Veb1233
Dołączył/a: marzec 2015
Bydgoszcz
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 To znaczy podobno to co robił Jose wcześniej, to była taka jego "przykrywka", bo wszyscy, którzy go znają prywatnie, mówią, że to bardzo miły, inteligentny i religijny facet, który nigdy nie odmawia, gdy prosi się go o pomoc. Tylko może teraz po prostu zmienił trochę swoje podejście do piłki.
1
@Coutinho007 Bo trafił w końcu do normalnego klubu. :p
1
Skład Chelsea z meczu z Liverpoolem, w który Chelsea wygrało 2:0 po słynnym poślizgnięciu Gerrarda: Schwarzer; Azpilicueta, Cole, Mikel, Ivanovic Kalas; Matic, Lampard; Ba, Salah, Schurrle.
Jose przyjeżdza sobie na Anfield w większości rezerwami i pokonuje Liverpool walczący o mistrzostwo. Wybitny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Klasa.
1
Jerzy Dudek: "Messi jest fałszywy. Był fałszywy i prowokujący, jak Barcelona i Pep Guardiola. Byli gotowi prowokować, a czasem osiągali w tym doskonałość. To bardzo bolało José Mourinho i całą drużynę”.
„Widziałem, jak Messi mówił Ramosowi i Pepe wiele niemiłych rzeczy. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że taki niewinny mężczyzna taki jak on mógłby robić takie rzeczy”. (MD) [barcacentre]
3
Ivan Rakitic wychowankiem Barcelony? Marzenie...
0
https://x.com/J_Krecidlo/status/1252992260427452423
1
Ładnie Andre sobie poradził. Może powinni przyznać mistrzostwo według wyników w FIFIE?
1
@tobiasson92 Dlatego piszę, że prawdopodobnie tak, bo w przypadku Anglii i Niemiec to wszystkie media są zgodne, że sezon zostanie dokończony, w przypadku Hiszpanii i Włoch jest różnie, ale też mi się wydaję, że zbyt duża kasa wchodzi w grę.
0
@tobiasson92 Myślę, że Anglia i Niemcy na pewno, co do pozostałej dwójki aż tak pewny nie jestem, ale też mi się wydaję, że raczej dokończą.
6
Czyli najprawdopodobniej Ajax mistrzem i to dzięki lepszej różnicy bramek.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1252646652755816450
4
@Rewolucja123
3
Marcos Alonso wrzucił to na swojego Twittera. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kilka lat temu jadąc pod wpływem alkoholu zabił kobietę.
6
Wielka Barcelona Ernesto Valverde. Tiki-taka w najczystszej postaci.
0
@masq Werner, Lautaro albo jeśli już ma odejść z Tottenhamu to Harry Kane.
0
Nie żyje zawodnik Lokomotivu Moskwa, Innokentiy Samokhvalov. Miał 22 lata. Powodem śmierci było zatrzymanie akcji serca.
3
@Douglasinho Właśnie o to mi mniej więcej chodzi, że on momentami był jechany za dosłownie wszystko, nawet jeśli robił to też ulubieniec La Rambli, czyli Pep. Ernesto nie był idealny, bo nikt nie jest, ale niektórzy byli tak zaślepieni, że jechali go nawet gdy w tym samym czasie chwalili innych trenerów za praktycznie to samo. Gdyby Ernesto powiedział to co powiedział wyżej Setien, to krytyka spadałaby na niego z każdej możliwej strony, ale gdyby powiedział to jednak Pep, to byłby chwalony za to, że jest szczery.
1
@Coutinho007 Bardziej chodzi mi o to, jak o dokładnie tej samej wypowiedzi mówiłoby się, gdyby padła z ust Valverde, a jak mówi się gdy powiedział to Setien. Quique nie mam zamiaru jeszcze skreślać mimo, że nie jestem jego zwolennikiem.
1
@Coutinho007 To wtedy byłoby pisanie, że jak mają przekonać go, skoro nie daje praktycznie młodym szans. A na Twitterze widziałem może jedną taką wypowiedź o Setienie. No i teraz drugą od NGTRXa. :p
0
@badej60 Ale ja teraz pisze o tym jaka byłaby reakcja kibiców Barcelony, gdyby to powiedział Valverde, a jaka jest, gdy mówi to Setien.
0
@NaFazieHitman Ok, ale w jaki sposob odnosi sie to do mojej wypowiedzi?
7
@4drian0 Jak raz powiedział, że zawsze mówi sie o slabym przygotowaniu fizycznym gdy sie przegrywa, to wzięto tylko czesc tej wypowiedzi i był za nią jechany i wypominana jest mu do dzisiaj, więc watpie, że gdyby powiedział, że nie daje szans młodym bo są zbyt słabi, to byłby chwalony za takie cos.
3
"Quique Setien: Wierzę w canterę, ale żaden z młodych piłkarzy nie przekonał mnie, by dać mu więcej szans na grę"
Teraz wyobraźcie sobie, że zamiast Quique Setien pojawia się Ernesto Valverde (oczywiście w momencie, gdy był jeszcze trenerem Barcelony). Ciekawe co by się działo na La Rambli i na Twitterze po takiej wypowiedzi...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jordi Alba w pierwszych 30 meczach sezonu 2018/2019: 2 bramki i 14 asyst.
Wybitne liczby jak na obrońce, szkoda że nie miał wtedy zmiennika, bo może byłby w stanie utrzymać taką formę do końca sezonu.
0
Teraz praktycznie nic się nie dzieje w świecie piłki, więc mam pytanie o przeszłość, licze na jakąś dyskusję.
Czy uważacie, że porażka z Romą faktycznie była wynikiem tego, że piłkarze byli zmęczeni? Bo ta porażka jest dosyć często tłumaczona w taki sposób, ale dziwne jest, że po trzeciej bramce jednak piłkarze Barcelony się obudzili i zaczeli grać swoją piłkę. Druga sprawa, że tydzień po tym meczu Barcelona grała finał Pucharu Króla z Sevillą i Barcelona zagrała wybitny mecz, wygrała 5:0 a jeszcze przed tym meczem Barcelona grała mecz ligowy, więc nie miała zbyt dużo czasu na odpoczynek. Więc to raczej zaprzecza tezie, że to przez zmęczenie, ale może ktoś ma inne zdanie i ma na to jakieś argumenty.
0
@MikusBarca Też nie wiem jak to jest liczone. Już kilka razy miałem tak, że wydawało mi się, że mam coś koło 60%, a pózniej w statystykach patrze i jest pokazane np. 41%
0
@kuz Niby tak, ale gościu przez cały mecz zblizył się 2 razy do mojego pola karnego. Chociaż po pierwszej połowie pomimo moich 24 strzałów przegrywał tylko 2:0, więc mógł mieć jakieś nadzieje.
1
Takiego meczu we Fifie to jeszcze nie miałem. :p
https://zapodaj.net/a97f07ff40ca8.jpg.html
A gościu grał normalnie do samego końca.