0

Mam nadzieje, że Laporta już pracuje nad nowym kontraktem dla Roberto.

1

@Pawel13sz Pół takiego Suareza w obecnej Barcelonie i od razu byłoby dla kogo oglądać te mecze.

6

Ale kupić Brazola który nie potrafi przedryblować, przyjąć piłki ani dobrze uderzyć to tylko Barcelona potrafi XD myślę, że jakbyśmy złapali losowego Brazylijczyka na plaży to dużo gorszy od Raphinhi by nie był :D

0

Raphinhia to jest takie piłkarskie zero, że dramat

0

Zaraz Salah na 1:2 i essa

1

ale ten Romeu to jest niezły agent. To już lepiej wystawić jakiegoś młodzika przecież. Romeu co kontakt z piłką to ma pełną zbroję, nieudacznik.

2

piłkarze Barcelony kiedy znajdują się przed polem karnym - ''Nam strzelać nie kazano''

8

coś wiadomo kiedy trenerskie zero odchodzi?

0

Przykre ale bez Lewego graliśmy lepiej

0

Sorry, nie oglądałem ale kiedy dymisja trenerskiego zera?

4

Borek odpalony XD

2

Borek już nabuzowany czyta tweeta Stanowskiego.

9

Powiedzmy sobie szczerze. Xavi - trenerskie zero.

14

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

3

Halaand to jakby miał piłkę z paru centymetrów uderzyć na pustaka to by nie trafił xD

12

Zmiana Felixa, zmiana Cancelo z Ferminem którzy zaczęli łapać feeling na boisku, wpuszczenie Yamala na lewą stronę gdzie nie potrafi kopać z prawej nogi.. Trenerski kryminał i widać, że Xavi się nie rozwija. Gdyby nie to, że mało zarabia dawno byśmy go pożegnali.

0

@Azi No nie wiem, nikogo? Piłkarze są w stanie grać 90 minut, czasem nawet więcej na pełnych obrotach.

2

Czemu krytykujecie Romeu czy Lewego? Krytyka należy się trenerskiemu zeru czyli Xaviemu za ich wpuszczenie.

0

@Azi 60 minuta i wpuszcza zawodników w formie na tych co są pod formą albo nie grali kilka tygodni. BRAWO BRAWO

4

Brawa dla Xaviego za zmiany. Schodzi Felix który gra zajebisty mecz, wchodzi Lewandowski który nie grał od kilku tygodni. Zmienia Fermina i Cancelo którzy grali bardzo dobry mecz i zaczęli się świetnie dogadywać. Yamal na lewym skrzydle tak, żeby nie miał jak grać swoją lepszą czyli lewą. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD to moja reakcja na to co poczynił trenerski Rasiak.

3

Najgorsza postać meczu jeśli chodzi o Barce? XAVI. Trenerski kryminał.

1

Jutro Real dostaje 3:0 na dziure

0

@Azi nie uważam się za eksperta ale dziękuję.

2

@Sulimo dlatego opierają trzon zespołu na szklankach a później to wygląda jak wygląda

1

Trzeba opchnąć tego Pedriego przy pierwszej lepszej okazji. PSG myślę, że się skusi.

0

Może nie oglądałem zbyt wielu meczów Nico Williamsa ale czy on faktycznie jest taki dobry/obiecujący jak go malują? Co chłopak zagra przeciwko nam to się potyka o własne nogi albo Cancelo go gasił jak peta.

39

Trochę niepokoi, że ten cały Guiu wygląda jak Riki Picz

0

@FcPortoFan1999 współczuje

13

Ja nie wiem jak można dalej głosować na PO czy PiS. Siedzą na tej debacie i ten jedzie na tego ten na tego. Jak można się wciąż nabierać na tych błaznów, zero merytoryki.

0

Nie chce bronić Człowieka Wargi z kanału zDupy czy Pallaside’a bo faktycznie te rzeczy są niesmaczne, nie na miejscu itd ale przecież te wszystkie rzeczy już są na necie od chyba 10 lat. To trochę pokazuje jak czasy się zmieniły, że wtedy nikt na to nie zwracał uwagi a teraz musisz uważać, żeby nie powiedzieć jednego słowa za dużo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?