0

@SonBarcaGoku Ty rozumiesz o czym ja pisze? Nie wnikam, czy po tym, gdy na niego gwiżdżą, siedzi w domu i płacze w poduszkę, tylko mówię o tym, czy wpływa to jakoś na jego grę.

0

@FranzMaurer Nie wiem czy się przejmuje, ale pewnie w jakiś sposób wpływa to na jego grę. A to czy go obchodzi to czy na niego gwiżdżą, bo i tak dostanie hajs, to nie wnikam.

1

Ciekawe w sumie jak teraz będzie grał Bale, gdy nie będzie presji kibiców, którzy na niego gwiżdżą.

0

To niezła interwencja Courtoisa.

0

https://x.com/K_Goorsky/status/1272236798429876226
Dejan Lovren? Wybitny. Kosmiczny.

0

@DanielOOL Gra tak samo, z tą różnicą, że Eibar gra znacznie gorzej niż Mallorca wczoraj w pierwszej połowie.

1

Ciekawe czy Eden schudł trochę, w porównaniu do tego co było przed przerwą.

2

@Mesi12 Nic ciekawego nie pokazał, nic nie zepsuł. Ciężko coś w ogóle o nim powiedzieć.

4

@Vhaeraun No, genialny interes, zamiast zawodnika, który przez ostatnie lata ciągnął ich, razem z Oblakiem do wicemistrzostwa, kupili sobie Joao Felixa, który dosłownie nic jak narazie nie pokazał.

20

@BarcaInfo I jeszcze pod tym tweetem jakiś kibic Realu pisze, że przecież on strzelił tylko przeciwko 18 drużynie w tabeli. Szkoda tylko, że ta 18 drużyna w tabeli ich pokonała i to absolutnie zasłużenie.

7

Przypominam, że Real generalnie nie po drodze ma z klubami, które mają bordowo-granatowe koszulki, a dzisiaj mierzą się z Eibarem, którego koszulki są dosyć podobne do koszulek Barcelony...

3

Tak swoją drogą bardzo cieszy udany występ Alby w ofensywie. Potrzebujemy Jordiego w najwyższej formie, inaczej ciężko będzie walczyć o Ligę Mistrzów. Chyba nie muszę pisać, jak nam szło w zeszłym sezonie w LM, gdy Alba grał na swoim poziomie, a co się stało w Lidze Mistrzów i Pucharze, gdy złapał dołek.

20

Liczba kluczowych podań zawodników Barcelony w tym meczu:
Leo Messi: 6
Antoine Griezmann: 2
Jordi Alba: 1
Ivan Rakitic: 1
Luis Suarez: 1
Wszyscy pozostali: 0.

8

Ciekawostka: Ivan Rakitic w tym meczu zanotował więcej kluczowych podań niż wszyscy pozostali pomocnicy Barcelony razem wzięci. I akurat w tym przypadku wcale nie świadczy to o niesamowitej klasie Ivana.

0

@Pilka_jest_okragla A gdzie tu masz sarkazm? Ilu zawodników zagrało od niego lepiej w tym meczu?

9


Wchodzi na boisko i jest jednym z najlepszych na boisku. Tak się celebruje 300 mecz. Duma.

0

@busquets5 A gdzie ja tu szukam dziury w całym?

1

@busquets5 O co Ci chodzi?

0

Ivan wbija na boisko. Największy cruyffista woli Rakiticia niż Arthura? Szok.

3

Przez tą przerwę się zapomniałem i wszedłem na La Ramble w przerwie meczu. Nigdy więcej nie popełnię tego błędu.

1

Eriksen gol bezpośrednio z rożnego.

1

@BarcaInfo Ivan za Frenkiego i byłoby spoko.

0

@MesQueUnClub96 Chyba rzeczywiście tak było, bo aż usuneli to SBC. Szkoda, że nie zdążyłem zrobić, bo może dostałbym rekompensate.

3

Pięknie to wykończył Pavard.

0

Embolo z 2 metrów nie trafia w bramke... Sommer jeszcze lepszy.

0

Leonardo: Edinson Cavani i Thiago Silva odejdą z PSG pod koniec sezonu. (Fabrizio Romano)

58


Andrzej Duda kłócący się na Twitterze z Donaldem Tuskiem. Piękne czasy.

0

@Gaucho Oby nie, moje serce by pękło...

0

Tak swoją drogą w jakim klubie widzielibyście Ernesto Valverde? Dla mnie dosyć logicznym wyborem byłaby Valencia (w końcu Barcelona może miałaby jakiegoś rywala w lidze na dłuższą metę), może Tottenham, jeśli w przyszłym sezonie wyglądałoby to podobnie jak w tym, może United, jeśli to co się działo przed przerwą było tylko chwilowym wzrostem formy, a po przerwie wróci United z ostatnich lat. A wy jak uważacie?

3

Ernesto jak zwykle celnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?