Veb1233
Dołączył/a: marzec 2015
Bydgoszcz
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
https://mobile.twitter.com/freepiotsaw/status/1247240500056375304
Zęby trenera mnie nawet trochę rozbawiły.
0
@FATIlity31 Oczywiście, że odpowie, bo to jest najprostsze rozwiązanie. Po co szukać problemu w zawodnikach, skoro można wywalić trenera.
0
@FDJ To nie jest odpowiedź na moje pytanie. No chyba, że pod podejście psychiczne podciągasz brak skupienia przy rzucie rożnym, chociaż to co się działo chociażby meczu ze Slavia, gdzie Ernesto darł się na nich, aby spojrzeli się na zawodnika, który szybko wykonał aut, a Ci mieli na to wywalone, pokazuje, że to raczej nie była jego wina. A podejście było dobre, gdyby piłkarze wykorzystali chociaż jedną z kilku 100% sytuacji, to byłoby po meczu.
0
@Granto Ta sama w sobie nie, ale gdy zestawimy to z tym, że np. za Ernesto Barcelona po raz pierwszy od 11 lat potrafiła wygrać mecz na Anoeta, co nie udawało się nawet drużyną, które zdobywały tryplet, czy chociażby z wcześniej podawana przeze mnie statystyką, że Barcelona za Ernesto nie przegrała żadnego ligowego El Clasico, a w pierwszym meczu po jego odejściu dostali 2:0, to można wyciągnąć pewne wnioski.
1
@FATIlity31 To jego wina, że piłkarze nagle nie potrafili wykorzystać 100% sytuacji i nie potrafili się skupić na tym, że rzut rożny został już wykonany?
0
Bilans poszczególnych trenerów Barcelony w meczach ligowych na Anoeta:
Ernesto Valverde 8:5
Luis Enrique 1:3
Pep Guardiola 3:4
Ernesto przyjeżdza sobie na stadion, gdzie Barcelona nie potrafiła wygrać w lidze od 2007 i robi serie 3 meczów bez porażki, strzelając przy tym 8 bramek, czyli 2 razy więcej niż drużyny Pepa i Lucho. Łącznie.
0
Nie jestem fanem gadania, że sędzia sedziuje pod jakaś drużynę, ale to co się działo w tamtym sezonie to był jakiś żart. A to są mecze tylko do stycznia. Później było podobnie. Nawet z tak beznadziejną wtedy Barcelona, Real wygrał mistrzostwo tylko o 3 punkty, w dodatku w takich okolicznościach.
1
@Danny Gaucho On nie, ale osoba, która dzwoniła do Hejt Parku już tak. Tutaj masz wszystko opisane: https://www.wykop.pl/wpis/48512307/jakbym-mial-porownac-to-wydarzenie-do-boksu-to-byl/
0
Podobno Borek chce się spotkać z tym gościem, co dzwonił w Hejt Parku w sprawie afery z Tajlandii. Coś czuję, że będzie jeszcze ciekawie.
1
@PieN Ćwiąkała polubił wpis, gdzie ktoś napisał, że Borek nie jest tak inteligentny.
7
https://mobile.twitter.com/kraw_a/status/1247038183759589378
Drama.
1
@Danny Gaucho Bo to reklamowanie FIFY. Skoro Sergiemu Roberto nie pozwolili wystąpić w turnieju charytatywnym, bo to byłaby reklama konkurencji, to nie zdziwiloby mnie, gdyby kazali Riquiemu usunąć wideo z gry w FIFE.
0
@Shapiro No, według informacji, bo nie znalazłem żadnego konkretnego źródła, ale wszystkie osoby, nawet blisko związane z Liverpoolem, mówią o tym.
2
Riqui Puig wstawił na swoje instastory wideo jak gra w FIFE. Ciekawe czy Konami każe mu je usunąć...
0
@Arn3th Według informacji to podobno Liverpool ma zamiar wypłacać tylko 20% pensji a pozostałe 80% pracownicy dostaną od rządu. Dlatego pracownicy dostaną 100%.
4
@SuperVegeta https://mobile.twitter.com/MatiJankowski/status/1246840648478703620
Mateusz odpowiada na twoje pytanie.
7
https://mobile.twitter.com/MatiJankowski/status/1246838553398689792
I prefer not to speak...
0
Nie no, spoko, luz, nie boli mnie to...
6
Kadra z którą Ernesto Valverde w swoim pierwszym sezonie zdobył dublet, przegrywając w lidze tylko 1 mecz:
Bramkarze: Ter Stegen, Cillessen
Obrońcy: Jordi Alba, Digne, Umtiti (pół sezonu kontuzjowany), Vermaelen, Pique, Mascherano (do stycznia), Mina (od stycznia), Semedo, Sergi Roberto
Pomocnicy: Iniesta, Busquets, Rakitic, Paulinho, Denis Suarez, Andre Gomes
Napastnicy: Dembele (pół sezonu kontuzjowany), Deulofeu (do stycznia), Aleix Vidal, Paco Alcacer, Coutinho (od stycznia), Messi, Luis Suarez.
Musiał poukładać zespół po nagłym odejściu jednej z jego największych gwiazd, następca tego gwiazdy już na samym początku wyleciał, musiał wymyślić nowy system, w dodatku niespokojna sytuacja w wokół klubu, a mimo to Ernesto osiągnął w tamtym sezonie takie wyniki...
5
https://mobile.twitter.com/DoniecMati/status/1246383008145383425
To niezły ranking. I te pytanie o Messiego też bardzo trafione. Przecież sezon przed przyjściem do Barcelony, był ledwie najlepszym strzelcem, jednym z najlepszych asystentów i został wybrany graczem sezonu w Premier League.
4
Piękne.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@zadafcb Widzę post jadący po Liverpoolu, jego zawodniku, albo trenerze? Moim obowiązkiem w takim przypadku jest dać herba.
0
@Colon Wyciekły pewne zdjęcia, które nie powinny. Wpisz sobie Borek Tajlandia w Google i możesz sobie bez problemu odszukać.
1
@Avada Kedavra Nie wiem czy sam Hajto by się na to zgodził, tym bardziej, że chyba teraz relacje pomiędzy nimi, a Hajto nie są najlepsze. Ale faktycznie byłoby to ciekawe, możliwe, że nawet przebiliby to co się wczoraj działo.
2
Tak swoją drogą, skoro ktoś już poruszył w Hejt Parku sprawę z Tajlandii, która do tej pory była tematem tabu, to ciekaw jestem kiedy ktoś zadzwoni i zapyta się o sprawę Hajty i o tym, że zabił babę na pasach i nie poniósł żadnych konsekwencji. Bo do tej pory wśród dziennikarzy też raczej zbyt wiele się o tym nie mówiło. Ciekawe jak na to zareagują.
0
@Hiacynk Ale za to jaki... Przy każdym wspomnieniu o tym meczu, uśmiech pojawia mi się na twarzy.
10
https://mobile.twitter.com/SergioRamos/status/1245466740773052423
Trochę ich wyjaśnił.
0
@mkord W moim przypadku ta w która grałem najwięcej, na równi z 06 i 15. Ale to z 12 mam najwięcej wspomnień.
1
Nostalgia...