3

Arthur-"można odnieść wrazenie ze przejmując role liga gra mu się swobodniej niż na pozycji barcelońskiej 6."

Poprostu musi mieć do kogo rozgrywać, a Barca nie grała żadnym SPO. Gdyby grał Coutinho to przypuszczam ze by lepiej wyglądał.

0

Busi Ivan i Vidal to samobójstwo, trzeba kogoś kreatywnego z dryblingiem

1

Zakładam ze to był sarkazm...

2

Arthur to nie jest ŚPO...

1

A my mamy Busquetsa. Rakitić nie dorasta do stóp Kroosowi i Moddriciowi.

Po co nam drugi gość od zabezpieczania tyłów? Real gra z jednym i świetnie daje sobie rade. Zreszta Rakitic jedyne co potrafi to pomagac Busquetsowi w defensywie - bez niego nie istnieje. Kiedy gralismy z Sociedad to Rakitic na tym DMie przyprawiał o palpitacje serca niczym Pinto na bramce. On żadnej piłki ci nie wyprowadzi.

Za Guardioli graliśmy jednym DMem. Czemu? Bo po co harować w defensywie jak możnaa po prostu utrzymywać się przy piłce - wtedy nie trzeba odbierać piłki. A w utrzymywaniu się przy piłce Rakitic w niczym nie pomaga.

3

Problem jest taki, ze w ostatnim meczu ligowym zagrał na DMie i był jeszcze bardziej tragiczny. On wyglada dobrze w defensywie tylko kiedy ma obok siebie Busquetsa, bo może mu oddać piłkę i wtedy on nie musi rozgrywać tylko Busi rozegra. Będąc jedynym DMem on sobie nie radzi z presja ze strony oponentów, bo w przeciwieństwie do Busquetsa brak mu tej finezji, techniki (a przecież warunki fizyczne do tego ma lepsze, nie jest chodzącym drzewem jak Sergio). Na domiar złego, on nieważne gdzie grając notuje straszne straty, a na Anoeta, grając na DMie zaliczył ich 15! Więcej niż Messi czy Dembele.

Moim zdaniem Rakitic powinien pójść na ławkę i tam posiedzieć, bo on absolutnie nic nie wnosi do gry obecnie. Może to wyczerpanie fizyczne, a może przeczucie ze jest żelaznym graczem nie do ruszenia wiec nie musi się starać?

5

Szkoda, że własnie załączył mu się typowy Rakitić. Zero polotu w grze, ociężały, jakby biegał z workiem węgla na plecach. Wczoraj te przerzuty jego na początku to aż krwawiły oczy. Na Anoeta - 15 strat grając na DMie (więcej niż Messi i Dembele, a w przeciwieństwie do nich 0 kluczowych podań). Rakitić w tym momencie jest po prostu beznadziejny, gdyby Gomes grał to byłby podobny efekt.

Czekam na hejterków :3

1

Za Enrique wygrywaliśmy w drugich połowach, w zeszłym sezonie tez. Co to nowość?

37

?????????

"w przyszłosci" czyli?
Czy ty sadzisz ze Umtiti straci miejsce w skladzie a Pique bedzie gral do 45 lat? XD

1

Co jest z Rakiticiem? Pojechał przecież na kadre, a nie ma go ani na boisku ani na ławce?

1

Teoretycznie, tzn zgodnie z prawem, sprzedawca nie może wymagać danego sposobu płatności. Tzn możesz nawet zaplacic polowe gotówka, polowe kartą. I nie mogą mieć mininalnej wartości od ktorej przyjmuja karty - takie przypadki sie zglasza Visie, Mastercard i pozniej sklep dostaje becki

1

PSG go nie raczej nie odsprzeda do konca jego kontraktu. Jak kontrakt mu się skończy to bedzie miał 30 lat - z Suarezem sobie już nie pogra, Messi też powoli będzie schodził na dalszy plan. Zapewne Dembele będzie przejmował wtedy pałeczke lidera - okazja minela

0

I tak na Canal+ wcześniej była LM i CdR wiec dalej mozesz ogladac hiszpańska piłkę na tych dwóch platformach

0

Roberto po prostu w pomocy tez jest średni - pokazały to ostatnie mecze. Jak grał na DMie to nie dawał wystarczająco spokoju w defensywie. Jak grał na SPO to brakowało więcej porywu z jego strony. Niestety ale cała 5 pomocników naszych jest lepsza od niego

41

Jedno jest zabawne - że tak naprawdę nie wiemy jakie mają zasługi poszczególni oficjele Barcelony, ale w komentarzach i tak wszyscy będa nawijać że jedni sa dobrzy, drudzy zli. Skąd wiecie jaki jest wkład Abidala w to ostatnie okienko? Skąd wiecie co Braida robi w tym klubie, ile zarabia, jaki miał wkład? Bo co? Bo media o nim nie mówią? Spójrzcie na Florentino Pereza - niby genialnego prezydenta klubu, który nie potrzebuje dyrekcji sportowej. I od kilku lat wyraźnie nie daje sobie rady. Nie macie za grosz pojęcia o tym, jak działają dyrekcje sportowe i zarządy, ale jak zwykle wiecie najlepiej. Typowe polactwo (a pewnie sami smiejecie się z "Januszy futbolu")

2

Uhm 27.01, kiedy jest najwiekszy maraton...XDD fajny sabotaż

1

To jest jakiś żart...XD

Jak mecz z Girona jest 27.01. Podczas wielkiego styczniowego maratonu, kiedy zaraz rusza faza pucharowa LL. Jak chcą grać w USA to albo niech graja średniaki a nie tylko jeden pretendent do tylu, kiedy drugi wygrzewa dupsko w Madrycie. Albo niech graja po tym jak Barca już zagwarantuje sobie mistrza ;)

0

Dokładnie, zresztą nawet Alba pewnie by miał problemy z tym, żeby tak się ścigać z Balem.

A finał mogliśmy jeszcze uratować, bo Neymar walnął w słupek pozniej

10

Prawda akurat jest taka, ze grał bardzo dobrze. W każdym meczu w którym grał rozwalał system żeby w nagrodę dostac ławkę/trybuny w następnym meczu. Po prodtu nie wiadomo czemu, ale żaden trener nie chciał dawac mu grać kosztem niskiego Mascherano.

Jedyne co mu się wypomina to wyścigi z Balem, w których nie miał szans wygrac

2

i w dodatku grają co tydzień XD

2

Madryckie dzienniki jak zawsze w formie XD

Odszedł Ronaldo, Neymar nie chce przyjść to Real będzie miał nowego lidera i nowego "króla Madrytu" co każdy mecz, w zależności kto tam najwięcej goli strzeli. Natomiast Cristiano będzie dostawał szpilki, a Neymar będzie płaczkiem.

Ahhh to piękne spojrzenie na świat niczym środowisko ManUtd

0

Zapewne wszędzie City. Oprócz pozycji Salaha

36

XD znaczna ilosc z nich teraz twierdzi ze zdrowy Bale jest rownie dobry co Messi

0

Ferrari mocno odstawiło Mercedesa w FP2. Jest dobrzeeee

0

Już rok temu to zrobili. Najpierw my kupiliśmy Denisa, Gomesa, Digne'a, którzy po prostu nie udźwignęli tej presji. Tak samo Real wykupił największe talenty z hiszpańskiego podwórka rok temu - Theo Hernandez, Ceballos, Vallejo, ściągnał spowrotem Marcosa Llorente. Okazało się jeszcze mierniej. Ci ich młodzi rezerwowi to naprawdę to jesst katastrofa

4

"Madrycki" - dalej ci to nie daje żadnych znaków? Ta sprawa była badana już kilka lat temu, przy sprawie operacji. Miesiąc temu tez - sąd umorzył wszystkie zarzuty - a kuzyn Abiego się pokazał do mediów.

Sportowo nie potrafią to szukają innych sposobów na dokuczenie Barcelonie. Że Abidal ma nielegalny organ, że Bartomeu jest marionetką przestępcy. Ludzie przez takie ataki stają się mniej produktywni i to jest cel propagandy Madrytu. Poddobnie jak u nas w kraju, PiS zaczął stawiać zarzuty-widmo wysokim urzędnikom Platformy - np Gawłowskiemu, przez co utrudnia PO prowwadzenie kampanii.

Troche dystansu i nie wierzyć we wszystko co propagandyści z drugiego obozu mówią :)

1

Teraz tylko zarysować z 10 razy karoserie xD

0

Gdyby wrócił Neymar, a MSN by dostało od Valverde wolna rękę to jestem pewien, ze Suarez zacząłby dobrze grać. Zeszły sezon spędził na bieganiu po lewym skrzydle. Oprócz tego, bez Neymara tylko Messi potrafi zagrywać swietnie pily juz

2

Dobrego pomocnika? Mamy Cou-Busi-Rakitic do podstawy. W odwodzie jest Arthur i Vidal. Kogo ty chcesz jeszcze? Modricia? Ci pomocnicy na ławkę już się nie mieszczą a każdy z nich jest bardzo dobry

9

To jest przecież jasne - Benzema nowym imperatorem Madrytu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?