0

Mimo wszystko przydałby sie jakis napastnik XD

0

Akurat za samego Rakiticia powinniśmy dostać 70-90 mln, wiec jak sie go sprzeda to kasy bedize nadto.

2

Pamietam jak zadebiutował w Lidze Mistrzów za Enrique z Apoelem chyba. Wszedł i rządził środkiem pola. Ustawianie sie w defensywie jak Busquets, ale szybszy, zwinniejszy, z lepszym dryblingiem. Gość był lepszy niż Oriol Busquets to jest pewne. Szkoda!

30

>wygraj lige dzięki sędziom i mów, ze w Madrycie o sędziach się nie mówi

>miej beznadziejna politykę transferowa w której sprzedajesz swoją największa gwiazdę i ściągasz jako jego następcę bramkarza, kiedy twoj skrzydłowy oznajmia ze nie będzie „ciągnął wózka”

>dostan w dupe od Barcy

>narzekaj na Barce i sędziów X D

Przecież to sędzia podejmuje decyzje, a VAR to dopiero weryfikuje - wczoraj podtrzymali decyzje sędziego. Gdyby VARu nie było to te błędy byłyby dalej. Ja nie wiem o co im chodzi w Madrycie

3

Ścięcie do środka, minięcie rywala, prostopadła do Alby, odegranie - gol.

Niby Dembele a trochę Messi jednak

3

Rabiot nie chce przyjść już w zimie bo...premie 15 mln chce? Xd

18

Przy okazji warto wspomnieć o tym jaki terminarz ma Real.

Betis - Sevilla - Espanyol - Alaves - Atletico

W między czasie, w środku tygodnia mecze w CdR.

Oj chyba do meczu z Ajaxem Solari ich już nie poprowadzi :((

2

Kupowanie (trzeba zapłacić sowitą premię i dać wyższy kontrakt jak piłkarz przychodzi za darmo) piłkarza latem, który przez ostatnie pół roku nie powąchał boiska (a może się okazać ze nawet mu zabronią trenować czy cos) jest czystym nonsensem. To nawet nie jest Verratti, to jest Rabiot na miłość boska, młodszy Rakitic

28

Abstrahując od Messiego na 1 miejscu warto docenić ten ranking za następujące rzeczy:

- 2 Ronaldo jako ten który ciągnął Real jest zasłużenie na drugim miejscu

- Mbappe który carrowal Francje do Mistrzostwa jest wyżej niż Modric który nie ciągnął za bardzo żadnej swojej drużyny

- Jest Neymar obecny - nie przesadnie wysoko, ale przecież nie dawanie go to jest parodia

- Harry Kane najlepszym napastnikiem, jest Polak Rodak

- David Silva i KDB pod skrzydłami Guardioli są idealnymi pomocnikami

- Doceniony Icardi

- Jest VAN DIJK. I jest tu jako jedyny obrońca - jak miło ze ktoś nie pcha na sile Ramosa i Varane’a wszędzie gdzie się da :)

2

„Real...czekając na Mourinho”?

Ze jako asystenta dla Solariego czy co? Przecież dali mu co dopiero 2.5roczny kontrakt

32

Marca i As to już nie mogły się powstrzymać, dobrze ze wreszcie dostały okazje żeby popisać o maszynie ❤️

1

Suarez jak zwykle, marnuje najlatwiejsze sytuacje, żeby pozniej walnac cudo

29

A ty napisałeś wywód na 5 linijek w którym wyśmiałes powszechnie używany skrót. Gratuluje

2

Messi przegenialny, Dembele w super formie

0

"Trener musiał coś zmenić, nie mógł grać drugi raz ten sam skład"

W Barcelonie potrafio

3

0

Chyba sie upili w tym France Football. Messi nad Salahem?! To jakieś jaja. Na szczescie Mbappe jest nad Messim, uff

101

Benzema i Bale nad Marcelo XDDDDDDD

0

Bo niestety maja spie*doloną mentalność. Bezrobocie 15%, ludzie są nierobami, wolą spać i balować niż pracować

3

Wincyj Rakiticia! Wincyj!

7

Co wynikło z tej wysokiej celności podań? Sytuacje bramkowe? Nie, te wyczarował Messi. Pewność w defensywie? X D. Rakitic kompletnie 0 kreatywnych zagrań, raz dograł idealnie piłkarzowi PSV pilke na gola, kiedy sam miał strzelać to strzelił w kosmos.

Wiec jeszcze raz, co z tego ze miał dużo celnych podań? Bo Andre Gomes tez miał.

Jeszcze jedno pytanko - czy ty jesteś jednym z tych galganow którzy hype’uja Modricia tez?

2

Ranking najlepszego ROZGRYWAJĄCEGO i ten Modric nad Messim XDDD

Ale nie ma co strzępić ryja, wg nich Mbappe i Rakitic są lepsi od Toniego Kroosa. Który zreszta jest jakiś 20 w tym rankingu, wychodzi na to ze Modric to OneArmyMan

0

No wiem, ale Valverde czym predzej by sam zagrał niż wystawił Denisa xd

0

Jury ją oceniło na 7...głosy widzów /glosy jury 50/50 wiec...

25

"Sytuacja jest trudna"?

Można by tak mówić, gdybyśmy mieli 1 lub 2 zdrowych pomocników, a mamy 3 - Busi, Arthur, Vidal. Do tego Coutinho wraca. Do tego jest Alena. I gramy przecież z PSV i wystarczy remis, na miłość boską, czemu to całe barcelonismo tak bardzo kocha tego mizernego Rakiticia i Rafinhe

2

O kurczaczki, wraca nasza czarna skała

0

sklepie jakim?

0

jaka odznaka z głosowania?

13

Oprócz tego co kolega napisał wyżej, Eleven ma retorycznie najlepszych komentarzy. Komentarz jest naturalny i się go łatwo słucha. W C+ komentuje Orłowski z wadą wymowy a w Polsacie Strejlau, który usypia straszliwie

4

A to ciekawe ze elektorat prawicy składa się w znacznej większości z ludzi z podstawowym i ponadpodstawowym wykształceniem, a na elektorat lewicowych i liberalnych partii wielkomiejscy z wysokim wykształceniem ;))

Dla porównania na PiS głosują obszary wiejskie a na Razem głosują profesorowie na uniwersytetach...

Hmmmmmmm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?