Veb1233
Dołączył/a: marzec 2015
Bydgoszcz
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chwytliwy Nie twierdze, że nie, jednak opieranie defensywy na tak młodych zawodnikach jest bardzo ryzykowne. O ile na początku stawianie na młodych zawodników Chelsea faktycznie dawało efekty, to potem było znacznie gorzej i tylko dzięki temu, że większość dużych angielskich klubów przechodzi przez większy lub mniejszy kryzys, pozwala im być na 4 miejscu. Jeśli faktycznie ściągneliby tego Tagliafico i jakiegoś środkowego obrońcę, to mogą być regularnie w TOP3. Może niekoniecznie Tarkowskiego, bo wydaje mi się, że Chelsea potrzebuje bardziej zawodnika, który lepiej wyprowadze piłkę. Może Upamecano, choć to też jeszcze młody zawodnik; może Koulibaly, chociaż go ściągnąć będzie bardzo ciężko.
5
@Chwytliwy Mnie bardziej zastanawia co z obroną, bo spoko, że mają fajny napad, ale to co Chelsea momentami grała w obronie w tym sezonie, to jakiś żart. Jest niby Tomori czy Reece James, jednak to dalej młodzi zawodnicy, którzy mają straszne wahania formy.
8
Bild: Chelsea wykorzysta klauzulę odejścia Timo Wernera. Niemiec przeniesie się za 55 milionów € do Londynu. (Marcin Borzęcki)
0
@10SzymonBarca10 Już teraz ma otwarte drzwi u wielu topowych klubów. Podobno przed przejściem do Lipska odrzucił nawet propozycje trenowania Realu.
22
Cóż...
5
@MESSIah16 "Nie ma określenia osoby białej odpowiadającemu słowu "murzyn"."
W zasadzie to jest- białas.
0
@gorgota Z tej trójki, to chyba Leno.
7
Niesamowite są nastolatki na Twitterze. Nazywa gościa mordercą, bo napisał na swoim twitterze, że w biedronce jest promocja na lody...
1
@Rewolucja123 Oczywiście, że tak, ponieważ awans z Liverpoolem oznaczałby prawdopodobnie, że Ernesto Valverde byłby nadal trenerem Barcelony.
0
@ToshyFCB A skąd wiesz, że nie jest zainteresowana?
0
Jose Mourinho nawet nie rozważa podpisania kontraktu z Coutinho, pomimo tego, że Brazylijczyk otrzymał propozycję transferu do Tottenhamu. (Marca) [HotspurRelated]
0
@YoNoEntiendoNada Aż tak to może faktycznie nie wyglądało, ale przed przerwą też zdarzało mi się oglądać Bundeslige i nie wyglądało to znacznie lepiej.
5
Nie wiem kiedy ostatnio widziałem, żeby w meczu La Ligi piłkarze mieli tyle miejsca, ile w dzisiejszym meczu mieli piłkarze BVB, czy piłkarze Lipska z Mainz. W Premier League też jest w porównaniu do La Ligi naprawdę sporo miejsca, ale i tak jest 3 razy mniej niż w Bundeslidze. Odnosze wrażenie, że jeśli chodzi o bronienie to nawet taki Espanyol jest lepszy od drużyny ze środka tabeli Bundesligi.
5
Gian Piero Gasperini (trener Atalanty) przyznał, że miał koronawirusa w momencie, gdy jechał na Mestalla na mecz z Valencią. (Marca)
0
@dominik127pl No nie ma, ale dla wielu osób gra online jest zdecydowanie najważniejsza, a gdy FIFA miała monopol, jeśli chodzi o Ultimate Team, to nie ma co się dziwić, że FIFA wtedy niszczyła Pesa, a że w Pesie pojawił się MyClub, to EA też musiała wymyślić parę rzeczy, które przekonałyby graczy do FIFY. Gdyby nie to, to Fifa cały czas stałaby w miejscu i pewnie niewiele by się zmieniło od takiej 15. I nie twierdzę, że EA nie robi tego, żeby zebrać jak najwięcej hajsu, tylko prawda jest taka, że niezależnie od tego, co zrobiliby w tej sytuacji, to ludzie by narzekali.
0
@dominik127pl Miażdżyła, bo w Pesie nie było nawet odpowiednika Ultimate Team. Teraz jest.
3
@msmsms Muszą dodawać takie karty, żeby coś się działo w tej grze, bo gdyby nie to, to w FIFE grałoby pewnie niewiele więcej osób niż w PESa. Zresztą, pewnie gdyby te karty nie były tak zboostowane, to ludzie by narzekali, że po co EA wydaje takie karty, skoro i tak nikt nimi nie zagra. Cokolwiek by zrobili, to ludzie i tak będą narzekać. A dzięki takim eventom, jest zdecydowanie większa różnorodność w składach.
2
https://x.com/mushydlo/status/1266755161260728327
Oburza się o to, że ktoś użył n-worda cytując tekst piosenki, jednocześnie nazywając białych białasami. Cóż...
0
@Zioolek10 Bez przesady, w poprzednim sezonie do ostatniej kolejki była walka o mistrzostwo.
23
Ilość bramek dających prowadzenie za czasów Ernesto Valverde:
1. Messi: 35
2. Luis Suarez: 26
3. Coutinho: 10
4. Dembele: 8
5. Paco Alcacer: 7
6. Griezmann: 6
7. Arturo Vidal: 4
8. Lenglet: 3
9. Rakitic i Ansu Fati: 2
10. Paulinho, Busquets, Deulofeu, Arnaiz, Rafinha, Malcom, Pique, Munir, Semedo, Alena, Arthur, Carles Perez: 1
Ilość bramek dających remis za czasów Ernesto Valverde:
1. Luis Suarez i Messi: 9
2. Pique: 4
3. Dembele i Griezmann: 2
4. Denis Suarez, Iniesta, Munir, Malcom, Ansu Fati: 1
2
@Striker Ja też nie twierdzę, że był idealny, ale dla mnie on i tak dużo wycisnął z tego co miał, co raz starszy skład, już wielu z nich osiągnęło praktycznie wszystko, a on i tak zdołał wielu jeszcze zmotywować do gry na najwyższym poziomie i gdyby tylko ktoś z czwórki Dembele, Coutinho, Alba, Suarez wykorzystał jedną ze 100% sytuacji w dwumeczu z Liverpoolem to wszystko by się potoczyło inaczej. A o jego zasługach w pierwszym sezonie, to nawet nie będę się rozpisywał, bo wspominałem o tym tutaj wiele razy. I po prostu denerwuje mnie stosowanie innych standardów dla Ernesto i innych dla pozostałych trenerów.
3
@Striker No, szczególnie chociażby mecze z Realem były wygrywane dzięki Messiemu. I po prostu Valverde korzystał z tego co miał, ciężko było grać piękną piłkę z pomocą Rakitic, Busi, Vidal/Paulinho, tym bardziej, że każdy z nich był już po trzydziestce.
17
@Striker Ciekawe jest to, że o Pepie gdy Messi go ratował mówi się, że potrafił wykorzystać potencjał Messiego, ale gdy już jest tak z Valverde, to mówi się o tym, że Messi trzymał go na stołku. Cóż...
2
Coś niesamowitego jak Ernesto potrafił wykorzystać potencjał Messiego.
9
@BarcaInfo Warto dodać, że Ernesto jest jedynym trenerem w historii La Liga, który wygrał ligę 2 razy z rzędu z conajmniej 10 punktami przewagi. Może udałoby się trzeci raz...
3
Dokładnie 3 lata temu Ernesto Valverde został ogłoszony trenerem Barcelony. Piękne czasy...
1
@AmigoBlancos Na Narodowy będą mogli przyjechać kibice i zapełnić 25% stadionu. #BoniekMusisz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@masq Jeśli te 12 mln jest brutto, to nie jest tak dużo.