Vampir707
Dołączył/a: wrzesień 2014
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
70
Szczerze to akurat świetna informacja. Alba będzie musiał grać przez cały sezon, więc po co tracić siły na podróże tu i tam i ryzykować kontuzję. Może tak naprawde Lucho o nas dba i dlatego nie powołuje Alby :))
A Paco Alcacer to świetna opcja, jest genialny w tym BVB
1
Rakitić bóg futbolu, wirtuoz niekowencjonalnych zagrań.
2
Thiago?! Najlepszy piłkarz Bayernu i Bundesligi...
1
A jak nc+ trzymało prawa do ligi mistrzów to też byli sknerami i żydami? Rozumiem, że ten kto trzyma prawa do transmisji powinien puszczać je za darmo, bo co jest zapłacić setki milionów za prawa i infastrukturę.
A jesli nie jestes kompletnym sknerą, który domaga się darmowej ligi mistrzów w fullhd, a po prostu chcesz obejrzeć UCL w nieco niższej cenie, to wystarczy pozostać przy nc+ - faza grupowa za darmo, później 5zł za miesiąc za caly pakiet polsatów extra, to chyba nie taki "zydowski" deal cnie?
0
Jak skończymy na 10 miejscu to zagłosuje na Jakiego w pierwszej turze XD
0
Tyle, że Real stracił punkty z Bilbao, Sevillą i Atletico. A my z Gironą, Leganes i Bilbao...
2
Cudem albo fartem jest, że Barca lideruje w LL, mimo tak beznadziejnej passy. Natomiast od środy już się zaczyna armagedon, 5 trudnych spotkań (3 ligowe) zwieńczone klasykiem. Jak się nie ogarną to skończymy na 3 miejscu w grupie LM i La Liga..
6
Alcacer jest świetnym napastnikiem, spokojnie mógłby dać sobie rade w każdym dużym klubie europejskim. Jednakże Munir to wychowanek FCB i co za tym idzie - jest przesiąkniety stylem Barcy. Widać to doskonale, wychodzi do prostopadłych podań lepiej niż Suarez, ma zmysł do gry kombinacyjnej i ma nie najgorszą technikę. Po prostu Munir może lepiej pasować u nas
1
Widzę, ze nagle wszyscy postanowili się poczepiac "mądrych rotacji".
W takim razie pytanie - czy stawianie na Rakiticia i Roberto w każdym meczy, pomimo ich ch*jowej formy jest mądre?
Czy zdejmowanie Vidala, który zagrał dobry mecz w 60 minucie, zamiast Rakiticia było mądrym posunieciem?
Czy postawienie na Vermaelena na LO, który od pol roku nic nie zagrał, było dobrym ruchem?
No właśnie, da się pewne rzeczy zrobić lepiej. Po kija grać tym Rakiticiem i upierać się, ze lepiej grać na 3 DMow niż na 1? (Tj Arthur i Coutinho grać razem nie mogą apparently)
Po co wystawiać tego Roberto na PO jak to i tak żadnych owocnych skutków nie ma?
8
1 XD
11
Ale ten Ceballos to jest o niebo lepszy niz Rakitić....
0
Niby tak...ale z drugiej strony, to ta sama liga co Valverde, kiedy do nas przychodził...
4
Sam po meczu krzyczałem na prawo i lewo żeby wyrzucić Valverde na zbity pysk. Ale po namyśle - kogo wziąć jako jego następce? Arsene'a Wengera? No właśnie - na rynku oprócz Zidane'a nikogo nie ma.
Oprócz tego, doświadczenie mówi, że słaba gra na jesieni prognozuje przemianę w czołg, który będzie rozjeżdżał każdego, na wiosnę. Tak było za Enrique w 14/15, tak wyglądał Real w ostatnich latach. Możliwe, że odpuszczenie przez trenera tej części sezonu poskutkowało takim brakiem koncentracji.
Natomiast jedna rzecz martwi. Rakitić.Gość na każdym kroku pokazuje, że tu nie pasuje. Vidal po kontuzji, miesiąc po transferze gra o niebo lepiej niż on. Thiago, który mógł przyjść, by go zastąpić, pokazuje jak świetnym jest pomocnikiem. Miejmy nadzieję, że uda się go sprzedać gdzieś za te 80 mln i za to kupić Thiago, bo to znacząco poprawi jakość drużyny..
0
Nikt nie chroni Athleticu przed groźnymi akcjami Barcelony tak dobrze jak Rakitic
0
Tylko, ze naszym głównym problemem nie jest katastrofalna obrona, tylko katastrofalna ofensywa. Niech będzie, stracimy te 2 bramki na mecz, ale jak będziemy mieli pomocnika z prawdziwego zdarzenia a nie "bezpiecznego i asekuracyjnego" Rakiticia to przynajmniej zaczniemy gole strzelać. Bo teraz się tłuczemy głowa w mur przez 90 minut i jedyne co strzelimy to dzięki Messiemu
0
Ciekawe czemu nie chciał ;)))
Zgaduje ze to dlatego, ze pewien Ernest wolał innego pomocnika z Bayernu ;))
0
Mimo wszystko widać jedna rzecz. Dembele i Semedo na prawej to świetne połączenie. Cou rozumie się z Alba lepiej niż Dembouz. 4-2-3-1, trzeba.
Oprócz tego, Vidal wygląda o niebo lepiej niż Rakitic, przynajmniej ma jakieś przeszywające podania. Najlepiej by było opchnac gdzieś Rakietę za te 80-100 mln i przeznaczyć to wszystko na Thiago, najlepszego piłkarza Bundesligi :))
2
Tyle, że w pierwszym sezonie Bravo grał z pewną jak skała obroną. Porównaj sobie to z obecną obroną...
Oblak ma świetne liczby, ale gra z najlepszą obroną na świecie...
MAtS dopiero od zeszłego sezonu wzniósł się na bardzo wysoki poziom, on ma dopiero 26 lata! W tym momencie - na linii świetne parady. Gra nogami? Lepiej niż Rakitić i Busquets.
1
442 rozwiąże problemy nasze w ofensywie? Czy po prostu zaczniemy grać autobusem i liczyć na Messiego w ataku w 100%?
W tej pomocy nie ma kto rozgrywać i to jest problem. Gdyby kupili tego cholernego Thiago (który nota bene jest najlepszym pomocnikiem, jak nie piłkarzem Bundesligi obecnie), ktory by zagrał obok Cou i Busquetsa to byśmy mieli większa stabilność w defensywie (oj tak tak - Thiago jest o lata świetlne lepszy od Rakiticia w defensywie) i rozgrywajacego z prawdziwego zdarzenia. Ale nie! Rakitic till we die
0
Tak, tylko ze w 442 grałby pewnie Vidal, nie Dembele. I byśmy znowu patrzyli na Messiego czy nam wygra mecz czy nie
0
Jezus maria, czemu ten naród cierpi na niedobór inteligencji...
>"A Umtiti? Przy drugim golu sobie truchtał do obrony."
>"Chyba ogladales inny mecz skoro umtitti nie wracal przy golu do obrony"
>"U nas Pique postanowił nie wracać w pole karne przy 1 golu"
>" I ze pique zawinil przy golu nr 1 dla leganes"
ja sobie daruje komentowanie tego co napisałes
Co do tej winy Vermy co widać na dłoni...ehhhh
Wejdz sobie na meczyki i obejrzyj długi skrót. El Zhar był pod kryciem Pique, uciekł mu i zamiast się zamienić z Umtitim kryciem, to odpuścili totalnie El Zhara. Vermaelen musiał zostawić krycie swojego zawodnika z lewej strony by pobiec za El Zharem, bo Pique i Umtiti postanowili się wyrolować do granic możliwości. (https://imgur.com/a/oZkhlK7) Pomijam fakt, że Pique w tej akcji kompletnie nikogo nie krył, przez co z lewej strony piłkarz Leganes miał autostrade do naszego pola karnego. Gdyby Ter Stegen to wybronił, to on by to pewnie dobił. I nie kolego, Vermaelen nie grał na stoperze, on grał na LO, był dobrze ustawiony. Pomijam też totalną impotencję Roberto w obronie. Albo go nie ma, a jak jest to i tak jest tak jakby go nie było.
Z Realem gramy za miesiąc, mamy dużo czasu żeby się poprawić. W tym momencie to byśmy przegrali nawet z Dudelange.
0
Sam piszesz bzdury. "Hurr durr ale my przegraliśmy 2-1 a nie 3-0". Dostaliśmy punkty za mniejszy bilans ujemny? No właśnie. Można nawet przegrać 8-0 ale i tak die traci 3 punkty.
Ponadto, ogladalem te dwa mecze. I owszem, przy pierwszym golu Casemiro cos odwalił, ale później? Real po prostu nie mógł nadążyć za Sevilla. ALE BIEGLI ZA NIMI I PRÓBOWALI CIS ZROBIĆ. U nas Pique postanowił nie wracać w pole karne przy 1 golu, przy drugim wyłożył piękna patelnie, niczym MSN za najlepszych czasów ". A Umtiti? Przy drugim golu sobie truchtał do obrony. Gdyby k*rwa zapitalał sprintem za tym drugim to by gola nie było. Jakbyśmy mieli się zmierzyć z Sevilla to byśmy przegrali chyba z 10-0 przy takiej obronie. Real oczywiście dał mniejszej dupy, i nawet z Theo Hernandezem ich obrona by wyglądała lepiej niż nasza.
Puchar Króla? Z tego co pamietam to Machina tam nie było. I tamta Sevilla była totalnie inna Sevilla niż teraz. I z tego co pamietam to zagrali z nami otwarty futbol dlatego dostali takie bęcki. To rzecz jasna jak słońce chyba ze jak ktoś zagra ofensywna piłkę z Barcelona bez szczególnego nakładu na obrone to dostanie mocno w dupe. Tak jak Chorwacja z Hiszpania.
9
"Barca kiepska ale Real gorszy"?
Przecież oni grali z zabójcza Sevilla, a my z dupnym Leganes. Jakby klasyk miał być w ten weekend to byśmy Manite od Realu dostali
7
I to jest ta roznica. Real nie boi się zagrać ofensywnie, 4 w ataku kiedy gonią wynik. I pozbyć się defensywnych pomocników. A u nas? Oczywiście ze tych dwóch DMow musi być, bo liczy się równowaga i stabilna gra. Gdyby Malcom zmienił Rakiticia to może i byśmy uratowali punkt..
0
To był sarkazm ziomeczku, on sie smieje zapewne z BarcaInfo i ViscaBarca123
2
No tak, świetny asekurator i stabilizator gry. Majac jego na boisku możemy być pewni ze zdusi w zarodku każdą kontrę. Naszą kontrę.
Serio, jeddyne za co go można pochwalić to za to, że "pracuje w defensywie, asekuruje tyły", bo przecieeż on w kreacji i dryblingu jest tak dobry jak Andre Gomes. A teraz pięknie widzimy jak bardzo się przydają te jego umiejętnosci defensywne XD
0
Mieliśmy okazje go opchnąc za to 100mln do PSG, po tym sezonie już nigdzie go nie sprzedamy za tak dużo. I niby gdzie on ma odejść xd
6
To jak na tej stronie sie kocha, wielbi i ubóstwia Rakiticia jest niepojęte. Ocena 5.0?! Taka jak Messi? TAKA JAK TER STEGEN?! Kiedy Munir ma 2? A Busquets 1?
Rozumiem, że Rakitić to w tym meczu zaliczył tyle niekonwecjonalnych podań, że zwykły człowiek nie mógł ich aż zanotować w myśli? A może przedryblował połowe zawodników Leganes? A może dobrze zabezpieczał tyły i zapobiegł groźnym kontr.....yyyyyyy
0
Kur** jego mać. i jeszcze 14 lajków dostał.
Rotacje dziś zawiniły? Czy to Verma był tragiczny? Munir? No nie prosze pana. Zawinili trzej muszkieterowie,
Pierwszy z nich, śliczny Chorwat. Jak zwykle totalnie bezproduktywny w ofensywie, zero polotu, kreatywności. Jednym słowem Andre Gomes. Przy piłce się nie umie utrzymać, wystarczy osstrzejszy pressing na nim i leci kontra w strone bramki Barcelony. Gdyby grał zamiast niego ktokolwiek kto ma odrobinę techiniki, to byśmy mieli o wiele mniej kontr na bramke Ter Stegena.
Dwa, Roberto. Gość, który dobrego zagrania w pole karne nie miał od 3 lat chyba. i ostatnim jego udanym zagraniem była szarża na bramke Realu w 2017. Dosyć dawno temu. W defensywie jak zwykle - skrzydłowego nie dogoni, każde prostopadłe przejdzie przez niego, a byle jaki drybling i Roberto traci czucie w kończynach. Doprawdy świetny PO.
No i nasz Szakirek został, tu chyba nie ma nawet co gadać. Takiej asysty to nawet Książe Madrytu, Asensio, by się nie powstydził.
ALE OCZYWIŚCIE WINA ROTACYJI. GDYBY NIE TEN MUNIR TO RAKITIĆ GRAŁBY JAK NAJLEPSZSY POMOCNIK NA SWIECIE!
6
No taaaak...po co zmienić bezproduktywnego Rakiticia jak można Dembele. Przecież te straty naszej pomocy wcale nie sa powodem dla którego wynik jest 1-2. Przecież Messiego nie da się przesunąć do pomocy i zagrać na Dembele i Malcoma na skrzydlach. Po co mieć goscia ze świetnym kontrola piłki w pomocy, jak można mieć Rakiticia i tracić ciagle piłkę. Po co kreatywniejsza pomoc? Ważna jest stabilność i brak jakiekolwiek przebojowości w tej pomocy.
Valverde i Rakitic to jakaś barcelońska odsłona romansu a la Zidane z Benzema. Ch*j ze gra totalnie bezproduktywnie, ale przecież taki piękny i uroczy chłopak z niego