0

100 punktów w lidze Barca osiągnęła, pierwszy raz w swojej historii, drugi raz w historii ligi (rok po Realu Mourinho)

0

Zastąpic Pique XDD

Marlon? Mina?

2

I właśnie to pokazuje, ze Barca nie musi byc rzemieślnicza, a może być piękna.

Po pierwsze zagranie na ofensywna czwórkę było kluczowe. Wraz z Busquetsem, bo widzieliśmy jak to wyglądało po wejściu Paulinho, płynność się o wiele pogorszyła.

Po drugie oni wreszcie zagrali jak artyści. Z całym szacunkiem, Iniesta przez ostatnie kilka meczów wyglądał strasznie topornie. Suarez tez można było zaliczyć do grona drwali - Gomes, Paulinho, Rakitic. Ale jednak się da, grać dynamicznie, błyskotliwie.

Dlatego niech nikt nie mowi, ze ta toporna Barca to nowy styl Valverde i działa, i nie powinno się krytykować, i to i tamto. Kibice, prasa pokrytykowali ich i okazało sie, ze jak gramy na maximum to zapewne będziemy niepokonani w Europie.

I żeby nie bylo, uwazam ze ten styl da się zachować na przyszły sezon, po odejściu Iniesty. Cou zagra na lewej, Dembouz wskoczy na prawa. I wcale nie musi być gorzej, moim zdaniem obaj pasują najbardziej do tego 442 z bocznymi pomocniko-skrzydłowymi (obaj grali na SPO i skrzydłach, maja niesamowita wizje, świetnie będą wspierać dwójkę z przodu)

0

Te, a jeśli Atletico specjalnie przerżneło 3-0 po naszej wpadce, a teraz zremisowało, żeby zagwarantować nam mistrza nawet jak zremisujemy z Depor? Ale to byłby spisek :D

1

Widać różnice po wejściu Paulinho...

0

Wreszcie zaczęli grać jak na Barce przystało.

4

"zero defensywy" - obejrzyj se rewanż z Chelsea

0

o ile nie zerżniemy przez tą masywna toporność Roberto, Rakiticia, Iniesty (w niektorych meczach)

0

Teraz tylko wygrać dwa następne mecze i zgarnąć dwa puchary. A później niepokorny Real rozgromić na Camp Nou. Byłoby upokorzenie do kwadratu :D

0

jak w Ekstraklasie XDDD

0

Kolejny die-hard fan Gomesa bez umiaru. ;))

0

czy ty jesteś zwolennikiem stylu Valverde? czy wolałbyś powrót do najpiękniej grającej drużyny na świecie?

1

Kurczaczky, ostry ten pojazd.

Pozwolę sobie wytlumaczyć. Tłumaczenie błędów jednego członka drużyny przysłowiem "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" jest po prostu bez sensu. Bo jest coś takiego jak "błąd indywidualny".

O jakim ty przykładzie mówisz kolego?

0

Popełniał masę głupich błędów. Te jego kółeczka to był największy koszmar. Nie mówie że był zly - podobnie jak Denis mial przebłyski (miał ich więcej), ale przy okazji popełniach mase głupich błędów. Przestał je popełniać tak naprawde po kilku latach regularnej gry.

Przy okazji u boku Xaviego i Iniesty to nawet Ramos mógłby by być najlepszym DMem świata.

0

w czym można by sie zapytac?

1

Tak tak. Wpadka z Romą też pewnie jest winą zarządu ds. marketingu czy finansów. bo przecież jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Juvenil A też winny. wszyscy tacy zli :((

9

Bronicie tak uparcie tego Gomesa niczym topowi populiści. Naprawdę jestem ciekaw co sądzą te osoby "Denis jest fatalny, Gomes o niebo lepszy" ;)

0

Pamiętasz Busquetsa sprzed 5 lat? Grał wszystko, a straty miał gorsze i głupsze niż Gomes czy Pinto

0

Gdzie na tym świecie chcesz znaleźć drugiego Xaviego co zrobi ci 3 kółka i zanotuje przeszywające podanie?

Nie wiem jak Iniesta i Xavi startowali w Barcelonie, nie oglądałem wtedy jeszcze piłki nożnej. Wiem za to jak wyglądały początki Busquetsa. Zanim Enrique objął stery to serce mi drżało kiedy Busi tak bardzo jak przy Pinto wyprowadzającym piłke.

No właśnie, a gdzie teraz jest Busquets?

1

Messi i Neymar mają ponad 4000 minut w każdym sezonie. Denis ledwo dobija do 1000

8

Ale co wy macie do tego Denisa? Owszem, traci te piłki. Ale zobaczcie sobie na straty Messiego, Neymara w meczu. Ktoś ich za to gani?

Widać u Denisa przebłyski a la Iniesta i to jest właśnie ważne. Denis popełnia błędy, nawet dużo. Ale technike mą bardzo dobrą i widać wizję gry, tylko mu podania nie wychodzą.

Przecież on nigdy nie dostał trzech meczów w podstawie od początku. Bez rytmu meczowego jest trudno

0

Aa a a ale jak Guardiola odchodził to Tito był jego asystentem, poźniej został trenerem Barcy. Więcc chyba pomylileś historie :p

2

O! Jednak da sie grać pięknie. Jak? 4-3-3

0

wszystko jest lepsze niż Iniesta/RobertoPaulinho hasający na skrzydłach...

1

on akurat ma fenomenalną wizję gry. Tak samo jak Neymar Messi - świetni napastnicy, dryblerzy, ale przy okazji widzą na boisku tyle co Iniesta

0

nie wytykam błędów tylko sie zdziwiłem tym ustawieniem na początku

0

co to ma do rzeczy?

0

Ale jaką my formacją gramy? XD płaskim 4-5-1? Przecież mamy 3 graczy co mogą na ŚPO grac..

0

Ale jajca bedą jak to przerżniemy. Dembele i Denis zostaną zrugani jak dzikie świnie na rambli. A Valverde będzie miał powód by dalej pielęgnować swój lasek :))

0

Po co ma tu zostawać jak i tak gramy jak Atletico, gdzie pomocnicy maja stac w linii i robic autobus? XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?