gwiazdę.

Postawmy na niego

1

Hazard wcale nie zastąpi im tam Cristiano, ktoś tam musi strzelać gole, a Hazard i Benzema to średni kandydaci

0

Tylko ze my w Barcelonie potrzebujemy bardzo konkretny typ DMa - Busquetsa. Z czołowych DMow nikt za bardzo nie potrafi grać jak Busquets, taki Kante u nas by się średnio sprawdził. Jedyne źródło to La Masia - Samper, Oriol. Samperowi powinno się wreszcie dać szanse bo Oriol jeszcze trochę młody jest

4

mnie to dalej smieszy :) i 23+ osoby ktore to polubily tez ;)

0

Absurd? Jezu niemożliwe Barca chce kogoś kto będzie rywalizować o skład z Dembele!

A co do pozycji Dembele - widziałes może jego mecze z BVB? Albo z Rennes? Czy tylko oglądałes jak biegał w Barcelonie po prawej stronie bo go tak Valverde ustawił?

W takim razie służę pomocą.
https://imgur.com/jYgjfpb - tu widać statystyki z sezonu 16/17. Dembele rozegrał najmniej meczów na prawej stronie, a najwięcej co zaskakujące dla Cb pewnie - NA ŚPO. Ponadto, jak sie przyjrzymy liczbom to na prawej i lewej stronie radził sobie równie dobrze (wspolczynnik gol+asysty/mecz jest prawie ze identyczny).

https://imgur.com/sFqm1jw - tu natomiast widać statystyki z 15/16. I już widać, gdzie młody Dembele czuł się najlepiej i gdzie wykręcał najlepsze liczby.

Zanim następnym razem oskarżysz kogoś o absurd i napiszesz "Que logika" zastanów się kolego czy to co sam piszesz nie może być określone mianem absurdu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?