Veb1233
Dołączył/a: marzec 2015
Bydgoszcz
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Dzisiaj 36 urodziny obchodzi Andres Iniesta.
Jego trofea:
9x La Liga
7x Superpuchar Hiszpanii
6x Puchar Hiszpanii
4x Liga Mistrzów
3x Superpuchar Europy
3x Klubowe Mistrzostwa świata
2x Euro
1x Mistrzostwo Świata
1x Puchar Japonii
1x Superpuchar Japonii
4
https://x.com/brfootball/status/1259481083743264773
Co za bramka. Niesamowity pomocnik. Cieszę się, że mogę żyć w jego czasach.
6
Bruno Soriano, kapitan Villarrealu wrócił do treningów. Ostatni mecz rozegrał prawie 3 lata temu. Przez cały ten czas zmagał się z kontuzją.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston Niby tak, ale wcześniejsza bramka dla Malagi też została uznana pomimo, że był spalony.
0
Wie ktoś gdzie można obejrzeć mecze tak około sprzed 4/5 lat? Patrzałem na fullmatchesandshows i niestety tam w większości tych starych meczów nie da się włączyć.
0
Renan Lodi z pozytywnym wynikiem na koronawirusa. (NoticiasCelta)
7
https://x.com/FutbolBible/status/1258683056094941185
Jose Mourinho o ewolucji Leo Messiego.
4
@geass Dembele to nawet ja chciałem, ale Jovicia nie chciałem od samego początku. :p
6
Jovic już zdążył dostać kontuzji. Niesamowity transfer.
0
@Avada Kedavra Jak na moje, to oni w finale zagrali lepiej niż Liverpool. I moim zdaniem to chociażby Chelsea była słabsza.
0
Dokładnie rok temu. Piękny mecz.
1
@FCB24 Prawda, ale go się jeszcze da jakoś wybronić, a Bruno w tej jedenastce to jest jakiś absurd.
3
@MESSIah16 To znaczy Ovrebo do tamtego meczu był raczej szanowanym sędzią, więc błaznem bym go nie nazywał, ale to co wtedy zrobił jak najbardziej można nazwać błazenadą.
2
https://x.com/RashadJuniorr/status/1258089140605849600
Szkoda, że gdy mówi się o tym jak Chelsea została niesamowicie poszkodowana w tamtym dwumeczu nigdy nie wspomina się o tym co się działo w pierwszym spotkaniu oraz o czerwonej kartce dla Abidala. Piłkarze Barcelony mogli zachować się jak Ballack oraz Drogba i biegać za sędzią, drąc się na niego, machając łapami, a po pierwszym meczu krzyczeć to kamery "it's a fuc... disgrace" to może ten dwumecz zostałby inaczej zapamiętany...
0
@matirix20 Nie gram już od jakiegoś czasu, ale gdy grałem, to lubiłem mirage i inferno. Chociaż klasyczny dust2 też był spoko.
0
@Hiacynk Nie wiem czy Leicester będzie takie chętne do sprzedaży go. Widać, że zaczyna się tam dziać coś pozytywnego i pomimo tego, że weszli w ten rok bardzo słabo, to wydaje się, że raczej zagrają w LM i mają aspirację, aby co sezon grać w europejskich pucharach, więc nie wydaje mi się, żeby odszedł. Tym bardziej, że nie ma zbyt dużo plotek o tym, że ktoś jest mocno zainteresowany Soyuncu. No i aktualna sytuacja na świecie też temu nie pomaga.
4
Bruno Fernandes, który zagrał 5 spotkań w Premier League, według BBC zasłużył sobie na jedenastkę sezonu. Rozumiem jeszcze gdyby rozgrywał jakieś kosmiczne mecze, a on rozegrał po prostu dobre spotkania.
0
@Rysiu Ale od tego, gdy wróciłem po tej przerwie trochę minęło, a do trafienia Mahreza w paczce nie dostałem dosłownie nic wartościowego.
1
@Ghotti Myśle, że gdyby to był nałóg, to nie zrobiłbym sobie przerwy od stycznia do marca, gdy w ogóle nie zaglądałem do fify. ;)
7
Po tym gdy w FIFIE w 4 paczkach za 35k najlepszym zawodnikiem jakiego trafiłem był Forsberg,, zirytowany postanowiłem zrobić jedną rozbudowę PL i wypadło coś takiego. https://streamable.com/rs1a9e :P
1
@SuperPatsonFCB To prawda, tak samo tuż przed zawieszeniem rozgrywek był zakaz podawania sobie rąk przed meczem, a pod koniec meczu i tak wszyscy sobie zbijali pionę i wymieniali się koszulkami. Oni chyba wprowadzają te przepisy, aby pokazać, że coś robią.
0
@BXOD Rozumiem, że tabela od najgorszego do najlepszego?
0
@Colon Wiem. Jestem z siebie dumny.
0
Premier League prawdopodobnie zakaże świętowania bramki z drużyną, wymiany koszul i plucia, aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. (The Telegraph)
1
Bundesliga rozpocznie się 15 maja. (Christian Falk)
3
@Kapitan hawk Żółtek. Zdecydowanie.
6
Tanajno napisał sobie tekst i po prostu rodziela go na minutowe części.
4
Z ciekawości postanowiłem sobie porównać statystyki Coutinho w La Lidze z jego pierwszego i drugiego sezonu w Barcelonie. Z lewej pierwszy sezon, z prawej drugi:
Bramki na mecz: 0,4 : 0,1
Strzały na mecz: 1,6 : 1,4
Niewykorzystane okazje na mecz: 0,11 : 0,26
Średnia ilość kontaktów na mecz: 65,4 : 54,8
Kluczowe podania na mecz: 1,6 : 1
Liczba celnych podań na mecz: 39,3 : 35,9
Procent celnych podań: 87% : 88%
Przechwyty na mecz: 0,3 : 0,4
Wślizgi na mecz 1,5 : 0,5
Udane dryblingi na mecz: 2,6 : 1,5
Procent udanych dryblingów: 60% : 58%
Ilość straconych piłek na mecz: 14,8 : 10,4
Statystyki, co oczywiste lepsze w pierwszym sezonie, aczkolwiek nie jakoś znacznie. Tym bardziej, że te w drugim sezonie są trochę przekłamane, bo w pierwszym sezonie rozgrywał średnio 72 minut na mecz, a w sezonie drugim tylko 60.
0
@Bartek22 Bardziej mi chodziło o ich wszystkie występy pod wodzą Valverde, ale moim zdaniem to Suarez z sezonu 16/17 był tym najgorszym. Co do Pique, to faktycznie do października grał dramatycznie, ale później było zdecydowanie lepiej. A sezon 18/19 ogólnie w jego wykonaniu był wybitny, może poza pierwszymi meczami w sezonie. A ostatni sezon przed przyjściem Valverde był moim zdaniem przeciętny w jego wykonaniu. W sensie nie było tragedii, ale dobrze też nie.